PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
skończy się tak że kupimy Dembele i zamienimy siekierkę na kijek, do tego kupimy Paulinho i nasza pomoc stanie się nagle kreatywna jak nigdy ! Jedyne co cieszy to że Valverde chce Inigo i zaczyna budować od tyłu.
1
Może i nie można po 1 meczu skreślać zmienników ale obudźmy się! Kiedy oni mają się pokazać trenerowi , zaprezentować poziom zbliżony do Barcy , wolę walki o każdy metr boiska jak nie z 2-ligowym Nasticiem ? No chyba nie siedząc na ławce albo oglądając mecze z trybun bo wiele okazji już nie będzie.
Kaszana i tyle.......
78
Lepiej zrobić 2 transfery za 100mln i realnie wypełnić lukę oraz wzmocnić zespół niż robić 4 transfery po 50mln z braku laku!!!!
2
Dembele zagrał 1 sezon n poważnej piłce , nie przekonuje mnie , drybling podwórkowy , długie susy i za długie prowadzenie piłki . Do tego czuje się lepiej w kontrze a Barcy nie miałby tyle przestrzeni.
Oczywiście mogę się mylić...
1
Uffffffffffffffffff
Na razie to talent który zagrał ledwo kilka meczy na najwyższym poziomie i nie jest wart kwoty w granicach 100mln. Po za tym jego styl gry jest podobny do Henry-ego który był piłkarzem wybitnym ale nie na ligę hiszpańską
0
O H.j Ci chodzi chłopie , każdy ma prawo wypowiedzieć się co sądzi o tym czy o tamtym. Skoro oni nie chcieli nawet usiąść do rozmów na temat Verrattiego to teraz pogonić ich w pizdu
0
Teraz zostaję dobrze tą kasę zainwestować. Coutinho + spróbować wyciągnąć Thiago z Bayernu i wyszli byśmy na +. Wiadomo że o Mbappe to plotki tak samo jak o Dembele , obaj są dobrzy z tym że najlepiej odnajdują się jak mają sporo wolnej przestrzeni i w grze z kontry. U nas natomiast dużo okazji takich nie ma, trzeba grać w tłoku i zdecydowanie brakuje im umiejętności gry kombinacyjnej. Ich styl prowadzenia piłki bardziej przypomina Henrego niż Messiego czy Neymara którzy trzymają ją króciutko przy nodze.
1
Tylko żadnego Draxlera czy Rabiot !!! Już wystarczy średniaków w naszym zespole. Postarać się o Verrattiego nawet kosztem zejścia "trochę" z ceny , a jeżeli nie to niech opłacają klauzulę.
0
Po pierwsze to zgłosić PSG do FIFA że namawiają zawodnika bez zgody klubu itp itd - i dostaną karę za nielegalne negocjacje ( w najgorszym wypadku ban transferowy )
Po drugie jak klub nie chce trzymać kogoś na siłę to albo dają 222mln albo 120 i Verrattiego nie pasuje ? to do domu i gonić ich jak oni nas z Verrattim
1
PSG nie chce zapłacić klauzuli to niech dają 120mln + Verrattiego . My kupujemy Coutinho i sprawa dla wszystkich kończy się pozytywnie. Jak nie to niech się gonią . Takim sposobem cały budżet można wykorzystać na inwestycję Espai. Również Alexis jest do wyjęcia za "małe" pieniążki jak na rynek
1
Z zawodnikiem dojść do porozumienia nie jest trudno . Z tym że potem na tym się kończy
1
Faktycznie charakterystyka obu graczy identyczna, jestem na tak. A jak się nie uda to kupmy Cheilliniego
0
Jeżeli miało by się to skończyć tak że odchodzi a w jego miejsce przychodzi Sanchez + Thiago, to jadę go spakować. Na siłę nikt nie będzie nikogo trzymał w Barcelonie , nikt nie będzie robił łaski że jednak zostanie i nikt nie jest ponad klubem!!!
12
Pogonić w pizdu. Ściągnąć z powrotem za frajer Alexisa , do tego Thiago i mamy pakę. Pozbyć się Cillesena który rzekomo narzeka i postarać się o powrót wychowanka Ondoi przed którym kariera otworem a i na razie z rolą zmiennika by się pogodził. Wszyscy by na tym skorzystali
0
Z lig topowych tylko w Hiszpani obowiązuja klauzule gdzie można kupić zawodnika bez negocjowania z klubem ( i jakoś niewolnictwa nie ma ). Skoro można to obejść jak Real i dać takie klauzule które odstraszają to trzeba to wykorzystać. A kwotę wyższą raczej spokojnie można wynegocjować
3
Trzeba było ustawić klauzule na poziomie !!. Real takiemu Ceballosowi ustawił 400mln a my się pukamy w czoło i przy przedłużaniu kontraktu podnosimy o jakieś śmieszne grosze , a przy dzisiejszym rynku kwota w granicach 200mln nie jest żadną cena zaporową. I tu nie chodzi o to że kto nie chce gra c u nas to może odejść czy inne pierdoł , ale o to że to my powinniśmy dyktować warunki tak jak inne zespoły prowadzą "negocjacje" z nami
1
Sprzedać do PSG za 100mln + Verrattiego ! Ściągnąć Sancheza z powrotem bo kończy mu się kontrakt i gitara.
0
Czyli kiedy ma przekonać trenera że warto na niego postawić ? Siedząc pół sezonu na ławce i grając w PK z ogórkami. Jak się odklei od ławki w sezonie na 10 spotkań to będzie sukces i super alternatywa dla tridente
0
Jestem w szoku że tak szybko i sprawnie udało nam się dopiąć ten transfer - chyba że opłacili klauzulę 50mln :D
0
Najgorsze w tym wszystkim jest to że zarząd myśli iż kupi takiego Semedo za 35mln , przesunął Roberto do linii pomocy i nasze problemy się skończą . Obym się mylił bo to będzie tragedia
3
Jak dla mnie to właśnie kogoś takiego potrzebujemy za Ivana. Waleczny , zadziorny i przez całe 90minut przemieszcza się z jednego pola do drugiego. Brakuje nam w pomocy kogoś kto zawsze wstawi nogę i pokaże taką ambicje. Idealne uzupełnienie dla Busiego i Iniesty/Verrattiego
4
Żaden Ceballos , Paulinho czy cud i poprawa formy Gomesa nie zbawią naszej pomocy !! Nam jest potrzebny ktoś pokroju Verrattiego bądź Thiago a jako alternatywy jakiś Erikssen. To jest minimum przy wieku Iniesty.
0
Pewnie by był , tyle że nie grał przez cały sezon i jest po ciężkiej kontuzji , więc cieżko oczekiwać żeby był naszym zbawieniem pomocy. Do tego nie jest to jego pierwszy uraz i jeżeli nie teraz to skończy marnie
3
Tak to już jest że ludzie z wiekiem "zazwyczaj" dojrzewają - natomiast na umiejętności piłkarskie się to nie przekłada
0
To jest oczywiste że się nie nadaję na Barcelonę , Nie poradził sobie w Hiszpani nawet na wypozyczeniu , w Evertonie jedyne co mu wychodziło to dośrodkowania. W Milanie poszło mu trochę lepiej , teraz na ME-U21 nie pokazał nic szczególnego i biorąc pod uwagę cały skład Hiszpanów był jednym z najsłabszych i od razu powrót do Barcy ? Nie zdziwię się jak wykupimy go za 12 mln a sprzedamy za 14 i to jeszcze będzie się trzeba napocić - jakby nie było co robić podczas tego okienka
2
Genialny pomysł żeby o sile naszej drugiej lini stanowił duet Rakitic - Paulinho . Dwóch takich kreatorów gry to nie ma nikt
0
Ciekawi mnie cofnięcie Messiego na pozycję klasycznej 10 która w Barcelonie nie istnieje w obecnym systemie gry . Ale system 4-2-4 z dziurawą obroną i super kreatywnymi i biegającymi 2 pomocnikami mnie przekonuje
2
Przykro czytać....
0
Moze i nie ale transfery jak najbardziej realne w naszym zasięgu finansowym. Bo zeby sciagnac w jednym okienku Bellerina , Verrattiego oraz Dembele to potrzeba paru szejków .
0
Ściągnąć za bezcen z powrotem Alvesa , dać kontrakt na 2 lata i wtedy mamy czas na znalezienie następcy . Do tego Verratti albo Thiago na środek pomocy . Na skrzydło do rotacji Deulo albo Keita Balde. Ściągnąc Ondoe z Ajaxu który by przy Ter-Stegenie dojrzał a i na początek by mu starczył PK. Na środek obrony przyjdzie za grosze Mina. Kadra pełna a kasa na Bellerina się uzbiera