PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziwna ankieta zważając na to iż on zagrał 2 mecze w pierwszym składzie
1
Suarez jest bez formy zupełnie. Uwidacznia się to ponieważ nie ma Neya , przeciwnik już nie podwaja boków naszego trio gdyz nie ma po co. Leo często się cofa i wychodzi za nim jeden gracz aby mu utrudnić rozegranie , Dembele nie jest na razie takim graczem aby go podwajać, a Suarez zostaje sam z 2 stoperami i ciężko mu się nawet odkleić . I tu właśnie są potrzebne wejścia z 2 lini jak w przypadku gola Paulinho
8
Złożą ofertę w granicach 10 mln i będzie interes życia. A tłumaczenia typu że Valverde go nie chciał
0
Wszystko wygląda dobrze do pierwszej kontuzji kogoś z środka pola. Trzeba wrócić w styczniu po kogoś kto da więcej kreatywności w środku pola
38
Paulinho powinien grać na pozycji Rakiticia a nie Busiego, jako box to box . Wtedy mógłby pokazać swoje walory w ofensywie i defensywie . A jako zmiennik Busiego niech gra Gomes
2
Właśnie takiego ruchu potrzebujemy. Kupić za grosze i wypozyczyc zeby sie ogrywał. Alena niestety nie będzie zbawicielem naszej pomocy skoro nawet w rezerwach nie jest pierwszoplanową postacią i gra na nie swojej pozycji. Nie ma co na siłę nikogo wpychać do zespołu.
0
To że na meczu było 90 tys ludzi nie oznacza że każdy może głosować ! Czesć to kibice Juve , znaczna część to turyści których na każdym meczu jest w brud. Do tego dużo osób nie chętnie podchodzi do tematów wyborów na jakiegoś tam prezydenta gdzie wystarczy podejść i złożyć podpis bez kolejki a tu weź stój w kolejce przez parę godzin. Wielu starszych ludzi " czyli najwierniejszych wyborców" są zwolennikami Barto , dlatego może nic z tego nie wyjść
3
Tomek Hajto by powiedział że jest trochę elektryczny :)
0
"perspektywicznych" to my mamy Rafinhe , Denisa i Gomesa którzy będą jeszcze tacy "perspektywiczni przez 5 lat!! Leszy taki który pogra z 3 sezony niż żaden
0
Już i tak wszyscy z nas leją . Zarząd jest jaki jest i tego nie zmienimy ale skoro kasa w budżecie jest to trzeba ją zainwestować bo nie będzie czego zbierać a Valverde będzie musiał na skrzydle wystawiać Gomesa albo Denisa czy Rafinhe .
0
Nigdy nie byłem zwolennikiem Di Marii , ale gdyby udało się go pozyskać to lepsze niż nic ! Dało by dużo wariantów rozegrania oraz Messi mógłby zostać cofnięty a Dembele grać na prawej stronie jak w Borussi.
18
Zrobią jak z Hartem. Wypożyczą na sezon a potem nie wykupią bo nie mają pieniędzy . I tak "darmowe" wzmocnienie na jeden sezon jest .
0
Trzeba było się skupić na kupnie Thiago na początku okienka ! Bayern pozyskał Jamesa, może był by skłonny do negocjacji. Poza tym tam nie trzymają nikogo na siłę.
A teraz to jesteśmy w dupie . Okienko się zamyka a my dalej nie mamy rozwiazanego problemu z pomocą , a do tego wszystkiego Wymieniliśmy Neymara na Dembele .
Czy jest ktoś kto uważa że ta kadra jest silniejsza niż rok temu ?
Dalej mamy pełno średniaków którzy po wejściu na boisko nabijają sobie minuty do statystyk
22
Artykuł taki z tych lepszych
3
Coutinho byłby świetnym transferem ze względu na jego uniwersalność i kreatywność. Dałby nam dużo możliwości w ustawieniu : mógłby zająć pozycję Iniesty ale również Neymara dzięki czemu można by cofnąć Leo.
0
Oby to była ściema i Gomes był na wylocie z klubu :]
3
Transfer jak najbardziej potrzebny - pamiętajmy tylko że gość ma 20 lat i nikt nie zastąpi Neymara 1:1 , oraz o tym że Neymar w swoim pierwszym sezonie w Barcy nie powalał na kolana ,więc oby oczekiwania go nie przerosły.
Do tego po tym transferze uzupełniliśmy powstałą lukę ale głównego problemu z kreatywnością naszej lini pomocy dalej nie rozwiązano. Dalej nie mamy kreatora na miarę BARCY a pomocników w kadrze w brud
0
Rezerwowy , w pierwszym składzie grał tylko na Pucharze Konfederacji. Poza tym reprezentacja Niemiec ma dużo takich zawodników jak właśnie Goretzka czy Ginter albo Draxler którzy są średniakami
0
Goretzka - jeden z najbardziej przereklamowanych zawodników ostatnich czasów . Niech go bierze za darmo jakiś Bayern a i tak zgnije tam na ławce i skończy w jakimś średniaku Bundesligi
0
Gdybyśmy potrafili się dogadać z klubami a nie samymi zawodnikami to nasza kadra liczyła by teraz ze 40-stu piłkarzy...
0
Teraz to my będziemy grali anty-futbol i wystawiali środek pola Masche-Paulinho + Rakitic.
1
Bez Iniesty kreatywność naszej pomocy jest taka sama jak Korony Kielce . Denis dał dobrą zmianę w pierwszym meczu i nic to nie dało dalej ława , szkoda bo skoro ze słabej gry się wyciąga wnioski ( Deulo ) to powinno to iść w obie strony . A tu nagle ulubieniec publiczności - gość który zagrał 3 minuty w presezonie Gomes
10
Bez Iniesty kreatywność naszej pomocy dopiero powala...
2
Ze Deulofeu będzie Neymarem to nikt się nie łudził , ale każdy gracz w zespole powinien coś wnosić , a nie tylko stopować każdą akcję oraz podawać na 5m w bok albo do tyłu - Drugi Rakitic .
0
Nie powołał Gomesa ale oferty innych klubów za niego odrzucają . Niech ktoś się opamięta....
0
Jak dla mnie Paulinho może przyjść ale tylko jeżeli pozbędziemy się Rakiety za jakies 50-60 mln . Nie dość że zarobimy to jeszcze się wzmocnimy
0
Coutinho również mógłby tak zrobić . Nikt ani LFC ani Totki nie mają interesu w tym aby się osłabiać . A oni na pewno też jeszcze się na rynku uaktywnią
0
Coutinho czy tam Paulinho żadna różnica :) . I tak dopięcie transferów zostawimy na ostatnie dni okienka żeby było ciekawiej
1
Już jesteśmy z nim dogadani . Szkoda tylko że Tottenham jeszcze nic o tym nie wie i nie zamierza negocjować ;)
0
"To nie są leszcze Stefan". Jednak taki młody wilk nie jest jeszcze na poziomie Neya to raz. Zagrał 1 sezon na najwyższym poziomie to dwa. Liga Niemiecka jest na niższym poziomie niż Hiszpańska to trzy. A Kabaretem jest mylenie że gość przyjdzie i z miejsca załata dziurę po Neyu