7

VAR przy drugiej żółtej niby spoko.

Ale jeszcze lepiej VAR na prośbę trenera 1 na połowę np.

1

@fart Bobo jednak tam się zna na piłce i podszkolił warsztat bo parę razy koło Borka siedział.

0

@Uukasz_93 To jedno. Drugie to że jego zespoły najlepiej wyglądają w jego pierwszym sezonie. Im dalej tym gorzej.

0

@Michael24 Wtedy De Paul był kluczowy a teraz cień tamtego grajka. No i poważne problemy na bokach obrony. Plus Otamendi dziadek.

1

@Hasszz Karny w stylu Mbappe.

1

Genialne kopnięcie z rzutu karnego. Ludzie kochani.....

5

Femrinator!!! Właśnie dlatego nie można takich ludzi sprzedawać. Bo gość daje liczbyz pomocy, których nikt inny nie robi.
Taki Olmo to może do niego na Pan mówić jak wróci z sanatorium

0

Spokojnie. Olympiakos mocno pressuje. Podwaja boki albo nawet potraja czasem. W drugiej połowie spuchną

0

@Katalończyk 99 Ale Alba zagrał. Nie wymiękł już 3 dni przed meczem.

7

@spiderman1899 Najważniejsze że nie dał się przedryblowac.

1

@tbas W wiosce teściów są farmy indycze. I obok osiedle mieszkaniowe. Także wiem. A indyki akurat do jedzenia ,nje na futro :) i co to zmienia? Capi tak samo. Ale ludzie maja prace którzy tam mieszkają np.

Trzeba wprowadzić regulacje np ile od zabudowań może coś takiego stać i tyle.
A że kasęlznq.z innych źródeł i to wieksza to oczywistosc. Ale skoro gdzieś zabieramy to trzeba najpierw pomyśleć czym ra dziurę załatać. Zakazami samymi w sobie nic się nie ugra.
A pieniążki powinny iść i z hodowli i ukrócić dofinansowania kościoła albo np górnictwo. Z tym że tutaj nikt się za to nie weźmie bo to samobójstwo.
A obrońcy zwierząt w polityce są owszem fantastyczni. Ale to musi iść z słupkami popracia.

1

@Comentateiro @tbas Nie jestem żadnym prawicowcem. Raczej centrum i może bardziej prawa strona niż lewą

Każda strona ma swoje odpaly.
Ale jak @tbas Ale.to Wy macie krótkowzroczność skoro ktoś nie popiera jakiejś głupoty i musi być za kościołem :)

0

@tbas Kościół? Dawno bym zprywatyzowal i zabrał wszystkie państwowe środki:)

0

@kanver_ Ni ja też mogę wymienić 8 nawet którzy mogli by odpocząć. Ale co to da? Tu trzeba zastępstwa. Jesteśmy zdziesiatkowani kontuzjami. I o ile z Pedrim się zgadzam że to on powinien odpocząć. To np Balde czy Yamal powinni złapać rytm i formę.

1

@Comentateiro Ja osobiście? Chłopie to Ty dałeś przykład z dupy atakując rodzinę. I Ty mi będziesz mówił że jak coś zrobiłem nie tak?
Weź się rozpedz znajdź ścianę i pomoc może nie pomoże. Ale nie zaszkodzi na pewno.

0

@kanver_ Ale kolega wymienil 5 piłkarzy. Zastąpisz tych 5 innymi?

1

@Comentateiro Najbardziej państwo by skorzystało jakby takim ludziom jak Ty prawa wyborcze zabrali.

0

@bart_azz Czyli kto ma zagrać? Słucham propozycji

44

U Nas mówi się ze psy są słodkie.
W Chinach są słodko-kwaśne.

1

@Comentateiro Ale porównanie dałeś dziadek.
Zwierzęta się je na całym świecie. A tu się wielcy obrońcy futer znaleźli.
Uważam że są rzeczy Ważniejsze do zrobienia przez tych nieudaczników z rządu. Niż zajmowanie się sprawami tak mało istotnymi dla przeciętnego obywatela.

4

@ComentateiroComentateiro Powinieneś się cieszyć że nie poparł. Bo to przychody rzędu miliarda złotych dla naszej gospodarki. A skoro Tusk już teraz nie ma pieniędzy na spełnianie obietnic to to raczej nie pomoże :)

2

@Katalończyk 99 Jak ma żonę to specjalnie się zostawia telefon.

1

Dzisiaj tylko 3pkt. I oby bez kontuzji.
Najlepszy scenariusz to strzelić 2-3 gole i pograć sobie w dziadka.

0

@tbas Zgadza się. Tylko te pół składu nie dyskomfortu co 2 mecz. Albo przed kazdym ważnym.

2

@escarabajo Ten Wiśniewski to ewenement. Spezia wszytko w cymbał i na ten moment ostatnie miejsce w tabeli. On sam oceny tragiczne. A w kadrze gra....

1

Widzę tutaj jakieś dywagacje kto w obronie na Real. Ze Kounde bez formy itp.

To nie jest mecz na eksperymenty. Jakby mieli grać Ci w formie to by tylko Pedri wyszedł. Christensen złamał paznokieć i się sam wypisał.

Ważne że wrócił Fermin. Bo jego pressing oraz zaangażowane będzie potrzebne.

0

@Eklerek Było idiotyczne. Ake na pewno reakcja Viniego raz że przesadzona. A dwa że to zwykły faul taktyczny na żółtko. Bez żadnej brutalności.

0

@tbas Co drugi by miał ta przypadłość :)

0

@Nightraider W teorii mamy 4 SO na 2 miejsca. Więc ja tu niedoborów nie widzę.

0

@Nightraider @tbas I co dalej świetny ten Christensen? Flick sie na niego udział? Zbliża się Klasyk i po Chłopie jak zwykle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?