PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LeoMessiiBarcaPepa Odruch.
@Bykunn No druga sprawa że to był zwykły faul taktyczny na żółta.
0
@Sysia11 Ekitike dla mnie dołączy do tego grona. Jak straci miejsce na rzecz Isaka to siła rzeczy nastąpi.
1
@fart Ty ogólnie dziwny jesteś.
1
@Eklerek Zaskoczyli go ewidentnie. Chłop się dopiero w 50min zorientował.
1
@Sysia11 A Gyokeres który miał walczyć o koronę z Haalandem?
1
@Nightraider Na ten moment to się zapowiada klasyk, gdzie obie drużyny mają tyle samo punktów i walczą tylko między sobą o pozycję lidera.
2
Typowy mecz madrycioków. Z gry kupa straszna. I strach ze sędzia coś z kapelusza wyciągnie.
2
@RozowaPantera Ciężko się przez spamiarzy jeżdżenia w kółko przebić.
2
Uwaga. Włączam te patafiany.
Z góry przepraszam.
2
Koronowany na mistrza po 5 kolejkach Liverpool ma 2pkt więcej od Manchesteru United które po 5 kolejkach walczyło o utrzymanie.
Faktycznie ta PL to wyrównana.
0
@Stinger_ 5pkt w Kanadyjce to jednak trochę jest.
Ale sytuacja może się różnie rozwinąć.
W każdym razie Kane w Bayernie nie odpowiada tylko za bramki. Grał nawet jako 10. Pomaga w rozegraniu.
A.Mbappe prócz goli to w sumie nic więcej...
1
@Comentateiro Wręcz świetny. Podań 26 i 5 celnych.
1
Piatkowski puka do kadry Urbana.
0
@tbas No w Chelsea wcale go nie chcieli jakoś zatrzymać. A rywalizację o pierwszy sklad przegrywał z 37letnim emerytem.
2
Slot pierwszy sezon cukierowy. I teraz się zacznie weryfikacja. A limit szczęścia wykorzystany w pierwszych 5 kolejkach...
1
@Nightraider Dlatego że chlop co drugi mecz ma dyskomfort. Oraz mentalnie jest po prostu słaby. I takie przecieki trafiały do prasy już w Cheslea.
0
@Kessie A widziałeś kiedyś żeby ktoś wybrał Arsenal zamiast Barcy? Albo preszedl z Barcelony tam?
Przecież to z Arsenalu ludzie tu uciekali.
0
@Gall Cubarsiemu by się przydał bardziej nauczyciel.
2
@Kessie A kim będzie Liverpool grał bez Konate?
2
@Firestone No pressing tak funkcjonuje bo nie było Raphini czy Fermina którzy są w tym świetni
Rashford to pressuje ale tak żeby było że coś biega. Olmo czy Yamal są w tym średni tak samo jak Lewy.
9
@kanver_ Dla mnie Kane jest lepszym napastnikiem. Bardziej kompletnym.
Tyle że Lewy swoj najlepszy sezon rozegrał będąc tam parę lat. Znając perfekcyjnie język niemiecki.
A Kane znając 2 słowa i bez żadnej aklimatyzacji.
I obaj są świetni. Nic tu nikomu nie umniejsza. Ale no statystyka nie zawsze oddaje boisko i na odwrót.
Lewy jest legenda Bayernu. Kane nie.
3
@Czajka90 Kupcie sobie za 75 jakiegoś Smitha albo Wooda z jakiegoś wypizdowia.
1
@Kozinho. Żeby był dalej Ancelotti. To nie było by czego się obawiać. Bo on zawsze grał to samo.
Alonso może wykorzystać ta linie zostawiając na spalonym 1 gracza, by właśnie Mbappe.czy Vini wchodzili z.drugiej linii.
0
@fart Tylko że Bundesliga na nikim wrażenia nie robi....
1
@Seledynowy Ten Roony który nie potrafi nikogo prsedryblowac na skrzydle ani wykorzystać 100% sytuacji?
A w jaki sposób miałby on to zrobić?
1
@Kinginiesta Widzisz. A trzeba było wierzyć.
1
@Eklerek Ja jakoś bardziej wierzę w Atleti. Ale oba mam na kuponie.
0
@Czajka90 Patrząc po jego ruchach. To może przydałoby się trochę cukru z nutelli.
0
@matirix20 Niby wszytko się układa pod Marsylie. Atletico przewaga też miazdzaca. A w obu przypadkach póki co remis.
1
@matirix20 Mi prócz Marsylii to win Atletico.