0

Dziwna ankieta zważając na to iż on zagrał 2 mecze w pierwszym składzie

1

Suarez jest bez formy zupełnie. Uwidacznia się to ponieważ nie ma Neya , przeciwnik już nie podwaja boków naszego trio gdyz nie ma po co. Leo często się cofa i wychodzi za nim jeden gracz aby mu utrudnić rozegranie , Dembele nie jest na razie takim graczem aby go podwajać, a Suarez zostaje sam z 2 stoperami i ciężko mu się nawet odkleić . I tu właśnie są potrzebne wejścia z 2 lini jak w przypadku gola Paulinho

8

Złożą ofertę w granicach 10 mln i będzie interes życia. A tłumaczenia typu że Valverde go nie chciał

0

Wszystko wygląda dobrze do pierwszej kontuzji kogoś z środka pola. Trzeba wrócić w styczniu po kogoś kto da więcej kreatywności w środku pola

38

Paulinho powinien grać na pozycji Rakiticia a nie Busiego, jako box to box . Wtedy mógłby pokazać swoje walory w ofensywie i defensywie . A jako zmiennik Busiego niech gra Gomes

2

Właśnie takiego ruchu potrzebujemy. Kupić za grosze i wypozyczyc zeby sie ogrywał. Alena niestety nie będzie zbawicielem naszej pomocy skoro nawet w rezerwach nie jest pierwszoplanową postacią i gra na nie swojej pozycji. Nie ma co na siłę nikogo wpychać do zespołu.

0

To że na meczu było 90 tys ludzi nie oznacza że każdy może głosować ! Czesć to kibice Juve , znaczna część to turyści których na każdym meczu jest w brud. Do tego dużo osób nie chętnie podchodzi do tematów wyborów na jakiegoś tam prezydenta gdzie wystarczy podejść i złożyć podpis bez kolejki a tu weź stój w kolejce przez parę godzin. Wielu starszych ludzi " czyli najwierniejszych wyborców" są zwolennikami Barto , dlatego może nic z tego nie wyjść

3

Tomek Hajto by powiedział że jest trochę elektryczny :)

0

"perspektywicznych" to my mamy Rafinhe , Denisa i Gomesa którzy będą jeszcze tacy "perspektywiczni przez 5 lat!! Leszy taki który pogra z 3 sezony niż żaden

0

Już i tak wszyscy z nas leją . Zarząd jest jaki jest i tego nie zmienimy ale skoro kasa w budżecie jest to trzeba ją zainwestować bo nie będzie czego zbierać a Valverde będzie musiał na skrzydle wystawiać Gomesa albo Denisa czy Rafinhe .

0

Nigdy nie byłem zwolennikiem Di Marii , ale gdyby udało się go pozyskać to lepsze niż nic ! Dało by dużo wariantów rozegrania oraz Messi mógłby zostać cofnięty a Dembele grać na prawej stronie jak w Borussi.

18

Zrobią jak z Hartem. Wypożyczą na sezon a potem nie wykupią bo nie mają pieniędzy . I tak "darmowe" wzmocnienie na jeden sezon jest .

0

Trzeba było się skupić na kupnie Thiago na początku okienka ! Bayern pozyskał Jamesa, może był by skłonny do negocjacji. Poza tym tam nie trzymają nikogo na siłę.
A teraz to jesteśmy w dupie . Okienko się zamyka a my dalej nie mamy rozwiazanego problemu z pomocą , a do tego wszystkiego Wymieniliśmy Neymara na Dembele .
Czy jest ktoś kto uważa że ta kadra jest silniejsza niż rok temu ?
Dalej mamy pełno średniaków którzy po wejściu na boisko nabijają sobie minuty do statystyk

22

Artykuł taki z tych lepszych

3

Coutinho byłby świetnym transferem ze względu na jego uniwersalność i kreatywność. Dałby nam dużo możliwości w ustawieniu : mógłby zająć pozycję Iniesty ale również Neymara dzięki czemu można by cofnąć Leo.

0

Oby to była ściema i Gomes był na wylocie z klubu :]

3

Transfer jak najbardziej potrzebny - pamiętajmy tylko że gość ma 20 lat i nikt nie zastąpi Neymara 1:1 , oraz o tym że Neymar w swoim pierwszym sezonie w Barcy nie powalał na kolana ,więc oby oczekiwania go nie przerosły.

Do tego po tym transferze uzupełniliśmy powstałą lukę ale głównego problemu z kreatywnością naszej lini pomocy dalej nie rozwiązano. Dalej nie mamy kreatora na miarę BARCY a pomocników w kadrze w brud

0

Rezerwowy , w pierwszym składzie grał tylko na Pucharze Konfederacji. Poza tym reprezentacja Niemiec ma dużo takich zawodników jak właśnie Goretzka czy Ginter albo Draxler którzy są średniakami

0

Goretzka - jeden z najbardziej przereklamowanych zawodników ostatnich czasów . Niech go bierze za darmo jakiś Bayern a i tak zgnije tam na ławce i skończy w jakimś średniaku Bundesligi

0

Gdybyśmy potrafili się dogadać z klubami a nie samymi zawodnikami to nasza kadra liczyła by teraz ze 40-stu piłkarzy...

0

Teraz to my będziemy grali anty-futbol i wystawiali środek pola Masche-Paulinho + Rakitic.

1

Bez Iniesty kreatywność naszej pomocy jest taka sama jak Korony Kielce . Denis dał dobrą zmianę w pierwszym meczu i nic to nie dało dalej ława , szkoda bo skoro ze słabej gry się wyciąga wnioski ( Deulo ) to powinno to iść w obie strony . A tu nagle ulubieniec publiczności - gość który zagrał 3 minuty w presezonie Gomes

10

Bez Iniesty kreatywność naszej pomocy dopiero powala...

2

Ze Deulofeu będzie Neymarem to nikt się nie łudził , ale każdy gracz w zespole powinien coś wnosić , a nie tylko stopować każdą akcję oraz podawać na 5m w bok albo do tyłu - Drugi Rakitic .

0

Nie powołał Gomesa ale oferty innych klubów za niego odrzucają . Niech ktoś się opamięta....

0

Jak dla mnie Paulinho może przyjść ale tylko jeżeli pozbędziemy się Rakiety za jakies 50-60 mln . Nie dość że zarobimy to jeszcze się wzmocnimy

0

Coutinho również mógłby tak zrobić . Nikt ani LFC ani Totki nie mają interesu w tym aby się osłabiać . A oni na pewno też jeszcze się na rynku uaktywnią

0

Coutinho czy tam Paulinho żadna różnica :) . I tak dopięcie transferów zostawimy na ostatnie dni okienka żeby było ciekawiej

1

Już jesteśmy z nim dogadani . Szkoda tylko że Tottenham jeszcze nic o tym nie wie i nie zamierza negocjować ;)

0

"To nie są leszcze Stefan". Jednak taki młody wilk nie jest jeszcze na poziomie Neya to raz. Zagrał 1 sezon na najwyższym poziomie to dwa. Liga Niemiecka jest na niższym poziomie niż Hiszpańska to trzy. A Kabaretem jest mylenie że gość przyjdzie i z miejsca załata dziurę po Neyu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?