3

@allien18 Jest więcej. Ale wszyscy tacy sami.

2

Nowy trener w Monaco. I Fati do przerwy z najgorsza nota na boisku.

0

@BulaKG Kurs 5 powinien na to być.

0

Problem z naszą linia obrony jest ostatnio z każdym. Girona była mniej skuteczna niż Sevilla.
A Real z Mbappe tym bardziej mogą ro wykorzystać. Bo to jednak nie taki kalafior jak Portu i inne takie.
Nasze pułapki też nie działają bo rywale wychodzą z własnej połowy i w drugie tempo.

0

@tbas W sensie ze BVB? :)

1

@FcPortoFan1999 Schowała w pierwszej skutecznie. Także można kovaca pochwalić za to.

1

Haaland dzisiaj kolejne 2 gole.
A porównywany do niego Guikeres na razie 2 gile.

2

@Luciano99 Tak to jest jak pokemony mogą pisać z poważnymi użytkownikami bez żadnej weryfikacji.

2

Borussia Dortmund była bliska by remisować do przerwy z Bayernem.
Wystarczyło by Bayern nie strzelił gola.

Bo sama BVB
Strzałów 0
Xg 0,00

3

Manzano: Florentino? Przepraszam próbowałem, ale głupio wyszło.

1

@Ku84fcb I mimo posiadania 148 zawodników jest to widoczne.

0

Sklad tej Chelsea taki jakby się mieli bić o 15 miejsce z United.

0

@mekston @Ku84fcb Oni już puchar najwazniejszy zdobyli. Więc teraz wszystko w cymbał. @FcPortoFan1999

0

@BHAFCB Kariera trenerska wybitna jak ta w Polskiej reprezentacji.

6

@Pedri16Future Beznyna po 5,19. Ale
to tylko wtedy kiedy mielibysmy 51,9% głosów.

4

@4drian0 Wniosek jest taki że chlop był drugi w ZP w wieku 18lat.

A Mbappe jest prawiczkiem. I nigdy 2 w ZP nie był nawet.

1

@TR3YWAY Gorzej niż Lewy z Sevilla nie zagra. Poprzepycha się. Przyjmie piłkę na 5 razy. I po meczu się powie ze podań nie dostawał.

0

@Arkon Ja wolę 2 miliardy. Z tego i tego.
A już na pewno nie jest to sprawa sero jedynkowa. Żeby mówić że Konfa zła albo ktoś tam ma siptre w tej branży.
Bo to przemysł który generuje bardzo dużo. Skoro Tusk mówił iż nje ma pieniędzy na wdrożenie niektórych obietnic. To uważam że zabrania kolejnego miliarda nie pomoże.

1

@Comentateiro Ja kiedyś widziałem jak Pepe kolesiowi korki w plecy wbijał.

0

@Arkon Ale w naszym Polskom interesie jest aby nke hylo tego zakazu. Tj chodzi o miliard z tej że branży w Polskim budżecie. Ja wiem ze jest u Nas teraz dobrobyt taki że Anglicy do Nas na zmywak przyjeżdżają pracować. Ale no...

2

@mordini123 Czyli wiadomo że Eleven.

1

@macio_944 Nie mogą docinać Tuska. Bo chlop totalnie się skompromituje. On nie za bardzo potrafi odpowiadać nie przygotowany ostatnio.

0

@BORO_12 Eyong byłby idealny. Na pewno nas stać. I z rejestracja również nie powinno być problemów. Bo gdzie jego pensja, a gdzie Lewego.

0

@Arkon Taktyk.

Ja oglądałem ostatnio Odliczanie. Na Prime Video. Całkiem dobry

2

@blakkudium Fajne w paincie narysowali.

1

@Criss18Barca A w ajko sposób ciekawsze? Przecież dalej możesz wylosować łatwiejszych rywali.
A przeciwnicy dobrani na podstawie wyników? Gibraltar z Andorą o awans czy jak?

0

@tbas No nie przesadzaj. Salah zresztą mało nie zarabiał. A status w LFC ma jaki ma. Liverpool spokojnie go sprzeda po tym sezonie bez problemu. A tak by odszedł za darmo.

0

@tbas Salah ma 2 lata do końca kontraktu. W zeszłym sezonie król strzelców PL. Tutaj akurat nie będą mieli problemu. Zwłaszcza że co chwile Araby go chcą kupić.

2

@Comentateiro Może na prezesa Bayernu go?

0

@Zoker Jak Real dostaje karnego z du....

Albo strzela gola po farfoclu dającego 3pkt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?