1

@LeoMessiiBarcaPepa Odruch.
@Bykunn No druga sprawa że to był zwykły faul taktyczny na żółta.

0

@Sysia11 Ekitike dla mnie dołączy do tego grona. Jak straci miejsce na rzecz Isaka to siła rzeczy nastąpi.

1

@fart Ty ogólnie dziwny jesteś.

1

@Eklerek Zaskoczyli go ewidentnie. Chłop się dopiero w 50min zorientował.

1

@Sysia11 A Gyokeres który miał walczyć o koronę z Haalandem?

1

@Nightraider Na ten moment to się zapowiada klasyk, gdzie obie drużyny mają tyle samo punktów i walczą tylko między sobą o pozycję lidera.

2

Typowy mecz madrycioków. Z gry kupa straszna. I strach ze sędzia coś z kapelusza wyciągnie.

2

@RozowaPantera Ciężko się przez spamiarzy jeżdżenia w kółko przebić.

2

Uwaga. Włączam te patafiany.
Z góry przepraszam.

2

Koronowany na mistrza po 5 kolejkach Liverpool ma 2pkt więcej od Manchesteru United które po 5 kolejkach walczyło o utrzymanie.
Faktycznie ta PL to wyrównana.

0

@Stinger_ 5pkt w Kanadyjce to jednak trochę jest.
Ale sytuacja może się różnie rozwinąć.
W każdym razie Kane w Bayernie nie odpowiada tylko za bramki. Grał nawet jako 10. Pomaga w rozegraniu.

A.Mbappe prócz goli to w sumie nic więcej...

1

@Comentateiro Wręcz świetny. Podań 26 i 5 celnych.

1

Piatkowski puka do kadry Urbana.

0

@tbas No w Chelsea wcale go nie chcieli jakoś zatrzymać. A rywalizację o pierwszy sklad przegrywał z 37letnim emerytem.

2

Slot pierwszy sezon cukierowy. I teraz się zacznie weryfikacja. A limit szczęścia wykorzystany w pierwszych 5 kolejkach...

1

@Nightraider Dlatego że chlop co drugi mecz ma dyskomfort. Oraz mentalnie jest po prostu słaby. I takie przecieki trafiały do prasy już w Cheslea.

0

@Kessie A widziałeś kiedyś żeby ktoś wybrał Arsenal zamiast Barcy? Albo preszedl z Barcelony tam?
Przecież to z Arsenalu ludzie tu uciekali.

0

@Gall Cubarsiemu by się przydał bardziej nauczyciel.

2

@Kessie A kim będzie Liverpool grał bez Konate?

2

@Firestone No pressing tak funkcjonuje bo nie było Raphini czy Fermina którzy są w tym świetni

Rashford to pressuje ale tak żeby było że coś biega. Olmo czy Yamal są w tym średni tak samo jak Lewy.

9

@kanver_ Dla mnie Kane jest lepszym napastnikiem. Bardziej kompletnym.

Tyle że Lewy swoj najlepszy sezon rozegrał będąc tam parę lat. Znając perfekcyjnie język niemiecki.

A Kane znając 2 słowa i bez żadnej aklimatyzacji.

I obaj są świetni. Nic tu nikomu nie umniejsza. Ale no statystyka nie zawsze oddaje boisko i na odwrót.
Lewy jest legenda Bayernu. Kane nie.

3

@Czajka90 Kupcie sobie za 75 jakiegoś Smitha albo Wooda z jakiegoś wypizdowia.

1

@Kozinho. Żeby był dalej Ancelotti. To nie było by czego się obawiać. Bo on zawsze grał to samo.

Alonso może wykorzystać ta linie zostawiając na spalonym 1 gracza, by właśnie Mbappe.czy Vini wchodzili z.drugiej linii.

0

@fart Tylko że Bundesliga na nikim wrażenia nie robi....

1

@Seledynowy Ten Roony który nie potrafi nikogo prsedryblowac na skrzydle ani wykorzystać 100% sytuacji?

A w jaki sposób miałby on to zrobić?

1

@Kinginiesta Widzisz. A trzeba było wierzyć.

1

@Eklerek Ja jakoś bardziej wierzę w Atleti. Ale oba mam na kuponie.

0

@Czajka90 Patrząc po jego ruchach. To może przydałoby się trochę cukru z nutelli.

0

@matirix20 Niby wszytko się układa pod Marsylie. Atletico przewaga też miazdzaca. A w obu przypadkach póki co remis.

1

@matirix20 Mi prócz Marsylii to win Atletico.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?