PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mordini123 Czyli wiadomo że Eleven.
1
@macio_944 Nie mogą docinać Tuska. Bo chlop totalnie się skompromituje. On nie za bardzo potrafi odpowiadać nie przygotowany ostatnio.
0
@BORO_12 Eyong byłby idealny. Na pewno nas stać. I z rejestracja również nie powinno być problemów. Bo gdzie jego pensja, a gdzie Lewego.
0
@Arkon Taktyk.
Ja oglądałem ostatnio Odliczanie. Na Prime Video. Całkiem dobry
2
@blakkudium Fajne w paincie narysowali.
1
@Criss18Barca A w ajko sposób ciekawsze? Przecież dalej możesz wylosować łatwiejszych rywali.
A przeciwnicy dobrani na podstawie wyników? Gibraltar z Andorą o awans czy jak?
0
@tbas No nie przesadzaj. Salah zresztą mało nie zarabiał. A status w LFC ma jaki ma. Liverpool spokojnie go sprzeda po tym sezonie bez problemu. A tak by odszedł za darmo.
0
@tbas Salah ma 2 lata do końca kontraktu. W zeszłym sezonie król strzelców PL. Tutaj akurat nie będą mieli problemu. Zwłaszcza że co chwile Araby go chcą kupić.
2
@Comentateiro Może na prezesa Bayernu go?
0
@Zoker Jak Real dostaje karnego z du....
Albo strzela gola po farfoclu dającego 3pkt.
0
@escarabajo Mi się on nie podobał nigdy.
Zupełnie profil nie brazylijski. :)
Technika strasznie surowa.
Fakt. Dobrze wyglada fizycznie. Wybiegany, nieustępliwy. Twardo stoi na nogach. I potrafi się odnaleźć w polu karnym. Jednak uważam że to za mało na topowe kluby.
1
@draxidox Właśnie takich ludzi potrzebujemy! A weź jeszcze jak masz dużo czasu to posprzątaj kupy psów z mojego osiedla bo się chodzić nie da. Tak w ramach wybitnej postawy obywatelskiej.
0
@escarabajo Tyle że on nje ma nic szczególnego. 9 brazylisjkie które robilt w Europie karierę w tym wieku już było widać to coś.
On to bardziej jak Gabigol albo ten drugi taki kalafior co już nie pamiętam Nazwiska. Duży transfer do dużego klubu, weryfikacja i powrót do Brazylii.
1
@blakkudium @FcPortoFan1999 Pierwszy raz Szwedzi wzięli zagranicznego trenera. I ich sabotował od środka :)
1
@escarabajo Wybitny zawodnik. Do Europy. Tylko najpierw jakiś Betis aby się ograł. A nie czekaj...
0
@Kapitan9 Z lewych skrzydłowych to lepszy Kvara czy Yildiz.
Barcola to szybkość i tyle sumie....
1
@fart Umówmy się. Jeśli pilkarz ma najwyzsse ambicje sportowe. To nie może spędzić kariery w Juventusie.
2
@Safrani A kogo pytali?
0
@Damiain Ja bym nie sprzedał. To bardzo młody pilkarz. Który będzie tylko lepszy. Nawet przykład Demeble pokazuje że można mimo tyłu kontuzji.
Do tego to prawdziwy Cule który odda za ten klub dużo.
A 50mln to żadne pieniądze dzisiaj. Do tego w naszej sytuacji finansowej.
1
@D10SLEO urwy ,wino I pianino.
0
@Stinger_ No chlop w tym wieku to już dawno w takiej kadrze byłby czołowym piłkarzem. Powołania nigdy nie dostał. Bo i kilka lat temu to był nikt. A od Lautaro czy Alvareza jest słabszy.
1
@Comentateiro Jakby ktoś tak za Koemana napisał to i tak bez różnicy. Bo na ławce takie same kalafiory co w pierwszym składzie.
1
@Stinger_ Bo ma 26 lat :) a Wloska kadra to dno i.3 metry mułu.
0
@Stinger_ U Szwedów to każda kadra zapomniala jak się w piłkę gra.
0
@Kapitan9 Piszesz jakby BVB Ti każdego piłkarza i Ti tak młodego zamieniało w świetnego. Masz przykład Isaka że to tak nie działa.
2
@Kapitan9 U Nas wystarczy że szybki. Potrafi piłkę kopnąć tak żeby mu nie uciekła na 5m. I minąć 40letniego Łotysza z Kotwicy Kołobrzeg.
0
@Kgorecki2500 Dupa A nie nauczyciel.
@michal26 Ja pamiętam takiego który spokoj wprowadzał 2 sekundowym spojrzeniem.
1
@Tarnowitz Jakby szejk musial się zmierzyć z restrykcjami Tebasa to nie wiem czy by to dźwignął.
0
@MesQueUnClub_87 Ja biorę to pod uwagę. Bo jednak futbol Flicka oparty na pressingu jest bardzi wymagający. I dlatego on coraz więcej potrzebuje odpoczynku.
0
@Eto'o9 R10 O kant dupy takie newsy. My obserwujemy 159 takich talentów.
Ostatnio tego Meksykanina. Także tu ani Deco ani nikt z klubu nie ma z tym nic wspólnego.
Dopiero co 16latenigo Meksykania sondowalismy aby kupić