0

Trzeba się cieszyć , pierwsza bramka która coś dała.

0

Argentyna zatrudnia trenerów z którymi federacja nie będzie miała problemów . Powinni go wypierdzielić na zbity pysk i zatrudnić kogoś kto będzie budował zespół tak jak chce nie patrząc na jakieś zatargi itp. Jak można marnować taki potencjał ofensywny , strzelić 15 bramek i mieć bilans +1 a w ataku przy takim bogactwie grać Pratto ?

0

Kasa nie powinna w takim przypadku stanowić żadnego problemu bo jest to niezbędne. Co do deklaracji/obietnicy budowania pomocy to wiadomo że musimy kupić "cracka" właśnie na którym oprzemy nasz środek pola. Oczywiście zgadzam się że zawodnik sam musi chcieć - a my powinniśmy zrobić dosłownie wszystko aby chciał

2

Na dziś to co grają Verratti i Thiago w swoich zespołach to jest to czego nam brakuje. Kupic jednego nawet za kosmiczna kwotę i problem z mało kreatywnym środkiem pola rozwiązany na lata.

0

Oprócz nich wygrała tam Kolumbia oraz Urugwaj , nawet Wenezuela była w stanie strzelić 2 bramki . Wysokość to nie wytłumaczenie a historia i statystyki nie grają.

0

Dokładnie ale pomijając nawet go . Na ławce byli Aguero , Dybala który nie powąchał murawy. Jest Higuain na którego można narzekać ale nie można go porównywać do Pratto

0

Wiem i pamiętam , ale to żadna wymówka . Ponieważ na ostatnich 8 meczy rozgrywanych u siebie wygrali 3 a przegrali 4 i jeden remis . W tych eliminacjach chociażby 0:3 z Peru, także pierdzielenie i szukanie wymówek. Argentyna ma trenera który nie ma pojęcia o taktyce do tego rozbici z własną federacją . Potrzeba kogoś o twardej ręce który to poukłada

0

Mimo tego ze kara zdecydowanie przesadzona i ogłoszona w momencie trwania zgrupowania ( zazwyczaj trwa to długo ) .
To Argentyna powinna bez żadnych problemów wygrać z Boliwią oraz zakwalifikować się na mistrzostwa . Nie rozumiem jak mając taki potencjał ofensywny można grać jednym napastnikiem którym jest Pratto ( z całym szacunkiem ale gość w Europie to może pograć maksymalnie w takim Depor ) żadnym wytłumaczeniem jest to że grali na wysokości

0

oraz Paulinho który w tych meczach był jednym z najlepszych na boisku. Co do Renato to akurat na jego miejsce jest 10-ciu lepszych, podobna sytuacja co kiedyś z Fredem ale widocznie trener ma swój pomysł i stawia na swoich tak jak Bauza w Argentynie jako jedynego wysyniętego napastnika postawił na Pratto

0

Tolisso to przypomina trochę Toure , nie jest słabym zawodnikiem ale nam brakuje kogoś kto przytrzyma i rozegra piłkę w środkowej strefie do tego będzie miał dobre liczby których brakuje naszym pomocnikom bo sami muszą sobie asystować i strzelać . Jest dobry i solidny ale nie potrzeba nam kogoś do rywalizacji tylko kogoś to z marszu pokieruje naszą pomocą czyt. Thiago / Isco.
Jeżeli Messi miałby grać cofnięty to pojawia się znowu problem z prawym skrzydłem bo Rafinha najzwyczajniej go nie pociągnie

1

Skoro mamy kupować kolejnego środkowego który może być kolejnym Gomesem a w najlepszym razie Rakiticiem to idziemy nie tu gdzie trzeba. Po co nam kolejni pomocnicy którzy w sezonie będą mieli po max 5 asyst do tego zero kreacji w środku pola , czy nikt nie widzi że coś z czego słyneliśmy zaginęło !!! Nie chodzi tylko o klepanie w środku pola , ale o wyjście z własnej połowy spod pressingu / wejścia w pole karne z drugiej lini / utrzymanie się przy piłce i spokój w każdej ze stref. Potrzebny nam Thiago / Isco lub Verratti albo do końca popadniemy w stagnację i będziemy liczyli na przebłysk któregoś trio

0

Roberto brakuje przeglądu pola , zimnej krwi nie tylko w wykończeniu ale i prostym przyjęciu piłki z zwodem. Rafinha natomiast jest waleczny i pożyteczny ale jako rezerwowy , gdy występuje na prawym skrzydle to właśnie ucieka się do prostych zagrań do najbliższego i nie wykorzystuje wolnych przestrzeni które rywale mu zostawiają a liczbę jego udanych dryblingów oprócz tych w kierunku przeciwnym do swojej bramki to mogę zliczyć na palcach jednej ręki - zapraszam do statystyk

0

Znów grał ? Hmm w pomocy to on się nie nagrał . I nie powinien bo jest zwyczajnie za słaby tak samo jak Rafinha . Roberto jest solidny ale brak my kreatywności oraz spokoju i techniki, zawsze będzie zapchaj dziurą

0

Zakładając że Thiago zajmie miejsce Iniesty który gra coraz mniej, dalej mamy problem z kreatywnością w lini pomocy . Ani Rakitic ani Gomes czy Denis go nie rozwiążą . Pozbyć się nie potrzebnych Ardy , Paco , Gomesa skupić się na wzmocnieniach jest drużyna na lata .

Trzeba wzmocnić środek pola tak abyśmy znowu dominowali w tej strefie a wtedy problemy same odejdą . A tak jest ich dużo - Mało biegający Messi przy słabych śodkowych / Neymar ma kłopoty w defensywie / Zero wejść z głebi pola w pole karne / Praktycznie nasze trio gra samo , sami strzelają , sami asystują . Jesteśmy przewidywalni i nie ma w naszych akcjach zaskoczenia i przemyślanych ruchów tylko zrywy i popisy indywidualne. Musimy się uciekać do taktyk ( 3-4-3) którą każdy dobry zespół potrafił by wykorzystać

2

Jeżeli sam nie będzie chciał do nas dołączyć - to niech w pizdu dalej siedzi na ławce w Realu.

A my skupmy się na Thiago / Verrattim / Coutinho , a najleoiej to zrobić wietrzenie szatni aby była kasa na 2 z w/w trójki . Niestety z Unzue to raczej nie będzie możliwe

0

Rakitic jest w wieku Ardy , Gomes młodszy i jak go nie sprzedadzą to będzie niestety grał . Rafinha jest za słaby i w środku i na skrzydle a Turan w środku grał jeszcze rzadziej niż na skrzydle więc raczej nikt w nim zbawiciela pomocy nie widzi zwłaszcza że skończy 30 lat

0

Regularnie to on może na skrzypcach u nas pograć . W środku pola się nie sprawdził a żaden z trójki nie lubi za bardzo odpoczywać

1

Niech biorą póki czas bo za rok/dwa siedzenia na ławie pójdzie do jakiegoś Galatasaray za 10mln. A tak to z korzyścią dla obu stron . Z wypożyczenia wróci Munir i sobie pogra na skrzydle od czasu do czasu

0

Środkowy pomocnik klasy światowej jest nam potrzebny jak tlen! Ale Rabiot takim nie jest , to samo Gomes czy inny jakiś Tielemans , Eriksen , Soler i takie tam "wynalazki" , nam jest potrzebny gość który pociągnie naszą grę od zaraz - czyli Thiago , Verratti , Isco ewentualnie Coutinho - nie ma innych kandydatów . Tu nie ma miejsca na eksperymenty i czekanie czy ktoś zacznie grać czy nie

14

Zlatan był i jest za statyczny na taki zespół jak Barcelona ! Wymienić Eto'o na Ibre to była masakra . Gość albo nie nadążał za atakami albo zero ruchu z jego strony , czesto też źle się ustawiał przez co blokował ataki skrzydłami i wyglądał strasznie irytująco na boisku . Pewnie założenie było takie że wysoki ,silny będzie dobrym rozwiązaniem do gry na "ścianę" w tłumie oraz będzie robił miejsce pozostałym gdy obrońcy musieliby go szczelnie kryć - cóż nie pykło ( nie wszyscy się nadają żeby grać w Barcelonie)

0

Owszem , tylko że nie na prawym

0

Do najgorszego bym dodał kolejny najsłabszy w drużynie występ Rafinhy

1

Właśnie po takim meczu widać , że Rafinha się nie nadaje do gry w pierwszej 11-stce . Zero wykreowanych szans , zero udanych dryblingów , jedyne co na plus to rozciąganie gry i absorbowanie uwagi obrońców. Skoro mamy grać w takim systemie to trzeba ściągnąć kogoś kto będzie stwarzał zagrożenie z prawej strony , bo ani Denis ani Rafinha tego nie pociągną

7

Messiemu brakuje już tylko 1 bramki do prowadzącego w klasyfikacji wszechczasów . Ma na koncie już 94 bramki ogółem, o tym powinien być jakiś artykuł ;)

3

Thiago w Bayernie często gra wyżej pod Lewandowskim , cofa się do rozegrania , umie się utrzymać przy piłce w gąszczu i uspokoić grę w odpowiednim momencie. Taki ktoś jest nam niezbędny ! Niestety Rafa nie jest w stanie nam tego dać ( ma inne walory ) i nigdy nie będzie grał w środku pola Barcy w pierwszej 11-stce, albo się z tym pogodzi albo niech idzie grać pierwsze skrzypce w pomocy Granady czy Gijon. Po drugie po co nam zawodnicy którzy nic nie wnoszą przez cały sezon ( Gomes , Paco ) można mieć słabszy mecz ale nie każdy, bramki z jakimiś ogórkami gdy mecz jest rozstrzygnięty to i Munir by ładował ( i to więcej )

0

Dokładnie ! Jest słabszym z braci - i tak jak Thiago jest nam niezbędny , tak Rafinha nadaje się tylko na ławkę

10

Myślę że jest już wystarczająco dużo Portugalczyków w naszym zespole :)

0

Fakt w lidze zdobyliśmy historyczne 100pkt ale na innych frontach polegliśmy - poza tym wygranie Ligi w tamtym okresie ( wiem jak to brzmi) to nie było nic trudnego/nadzwyczajnego . Ale patrząc na drużynę widać było brak pomysłu , z lepszymi zespołami graliśmy słabo - nie wprowadzi też nic nowego przez co staliśmy się przewidywalni , do tego byliśmy "uzależnieni" od Messiego bo cała taktyka była pod niego.

9

Tak jak Tito nic nie wniósł po odejściu Pepa i skończyło się jak się kończyło tak teraz też nie widzę aby coś poszło do przodu. Potrzebny nowy pomysł i ktoś z większą wiedzą taktyczną popartą doświadczeniem

0

Szczerze to przy obecnej formie i tym jaką mamy kreatywność w pomocy to taki Thiago albo Verratti są nam niezbędni. Nawet za cenę w granicach 70mln. A swoją drogą gdyby został w Barcy to by się tak nie rozwinął

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?