PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To że Gaspart jest idiotą i mówi wiele rzeczy pod publikę to jedno. Ale każdemu idiocie może się zdarzyć powiedzieć coś mądrego...
2
Fakty są takie że jakiej noty by nie dostał to na boisku był najsłabszy. Biegał owszem , ale to nie jest maraton czy sztafeta........
2
Akurat w tym meczu nie mogę zrozumieć decyzji Valverde. Gra przemęczony i snujący się Paulinho , Suarez który boi się każdego kontaktu z rywalem, a Dembele wchodzi w momencie gdy rywal broni się w zamku hokejowym choć w pierwszej połowie miał by lotnisko miejsca. Nasi wyglądali jakby po bramce Leo mecz się już skończył i gdyby faktycznie nie człapali po boisku. Las Palmas z kolei grało nijak - ni to nie atakowało , ni to się broniło więc tym bardziej przykro że w tak frajerski sposób 2 pkt uciekły
0
Podoba Ci się widok jak męczy się przy linii bocznej , ma kłopoty z przyjęciem piłki i odwróceniem się w kierunku bramki. Skrzydłowy który gra plecami do bramki przeciwnika to nie jest dobry wybór . Gra na pozycji Suareza to już inna bajka....
1
Dla mnie sprawa między nimi zamknięta, są dorośli dogadali się i tyle.
Jednakże tekstami nie tylko rasistowskimi lecącymi z trybun powinna się zająć odpowiednia komisja bez żadnego zgłaszania donosów , w końcu od tego na każdym meczu jest delegat i konsekwencje powinny być wyciągane wobec klubów bo to oni odpowiadają za kibiców i nie ważne czy to Barcelona , Espanyol czy Elevator Kaborno
2
Ja tam jestem za tym aby móc odstrzelić kawałek dupy gościowi który wchodzi nie proszony na moja posesję która jest zabezpieczona i oznakowana. I dla mnie na swojej własnej posesji to trzymać można i aligatory w basenie. Polskie prawo jest skretyniałe , ponieważ gdy ktoś Ci się włamie do domu z kijem a Ty go dźgniesz nożem w obronie własnej to i tak dostaniesz 25 lat.....
1
Co Wy macie z tym Semedo ? Po jakiego na siłę wciskać sobie i innym kit że zagrał kilka fenomenalnych meczów albo że jeden z najlepszych na tej pozycji , Top 5 PO itp itd. Gość przyszedł z słabiutkiej ligi portugalskiej , w reprezentacji przegrywał rywalizację z Cedricem Soaresem i zagrał w niej łącznie 8 !!!! razy . Dajmy mu czas ale nie ma co się na razie nad nim rozpływać bo gra nijak w obronie - gdzie musi własne błędy naprawiać, oraz nijak w ataku gdzie Roberto daje mu darmowe korepetycje.
2
Dokładnie tak jest. Na razie oprócz tego nie pokazał nic , w ofensywie mimo iż jest szybszy od Roberto nie ma timingu i nie umie się podłączyć w odpowiednim momencie. A w grze wybiera najprostsze wybory i widać że go piłka parzy. Sergi daje dużo więcej możliwości , zjada go taktycznie i technicznie a jak przekracza linię środkową jest kolejnym gościem do rozegrania piłki ( jak kiedyś Alves )
2
Roberto jest najlepszym PO w Hiszpanii - rozciągania i czytania gry , wyjścia spod pressingu , umiejętności rozegrania piłki Aurier i Trippier mogą się od niego uczyć
0
Can nie jest zawodnikiem na miarę Barcelony tak samo jak Goretzka . My potrzebujemy kogoś kto lepiej się czuje z piłką przy nodze niż za nią biegając. Fakt że interes świetny ze względu na to iż kończy mu się kontrakt ale my potrzebujemy rozgrywającego na lata a nie interesu na lato
0
Za 30 mln to promocja . Oby tylko nie skończyło się wypożyczeniami bez końca i braku możliwości gry w pierwszym zespole co jest u nas znamienne . Nie rozumiem tylko czemu nie interesujemy się Thiago , jak bym go chętnie przywitał i problem z rozgrywającym zniknął by na lata - pozbyć się szrotu ( Rafinha , Gomes , Denis , Aleix ) i troszke dołożyć
0
Papier wszystko przyjmie ....Fakty są jakie są
0
Gorsze jest w tym przypadku PSG który jest klubem praktycznie bez historii po powstał w 2-giej połowie XX wieku . Tam szejk mysli że kupia gwiazdy i będą dominować w Europie . Niczym się to ma do City który może wielkich sukcesów nie święcił ale od 2002 roku nie przerwanie grają w PL i wypromowali graczy takich ja chociażby : Richards , Wright-Philips , Schmeichel czy Ireland. A kibiców jak mieli tak mają bo przed szejkami na stadion przychodziło średnio 40 tys kibiców !!!
0
Real ma takiego Ramosa który w każdym sezonie dokłada kilka bramek po stałych fragmentach w tym wiele kluczowych. Nie mam nic przeciwko żeby i u nas Mina strzelił "parę" takich bramek a i dośrodkowania bezpośrednie z rzutów rożnych/wolnych nabrały większego sensu.
0
Cou grał pół roku w Espanyolu więc ma najbliżej do otrzymania obywatelstwa.
Raczej zarząd o tym wie że ma 3 miejsc zajęte.
A co do Artura to widać po nim że jest świetnym graczem który może wejść na poziom wyżej . Bardzo przypomina ruchami Verrattiego z tym że bardziej zadziorny . Jeżeli rozwinął by się podobnie to złoty interes.
3
może "nagonka" poszła za daleko ale widać że Gomes lepiej się czuje gdy biega za piłką niż z nią . A Cou wręcz odwrotnie ;)
0
Nie wytłumaczysz .
A teraz najlepsze , według niektórych już niedługo będzie w top 3 prawych obrońców :)
0
Dokładnie Semedo zaliczył słaby występ a i tak większość się jara tym jak naprawił swój błąd albo udało mu się ograć 2 graczy Betisu. Już wystarczy że Gomesa chwalą za dobre przyjęcie piłki i "poprawne" występy
1
Idealny - czyli gość który gdy gra to nie pokazuje nic i w wieku 24 lat jest dalej postrzegany jako 'młody talent" , dajmy mu z 3 sezony na aklimatyzację jak Gomesowi i może z ogórkami będzie mógł grać
0
Tak zero. Widać to kiedy dostaje piłkę do linii i nie jest rozpędzony tylko stoi w miejscu, wtedy wychodzą właśnie braki techniczne . To samo zresztą Deulo jeżeli nie jest rozpędzony ma wielkie problemy żeby minąć rywala. A taką kompilacje można stworzyć z zagrań Wawrzyniaka.
0
Dla mnie też gra słabo. Jestem w stanie zrozumieć że potrzebuje czasu na aklimatyzację ale nie lubię na siłę szukać pozytywów i twierdzić że będzie jednym z najlepszych obrońców na świecie skoro nie ma na razie do tego przesłanek. Jest solidny w obronie ale widać u niego braki techniczne i zero dryblingu bo "kopnij i biegnij" to na naszych boiskach jest.
0
Pirlo , Pogba i Vidal nie umywa się historii do naszego albo innego legendarnego Pirlo , Seedorf , Gattuso
0
Wiadomo że trio Xavi , Iniesta , Busi nie miało sobie równych. Ale trzeba zaznaczyć że nie wszystkie zespoły grały trio w pomocy, więc super duetów było sporo
0
Umtiti wrócił więc na debiut Miny będzie trzeba poczekać , zwłaszcza że nie jest on w rytmie meczowym przez przerwę w rozgrywkach w Brazyli, nie mówiąc już o zrozumieniu zespołu. Valverde to nie jest gość który w jednym meczu będzie ąz tak eksperymentował co było widać przy wprowadzaniu Dembele
0
Podobno jest opcja przymusowego wykupu jeżeli zakwalifikują się do CL.
0
Pamiętam jak po słabym początku taki łysy gość mówił że CR to też asysty.....:)
1
Najgorsze jest to że miał być stopniowo wprowadzany i wygląda na to że będzie to trwało do zakończenia sezonu....
Raz że musi wejść w rytm , dwa że jak się wraca po kontuzji strach przed odnowieniem czy kolejną.
0
wkradła się spacja ale miło że jesteś uważnym czytelnikiem....
0
Proszę was nie porównujcie Dembele do Deulo. Fakt obaj lubią kiedy mają sporo przestrzeni na skrzydle ale Dembele lubi i umie też grać w tłoku i wykorzystywać balans ciała przy dryblingu czy nawet obracając się w miejscu potrafi zgubić krycie. Było to widać nawet pod czas dwumeczu BVB z Realem.
1
Ja tam żadnej różnicy poza tym że Munir był młodszy gdy debiutował nie widzę. Same ochy i achy jak z Bojanem i innymi wynalazkami. Nie oceniam gościa po 2 pucharowych meczach , a już na pewno nie wymieniam jako alternatywy dla Suareza czy transferu Griezzmana