0

Mimo tego że oczekiwania względem nich są duże ( bo zastąpić kogoś z tridente to nie lada wyczyn) i z niektórymi rzeczami jak to iż zawsze podają do lepiej ustawionego kolegi , że mają 20 lat i wciąż maja czas mogę się z redaktorem zgodzić . To jednak na tyle minut ile obaj dostawali i tyle setek ile mieli powinni mieć obaj zdecydowanie lepsze statystyki ! A podstawowym zadaniem zmiennika któregokolwiek napastnika w którymkolwiek klubie jest to aby dał podstawowemu odpocząć, strzelił jakąś bramkę czy zaliczył asystę jak już ma szansę się pokazać, a drużyna nie odczuła jego braku. I tego zadania jeden ani drugi nie wypełnił , bo gdy mieli szanse ( i to nie mało) to nie potrafili się przełamać albo wybiegać 90 minut tak jakby chcieli zaorać boisko.

2

Ma klauzule 18mln argumenty na nie typu : że za stary , że drogi ,że po co nam jak będzie głównie siedział na ławce.

Ale żaden z nich nie ma sensu gdy spojrzymy na to w ten sposób :
Pogra co najmniej z 3 sezony i na przez tyle będziemy mieli pewnego,bramkostrzelnego i ogranego w Barcelonie zmiennika , po tych 3 sezonach będzie miał 32 lata to nie jest jakiś straszny wiek dla piłkarza tak mobilnego jak Nolito , wystarczy spojrzeć na Iniestę . A co do ławki to lepiej mieć 1 solidnego zmiennika niż 2 kiepskich co było widać w tym sezonie , poza tym da to możliwość odpoczynku lub rotacji MSN. 18 mln za 3 sezony spokoju , biore w ciemno!!!

0

Sprzedajemy Ter-Stegena za 20 . Wraca syn marnotrawny VV za 5 mln i reszte mamy na Nolito czy kogo tam Luis sobie wymyśli

0

Tyle , że ciężko by policzyć to nie wyliczanka żebym Ci je teraz wszystkie przypominał . Wystarczy Levante , Villareal czy Roma , nie mówiąc już że oprócz błędów ( te zdarzają się wszystkim , rzadziej lub częściej) jest niepewny w swoich interwencjach i obrona również gra jakby chciała wykonać jakiś sabotaż.

Jest "obiecujacym" bramkarzem , za rok również będzie obiecujący i za dwa lata również puki nie odejdzie Bravo albo on sam

2

Bardzo dobrze niech interweniują . W najbliższym czasie znowu tam zawitamy i może przy sporej karze finansowej to się nie powtórzy albo w przeciwnym razie pograją bez publiczności , tego nie można tolerować!

0

Kupiliśmy go za 12! Nie stał się w tym czasie pierwszym bramkarzem przegrywając rywalizacje z Bravo , grał tylko w lidze mistrzów - fakt całkiem przyzwoicie się to skończyło :) ale miał tyle błędów ile topowi bramkarze mają przez cały sezon grając na wszystkich frontach.

Sprzedać za 18 + pierwokup Coutinho z pocałowaniem ręki , potencjał to on może ma ale skończy marnie jeżeli będzie przez 2-3 sezon oglądał plecy Bravo dlatego lepszym rozwiązaniem jest kupno kogoś w stylu Pinto.
Np: Valdes jest do wzięcia za grosze ;) w rytmie meczowym prawie takim jak Ter-Stegen.

0

Co nie :) I do tego jeszcze kaski wpadnie na zimowe wzmocnienia dla Enrique + plus pierwokup Coutinho

4

Sprzedać za 18 + prawo pierwokupu Coutinho .

Takich bramkarzy jest zatrzęsienie , mamy Bravo który zapewnia duzo większy spokoj i wyzszy poziom.


PS: a na ławke za grosze weźmy VV :) posiedzi , troche pogra i będzie wniebowzięty

0

Sprzedać pocałowaniem ręki , 15 mln + prawo pierwokupu Coutinho i gra.
Bramkarzy jego pokroju jest zatrzęsienie. A Bravo zapewnia dużo wyższy poziom i spokój w bramce.

Za grosze weźmy Valdesa ;) akurat na ławce posiedzi, trochę pogra i będzie wniebowzięty .

0

Myślę że bardziej by się rozwinął gdyby pograł jeszcze 1,5 sezonu w Villarealu niż gdyby przeszedł do nad i grzał ławę , bo nie ma innego scenariusza . Lepiej sprowadzić kogoś doświadczonego który ani nie będzie marudził ani się marnował czekając na swoją szansę. A gdy Denis będzie miał szansę podnieść swojej umiejętności przez regularna grę i wtedy pomyślimy ...

2

Niech idzie pewnie ... będzie miał większe szanse na występy w pierwszej drużynie niż w Barcy, chociaż wcale tak kolorowo być nie musi jak widać na przykładzie innych którzy odeszli w poszukiwaniu minut . Jednakże sprzedaż z opcją odkupu to zawsze złoty interes - jak się nie sprawdzi to płakać nikt nie będzie a w drugim przypadku można postąpić tak jak w obecnej chwili z Denisem Suarezem ;)

0

Nie jestem jasnowidzem i nie wiem o co mu chodziło . Z wypowiedzi wynika jakby Robert miał być zamiast jakiegoś starego wygi jako wzmocnienie pierwszej drużyny a tak nie jest.
Wyraźnie jest napisane że przychodzi pomóc rezerwom wydostać się ze strefy spadkowej , klauzula wykupu faktycznie opiewa na 7 mln ale obowiązku wykupu nie ma , więc prawie niczym nie ryzykujemy .

I to chyba jasne że ten "transfer" nie wyklucza wzmocnienia pierwszego zespołu więc po co lamentować skoro na wzmocnienie formacji ofensywnej trzeba poczekać do stycznia.

2

Chyba jest wyraźnie że to wzmocnienie do Barcy B !! Myślisz że taki Cardozo by poszedł pomóc naszym rezerwom ? A co do wzmocnienia pierwszego zespołu to wszystko w swoim czasie , ale też nie można się spodziewać fajerwerków bo w grę wchodzi wypożyczenie !

1

Ja jestem jednym z tych którzy będą bronić Pique !!! Mówi co myśli i nie ważnego czy to się komuś podoba czy nie !!! Poza tym że jest prawdziwym socio Barcelony to jest Antymadritistą i może mówić co mu się tam podoba , a konsekwencję swoich wypowiedzi musi wziąć na klatę i tyle . Nawet jeżeli czasem jego zachowania psują atmosferę w reprezentacji , widocznie mu to wisi i ma tego świadomość.

1

I dalej ktoś uważa że on nie zasługiwał na taką szansę jaką dostał/dostaje Munir ?

2

Barca go nie wypożyczyła tylko sprzedała i to nie ona tylko zawodnik wybierał ofertę! Klub chciał się zabezpieczyć prawem odkupu i pierwokupu ( nie ważne gdzie by go sprzedano czy jaka to by była liga ) gdyby rozbłysł i zaczął grać świetnie na co by nie było dużo wyższym poziomie. Adama wybrał tak bo dostał tam kasę jakiej nie proponował mu pewnie nikt inny i jakiej by nie dostał w lidze Hiszpańskiej ! Gdyby Enrique na niego liczył to by postąpił jak z Haliloviciem. Oczywiście na wypożyczeniu by dostał szanse rozwoju albo nie , ale takiej kasy na pewno nie ;)

0

Najpiękniejszy jest wynik ! Bo wcale tak kolorowo mogło nie być . Świetny Bravo uchronił nas 2 razy bo nie liczę strzałów oddanych prosto w niego . Dobry mecz obrony , nie było głupich strat czy niepewnych interwencji dających kontry . Świetni Ney i Luis . Dobry mecz Roberto i Iniesty , ale strasznie statyczny był Rakitic ! No i nasza "perełka" Munir który w tym sezonie już raczej nic nie strzeli.

0

Gość już przesiedział 2 sezony na ławce u nas i nie powąchał boiska bo Enrique wolał za Alvesa puszczać np. Adriano . A wypożyczenie było jego inicjatywą i klub nie robił mu problemów jako że nikt z nim przyszłości nie wiązał

0

Jak najbardziej powinien dołączyć do pierwszej drużyny . Odejdzie Adriano i wtedy Grimaldo mógłby się ogrywać jako jego zmienik i grać z słabszymi zespołami. Mathieu to też żadne rozwiązanie więc po co szukać kogoś jak mamy alternatywę pod nosem.
Oczywiście istnieje też opcja że Luis uzna iż się nie nadaje i wtedy należy go wypożyczyć tak jak Halilovicia , jeżeli to nie wypali to wtedy wiadomo.

0

Jak najbardziej ! Wiadomo że cena będzie zaporowa , ale kupujemy gościa który miałby dyrygować naszą gra przez lata ! Dużo lepszy niż Pogba którego cena byłaby podobna.

0

Z jego "trudnym" charakterem każdy trener na tym poziomie powinien sobie poradzić ! I to wcale nie jest tak że robi wszystkim na przekór . Widać że spokorniał i nie zagrał 2 meczy tylko gra solidnie od początku sezonu ( mówimy tu o zmienniku , żaden gracz top 3 w Angli na taką by się nie zgodził ) - i choć dużo ma jeszcze do poprawy to uważam że nadawał by się bardziej na zmiennika tridente kosztem któregoś z naszej dwójki! A na wypożyczenie powinien się udać Munir lub Sandro tak jak to ma miejsce z Halilovicem

0

Nie przekonywał bo nigdy nie dostał na boisku tyle minut co w/w Munir lub Sandro. A w obecnej sytuacji zobacz ile miałby na to szans gdyby wygrał z nimi rywalizację . Chodzi o to że dawał by druzynie duzo wiecęj , i może nie trzeba by było ściągać w zimie jakiegoś emeryta aby mieć solidnego zmiennika dla tridente.

2

Oczywiście że tylko Gruzja , ale przypominam że Muni również był na ten mecz powołany i znalazł się na ławce czyli przegrał rywalizacje o miejsce w składzie . Po za tym Deulofeu strzela i asystuje w Premier League ! Nie twierdze że byłby u nas mega gwiazdą , ale na pewno miałby lepsze statystyki od naszej 2 ( Munir , Sandro)

0

Ja też bym dostał .... i osiwiał przy okazji . Na tle Eibaru wyglądał by jak sparaliżowany a co dopiero w takim meczu. Oczywiście przy naszej pladze kontuzji w szerokiej kadrze może się znaleźć.

3

Dalej ktoś jeszcze uważa że pozbycie się Deulofeu było dobrym pomysłem ? Chłopak dojrzał i choć nie będzie drugim Messim to takim Pedro jak najbardziej mógłby być ! Nie mówię że kosztem Munira ale nawet kosztem Sandro powinien zostać a statystyki na pewno miałby o niebo lepsze niż Ci dwaj razem.

Co do Nolito było jasne że nie mamy pieniędzy na duży transfer w zimie, dlatego klub rozglądał się za zawodnikami jak np . Lavezzi . Zobaczymy co z tego wyjdzie

0

Jakby Gumbau było 2 to byśmy grali w 9 raczej :)

0

Od początku jego występów w Barcelonie było wiadomo że jego losy są poza Camp Nou. Był szybki i przebojowy , ale w grze na małej przestrzeni i gdy nie mógł się rozpędzić tylko trzeba było rozmontować szyki przeciwnika w ataku pozycyjnym to wyglądał ja dziecko we mgle !

Ale dla obecnego Liverpoolu to każdy się nadaje , tam to bieda jest straszna

0

Messi to wielka niewiadoma , też uważam że zagra ale tylko wtedy kiedy wynik będzie niekorzystny . Rakitic jest kontuzjowany i choć zdąży na El Classico to ciężko będzie go wystawić w pierwszym składzie . Co do Roberto wiadomo . Nie chodzi mi tu o pisanie czarnych scenariuszy , tylko martwi mnie brak naszej kreatywności w środku pola!!

0

Każdy liczy na wygraną. Wtedy byłby większy spokój i spokojnie można by było "przeczekać" okres kontuzji. Ale o to będzie strasznie ciężko - jedynymi zagrożeniami z naszej strony są Neymar i Luis a dwóch zawodników znacznie łatwiej pokryć gdy nie ma Messiego i nie trzeba go podwajać . Poza tym widać w naszej grze trudności z kreacją sytuacji kiedy przeciwnik jest ustawiony w obronie i jest mało miejsca. A real to nie Villareal i Busi nie będzie mógł podejść aż tak wysoko żeby wspierać Inieste( który po kontuzji jeszcze nie złapał formy) oraz Roberto( który z Villarealem nie pokazał niczego i nawet nie próbował) .

0

Wcale nie zagrał lepiej ! Nie chodzi tu o asysty czy kluczowe podania , bo tego nie miał ani jeden ani drugi . Obaj zagrali przeciętnie , ale Andres brał grę na siebie i próbował znaleźć lukę w obronie przeciwnika , raz po raz czy to wymieniając klepki na wysokości pola karnego czy to wdawał się w jakiś drybling czy próbował zagrać bezpośrednio w pole karne. Natomiast Roberto grał strasznie asekuracyjnie , nie brał na siebie gry i było widać u niego zero kreatywności. Podsumowując obaj zagrali słabo , tyle że Andres próbował Roberto nie !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?