PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
VAR przy drugiej żółtej niby spoko.
Ale jeszcze lepiej VAR na prośbę trenera 1 na połowę np.
1
@fart Bobo jednak tam się zna na piłce i podszkolił warsztat bo parę razy koło Borka siedział.
0
@Uukasz_93 To jedno. Drugie to że jego zespoły najlepiej wyglądają w jego pierwszym sezonie. Im dalej tym gorzej.
0
@Michael24 Wtedy De Paul był kluczowy a teraz cień tamtego grajka. No i poważne problemy na bokach obrony. Plus Otamendi dziadek.
1
@Hasszz Karny w stylu Mbappe.
1
Genialne kopnięcie z rzutu karnego. Ludzie kochani.....
5
Femrinator!!! Właśnie dlatego nie można takich ludzi sprzedawać. Bo gość daje liczbyz pomocy, których nikt inny nie robi.
Taki Olmo to może do niego na Pan mówić jak wróci z sanatorium
0
Spokojnie. Olympiakos mocno pressuje. Podwaja boki albo nawet potraja czasem. W drugiej połowie spuchną
0
@Katalończyk 99 Ale Alba zagrał. Nie wymiękł już 3 dni przed meczem.
7
@spiderman1899 Najważniejsze że nie dał się przedryblowac.
1
@tbas W wiosce teściów są farmy indycze. I obok osiedle mieszkaniowe. Także wiem. A indyki akurat do jedzenia ,nje na futro :) i co to zmienia? Capi tak samo. Ale ludzie maja prace którzy tam mieszkają np.
Trzeba wprowadzić regulacje np ile od zabudowań może coś takiego stać i tyle.
A że kasęlznq.z innych źródeł i to wieksza to oczywistosc. Ale skoro gdzieś zabieramy to trzeba najpierw pomyśleć czym ra dziurę załatać. Zakazami samymi w sobie nic się nie ugra.
A pieniążki powinny iść i z hodowli i ukrócić dofinansowania kościoła albo np górnictwo. Z tym że tutaj nikt się za to nie weźmie bo to samobójstwo.
A obrońcy zwierząt w polityce są owszem fantastyczni. Ale to musi iść z słupkami popracia.
1
@Comentateiro @tbas Nie jestem żadnym prawicowcem. Raczej centrum i może bardziej prawa strona niż lewą
Każda strona ma swoje odpaly.
Ale jak @tbas Ale.to Wy macie krótkowzroczność skoro ktoś nie popiera jakiejś głupoty i musi być za kościołem :)
0
@tbas Kościół? Dawno bym zprywatyzowal i zabrał wszystkie państwowe środki:)
0
@kanver_ Ni ja też mogę wymienić 8 nawet którzy mogli by odpocząć. Ale co to da? Tu trzeba zastępstwa. Jesteśmy zdziesiatkowani kontuzjami. I o ile z Pedrim się zgadzam że to on powinien odpocząć. To np Balde czy Yamal powinni złapać rytm i formę.
1
@Comentateiro Ja osobiście? Chłopie to Ty dałeś przykład z dupy atakując rodzinę. I Ty mi będziesz mówił że jak coś zrobiłem nie tak?
Weź się rozpedz znajdź ścianę i pomoc może nie pomoże. Ale nie zaszkodzi na pewno.
0
@kanver_ Ale kolega wymienil 5 piłkarzy. Zastąpisz tych 5 innymi?
1
@Comentateiro Najbardziej państwo by skorzystało jakby takim ludziom jak Ty prawa wyborcze zabrali.
0
@bart_azz Czyli kto ma zagrać? Słucham propozycji
44
U Nas mówi się ze psy są słodkie.
W Chinach są słodko-kwaśne.
1
@Comentateiro Ale porównanie dałeś dziadek.
Zwierzęta się je na całym świecie. A tu się wielcy obrońcy futer znaleźli.
Uważam że są rzeczy Ważniejsze do zrobienia przez tych nieudaczników z rządu. Niż zajmowanie się sprawami tak mało istotnymi dla przeciętnego obywatela.
4
@ComentateiroComentateiro Powinieneś się cieszyć że nie poparł. Bo to przychody rzędu miliarda złotych dla naszej gospodarki. A skoro Tusk już teraz nie ma pieniędzy na spełnianie obietnic to to raczej nie pomoże :)
2
@Katalończyk 99 Jak ma żonę to specjalnie się zostawia telefon.
1
Dzisiaj tylko 3pkt. I oby bez kontuzji.
Najlepszy scenariusz to strzelić 2-3 gole i pograć sobie w dziadka.
0
@tbas Zgadza się. Tylko te pół składu nie dyskomfortu co 2 mecz. Albo przed kazdym ważnym.
2
@escarabajo Ten Wiśniewski to ewenement. Spezia wszytko w cymbał i na ten moment ostatnie miejsce w tabeli. On sam oceny tragiczne. A w kadrze gra....
1
Widzę tutaj jakieś dywagacje kto w obronie na Real. Ze Kounde bez formy itp.
To nie jest mecz na eksperymenty. Jakby mieli grać Ci w formie to by tylko Pedri wyszedł. Christensen złamał paznokieć i się sam wypisał.
Ważne że wrócił Fermin. Bo jego pressing oraz zaangażowane będzie potrzebne.
0
@Eklerek Było idiotyczne. Ake na pewno reakcja Viniego raz że przesadzona. A dwa że to zwykły faul taktyczny na żółtko. Bez żadnej brutalności.
0
@tbas Co drugi by miał ta przypadłość :)
0
@Nightraider W teorii mamy 4 SO na 2 miejsca. Więc ja tu niedoborów nie widzę.
0
@Nightraider @tbas I co dalej świetny ten Christensen? Flick sie na niego udział? Zbliża się Klasyk i po Chłopie jak zwykle.