0

Większe...pozdrawiam

0

Nie mierz każdego swoją miarą . Nie każdemu zależy na autografie od byle kogo...

0

Skoro w poprzednim sezonie 15-20 minut nie dostawał taki Denis czy Mina w końcówce sezonu to ciężko mi uwierzyć by nagle Ernesto zmienił przekonania. Zwłaszcza że kadrę mamy strasznie szeroką i Alena jest na jej końcu by otrzymać szansę.

0

Zwykli najemnicy którzy nie spełnili pokładanych w nich nadziei mimo 1000 szans. Nie trzeba piać z zachwytu po każdym transferze . Można racjonalnie ocenić zawodnika i przyznać się do transferowej porażki ( Gomes ,Aleix Vidal ) zamiast przekonywać wszystkich w około że się nadają i trzeba im dać to czy tamto....

1

Po 3 latach siedzenia na trybunach lub ławce rezerwowych , będzie dalej 23-latkiem z potencjałem. Trzeba go wypożyczyć do innej drużyny LL bo nawet nie będzie miał okazji się pokazać Valverde zwłaszcza po opuszczeniu presezonu.

1

Teraz trzeba się pozbyć szrotu ( Gomes , Denis ,Vidal) oraz kilku rezerwowych: Nie widzę żadnej szansy dla takiego Aleni przy Ivanie , Cou , Arthurze , Roberto, Vidalu i do tego jeszcze Rafinhy - trzeba go sprzedać za rozsądną cenę , tak jak Paco i Minę

13

Gówno to was powinno interesować po co nam Vidal.
Valverde powiedział wyraźnie że chce zawodnika o podobnym profilu co Paulinho i go dostał a przy okazji jeszcze zarobimy.
Żaden młokos że zagwarantował by tego co Vidal/Paulinho.
Do tego Arturo współpracował z Pepem i nasz styl gry nie jest mu obcy.

0

Są rzeczy nieśmiertelne...

0

Dembele na razie taki uniwersalny że czy potrzeba lewego skrzydłowego czy prawego to gra tam Cou albo ktoś inny a ten przyklejony do ławki.

3

Wielki wyczyn to nie jest. Ale również sądzę że lepiej na ławce mieć średniego wychowanka niż średniego najemnika.

0

Tytuł z Porto w jeszcze
słabszej portugalskiej to tym bardziej żaden wyczyn . Każdy trener pracujący tam w latach 2003-2009 zdobywał mistrzostwo :)
Po za tym Pep gdy przejmował Barcę to ta była w mega kryzysie i od trzech sezonów nie było majstra na Camp Nou

0

Dokładnie a Gomesowi też dajmy jeszcze jeden sezon na adaptację bo to przecież Barcelona i nie tak łatwo się przystosować . Jeszcze odpali :)

0

Ja gdy nie jestem w stanie obejrzeć meczu, odcinam się od wszelkich mediów i oglądam cały mecz na
http://www.yoursoccerdose.com/
przynajmniej ligowe wszystkie są do obejrzenia , nie wiem jak z towarzyskimi. I wtedy nie znając wyniku przeżywam jakby było live :)

0

Jak najbardziej zapraszam . Za rok dwa to już wróżenie z fusów . Chodzi o to że to jest gość, który teraz nie jest gotowy aby grać w Barcelonie więc nie ma sensu go trzymać. Zwłaszcza jeżeli ktoś daje 40 mln , czyli więcej niż jest obecnie wart..

3

Po co nam Rabiot ? Zimy w Hiszpanii nie ma, więc i opału nie potrzeba.

3

Super skuteczny w powietrzu i zagubiony taktycznie jak dziecko. Do tego słaby motorycznie i gubiący krycie. Podsumowując mega solidność

6

Taki Mina kupiony za grosze a sprzedany za 40 mln to nigdy nie będzie błąd. Można gdybać co z niego "wyrośnie" ale kasa jest potrzebna a zawodników o jego obecnej klasie do tego młodych jest w brud. Strzelił 3 bramki na mundialu i to ma oznaczać że się nadaje do gry w Barcelonie ? Śmiech na sali , puste krzesła.

1

Pjanić albo Thiago i kadra kompletna. Wedy pozbyć się balastu co gra tylko w PK i jazda - Gomes , Denis , Rafinha , Vidal , Digne , Samper oraz 1 z obrońców out

0

Samper to się nadaje na drzwi do lasu. Do tego jeszcze wiecznie kontuzjowany że nawet nie jest w stanie się załapać 10 razy do składu w średniaku ligi. Munir jak najbardziej gorzej od Paco nie wypadnie , który jedyny dobry mecz zagrał z Sevillą. Sprzedać Paco i zapomnieć bo kasa musi się zgadzać.

0

Legia też próbowała gry nowym ustawieniem bez czasu na jego wdrożenie i nie wygląda to dobrze....
Takie gdybanie jak możemy grać bez odpowiedniego przygotowania i czasu na wdrożenie systemu nie wróży niczego dobrego.
A zwłaszcza gdy przetrenuje się je w sparingach graczami rezerw

2

Valverde jakby sprowadził wszystkich których chciał to byśmy mieli klub emerytów i rencistów....

0

Drewniany Forsberg czy Tielemans który nie łapał się w Monaco ? Nie ma co się interesować . Fekir to już inna półka..

1

Nic takiego jak umowa ustna nie istnieje i nie można w sądzie na coś takiego się powołać. Zwłaszcza jeżeli nie tylko od samego Bordo należała decyzja , a na pewno nie mają ustnego słowa od Malcoma

0

Kolonia Brazylijska w FCB rośnie.

0

Może i tak, ale Vidal również niczym się nie wyróżnia. Lepiej postawić na średniaka ale wychowanka niż kupować szrot aby grzał ławkę i trybuny. Transfery do klubu to powinny być po to aby wzmocnić pierwszą 11-stkę.

0

Byłoby pięknie , jeszcze tylko sprzedać Gomesa , Marlona , Vidala oraz Digne a w ich miejsce postawić na Cucurelle i Palencie.

0

Już raz to się stało i "większość" mogła uciec , więc nie było by problemu

0

Niech zejdą do 1mln to go Legia kupi.....

0

Może i był , ale skończyło się tak jak skończyło.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?