PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby tylko naszemu trenerowi nie przyszedł pomysł z Vidalem czy Gomesem na skrzydle jako "zabezpieczenie" bo kilka takich prób wyglądało tak marnie że powinien ten wariant mu wypaść z głowy
0
Gdyby nie to że grał w Realu to super wzmocnienie. Nie chodzi tu tylko cenę ale poziom kreatywności naszej drugiej linii skoczył by do góry zdecydowanie. W tej chwili tylko Iniesta jest w stanie zagrać niekonwencjonalną piłkę czy dobrą prostopadła , no i oczywiście Messi le on musi potem zdążyć w pole karne aby ja wykończyć.
0
Tu nie chodzi o liczby, ale gdy jest on na boisku dodaje nam dużo zadziorności i takiej siły fizycznej której u nas nie ma. Wczoraj po wejściu zaliczył tyle udanych wślizgów co niektórzy przez cały sezon.
0
Alves to Alves , mimo jego dośrodkowań które dużo osób mu tu wypomina , nie widzą najważniejszego. Alves uczestniczył w rozegraniu , był zawsze pod grą , dzięki technice użytkowej nie panikował pod presją , dobrze się rozumiał z Messim . Semedo to na razie nikt inny jak chłopaczek który ma "zadatki" na dobrego obrońcę - ale do klasy światowej to mu daleko ( nawet w słabej Portugali ma ciężko o miejsce ) Na takim samym poziomie to mógłby zagrać chociaż by Palencia
0
Najgorsze to forma Pique i gra Semedo . Dodajmy do tego mega ruchliwego Rakiticia i ten sektor wygląda katastrofalnie biorąc pod uwagę że Messi jest zwolniony z gry obronnej. Tylko czekać aż rywale to wykorzystają. Nie dziwi fakt że na lepsze zespoły musi wchodzić Roberto na prawej obronie.
0
Najsłabiej to zagrał Semedo ! Gość jest szybki i na razie tyle . W ofensywie jeden zwód, a w obronie ma problemy z ustawieniem.Do tego widoczne braki techniczne. Prawda jest taka że długo będziemy płakać po Alvesie - bo ani Semedo ani Vidal nie są zawodnikami na miarę Barcy ( przynajmniej na razie) a najzwyczajniej w świecie lepsi są bez piłki niż z nią przy nodze! Nie dziwi fakt że na mocniejszych rywali wychodzi Sergi jako obrońca bo jednego i drugiego nakrywa czapką
2
Leganes ma sporo czasu na przygotowanie się do meczu z Barcą, ponieważ mogli przetrenować różne warianty podczas przerwy reprezentacyjnej.My natomiast przeprowadzimy z 3 treningi w pełnym składzie. U siebie są mocni i tracą mało bramek więc oby udało się szybko ich złamać inaczej może być różnie
0
Moze dla Ciebie być . Jednak w eliminacjach nic nie pokazała i wciąż nie przekonuje gdy remisuje z Luksemburgiem czy Bługarią . Hiszpanie natomiast bez większego wysiłku wygrali grupę strzelając 2 razy tyle bramek co Francuzi i tracąc połowę mniej , więc nie ma co porównywać i jarać się ich napadem skoro nie umieją ogarnąć pomocy
2
Doszło do tego że w środku pola zamiast : Xaviego , Iniesty , Thiago czy Cesca , wybieramy gości którzy będą lepszymi rzemieślnikami. A środek pola Goretzka , Rakitić , Paulinho , Gomes będzie błyszczał kreatywnością przez lata
0
Owszem dlatego żeby jakoś mur rozbić potrzebni są gracze mogący stworzyć sytuację po udanym dryblingu czy przewadze . Ale jeżeli wszyscy tacy siedzą na ławce ( El Shaarawy, Insigne , Belotti ) a za rozgrywanie odpowiedzialny jest Chiellini, Do tego na lewej stronie gra prawo nożny Darmian to tak jakby sobie strzelić w kolano
3
Oby nie. To nie jest gość który uzdrowi naszą pomoc, to rzemieślnik który lubi podłączyć się do ofensywy. Tak jak go opisał Coke - kumpel z zespołu. Nam jest potrzebny któs kto podejdzie do Busiego i pomoże mu w rozegraniu oraz przez 90 minut będzie pod grą = Thiago , Verratti , wszysyc inni to półśrodki a takich mamy w klubie nadmiar
0
Jak przez cały dwumecz nie potrafili stworzyć sobie 100% sytuacji i ograniczali się do ślepych wrzutek w pole karne to dobrze że nie awansowali.
1
A niech go biorą w pizdu. Nam następny Gomes nie jest potrzebny.
Mu potrzebujemy pozbyć się szrotu i sprowadzić kogoś takiego jak Cou , który już jest ukształtowanym grajkiem a nie melodią przyszłości
1
Bardzo dobrze że Włosi nie awansowali . Grają taką padakę że przykro patrzeć. Zero linii pomocy , trener taktyk wystawiający prawonożnego Darmiana na lewym wahadle a taki Insigne który jest najlepszym dryblerem w kadrze cały dwumecz przesiedział na ławce! Przez cały dwumecz nie potrafili stworzyć klarownej sytuacji po składnej akcji tylko wrzucali piłkę z obu skrzydeł w pole karne czy to z gry czy rzutów wolnych. Koniec ślizgania mundial w domu
2
Statystyki ma niezłe ale w Barcelonie potrzebni są pomocnicy którzy przez 90 minut są pod grą i ją prowadzą. A nie Suarez czy Gomes którzy mają 1-2 dobre zagrania na mecz i szukamy u nich plusów na siłę! Nie ten poziom. A na Suarezie zarobimy bo daliśmy za niego czapkę gruszek
11
Dokładnie , im więcej pomocników na ławce tym weselej. A nuż zwiększą limit zmian do 6-ciu.
16
Coutihno >>>>> 5 Fekirów
0
Oj większość tęskni. Niestety nie mamy do tego odpowiednich wykonawców. Kupujemy jakichś Gomesów i tym podobnych a z taką pomocą nie jest to wykonalne bo to niej opiera się ten system gry
0
Przyjdą porażki w ważnych meczach i będzie gadanie że od początku nie przekonywał i miał łatwy terminarz. Tak naprawdę graliśmy z osłabionym Juve i zremiowaliśmy z Atletico grajac w 1 połowie katastrofę. Było też kilka spotkań które ułożyły się dla nas korzystnie albo ratował nas Marc ( tak od tego jest bramkarz) ale styl , a w zasadzie jego brak jest widoczny. Nie potrafimy kontrolować meczów przez dłuższy okres często oddając pole. Podsumowując ( bez Neymara) jesteśmy teraz zespołem bardziej zrównoważonym ale straciliśmy dużo w ofensywie a pomoc jak kreatywna była tak jest dalej
1
Kupimy De Lighta czy tam Lengleta do tego weźmy Goretzke i Mine . Złożymy pismo do La ligi żeby na ławce rezerwowych mogło siedzieć z 10 piłkarzy.
0
Mamy przerwę reprezentacyjną, to + ławka z Leganes powinno mu pomóc wrócić w wielkim stylu na Valencię. Jest on nam wręcz niezbędny ponieważ sam Messi przez cały sezon wózka nie uciągnie, a bez bramek meczy się nie wygrywa.
0
Super skład i prawdziwa szansa dla co niektórych. Teraz jest ten moment aby się pokazać i zrobić coś kreatywnego przy zamkniętym rywalu w walce o cenne punkty. Co wyjdzie zobaczymy!
0
Obaj bazują na szybkości . Do tego nie zgodzę się że mało wchodzi w drybling - bo tego jest akurat za dużo . Sprawdź sobie statystyki ile podejmuje takich prób i z jaką skutecznością. Problemem jest jego gra w ścisku i braki techniczne. Nawet przy wygranych pojedynkach i szarżach do końcowej linii nie ma to u nas za bardzo sensu . Musi nauczyć się poruszać po boisku , robić wolne przestrzenie, schodzić do środka i być mniej elektrycznym
0
Problem w tym że Deulo to bardziej Lucas Vazquez niż Robben. Ten również ma jeden zwód i w zeszłym sezonie jakoś mu wychodziło , to w tym nikt się nie nabiera
0
Właśnie o to chodzi ! Nie ma kto grać, to wskakuje kolejny stoper w hierarchii albo zdolny junior z Barcy B tak funkcjonuje klub. Skoro w takim meczu nie może grać Vermalen to zwolnić go z kontraktu i dołączy do kadry jakiegoś juniora albo wykupić wcześniej Mine.
0
Komentarz usunięty
11
Ty weź gościu znikaj stąd . Marlon przez co najmniej 2 sezony u nas nie zagra i to de facto nie przez kontuzję
2
Nie jest z nami dobrze skoro rezerwowy lewy obrońca musi grać na środku
0
http://www.fcbarca.com/79872-ter-stegen-ponownie-najlepszy-na-boisku.html
Czyli uważasz że ten artykuł to mało i po każdym meczy na temat jakiegoś zawodnika powinniśmy pisać z 3. Zrobił swoje i tyle , na wielbienie i wręczanie nagród będzie czas
0
Czyli po co ten artykuł. Chyba każdy wie ile straciliśmy bramek w lidze :) To tak jakby napisać. Messie w drodze po kolejną Złotą Piłkę.