PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@allien18 Jest więcej. Ale wszyscy tacy sami.
2
Nowy trener w Monaco. I Fati do przerwy z najgorsza nota na boisku.
0
@BulaKG Kurs 5 powinien na to być.
0
Problem z naszą linia obrony jest ostatnio z każdym. Girona była mniej skuteczna niż Sevilla.
A Real z Mbappe tym bardziej mogą ro wykorzystać. Bo to jednak nie taki kalafior jak Portu i inne takie.
Nasze pułapki też nie działają bo rywale wychodzą z własnej połowy i w drugie tempo.
0
@tbas W sensie ze BVB? :)
1
@FcPortoFan1999 Schowała w pierwszej skutecznie. Także można kovaca pochwalić za to.
1
Haaland dzisiaj kolejne 2 gole.
A porównywany do niego Guikeres na razie 2 gile.
2
@Luciano99 Tak to jest jak pokemony mogą pisać z poważnymi użytkownikami bez żadnej weryfikacji.
2
Borussia Dortmund była bliska by remisować do przerwy z Bayernem.
Wystarczyło by Bayern nie strzelił gola.
Bo sama BVB
Strzałów 0
Xg 0,00
3
Manzano: Florentino? Przepraszam próbowałem, ale głupio wyszło.
1
@Ku84fcb I mimo posiadania 148 zawodników jest to widoczne.
0
Sklad tej Chelsea taki jakby się mieli bić o 15 miejsce z United.
0
@mekston @Ku84fcb Oni już puchar najwazniejszy zdobyli. Więc teraz wszystko w cymbał. @FcPortoFan1999
0
@BHAFCB Kariera trenerska wybitna jak ta w Polskiej reprezentacji.
6
@Pedri16Future Beznyna po 5,19. Ale
to tylko wtedy kiedy mielibysmy 51,9% głosów.
4
@4drian0 Wniosek jest taki że chlop był drugi w ZP w wieku 18lat.
A Mbappe jest prawiczkiem. I nigdy 2 w ZP nie był nawet.
1
@TR3YWAY Gorzej niż Lewy z Sevilla nie zagra. Poprzepycha się. Przyjmie piłkę na 5 razy. I po meczu się powie ze podań nie dostawał.
0
@Arkon Ja wolę 2 miliardy. Z tego i tego.
A już na pewno nie jest to sprawa sero jedynkowa. Żeby mówić że Konfa zła albo ktoś tam ma siptre w tej branży.
Bo to przemysł który generuje bardzo dużo. Skoro Tusk mówił iż nje ma pieniędzy na wdrożenie niektórych obietnic. To uważam że zabrania kolejnego miliarda nie pomoże.
1
@Comentateiro Ja kiedyś widziałem jak Pepe kolesiowi korki w plecy wbijał.
0
@Arkon Ale w naszym Polskom interesie jest aby nke hylo tego zakazu. Tj chodzi o miliard z tej że branży w Polskim budżecie. Ja wiem ze jest u Nas teraz dobrobyt taki że Anglicy do Nas na zmywak przyjeżdżają pracować. Ale no...
2
@mordini123 Czyli wiadomo że Eleven.
1
@macio_944 Nie mogą docinać Tuska. Bo chlop totalnie się skompromituje. On nie za bardzo potrafi odpowiadać nie przygotowany ostatnio.
0
@BORO_12 Eyong byłby idealny. Na pewno nas stać. I z rejestracja również nie powinno być problemów. Bo gdzie jego pensja, a gdzie Lewego.
0
@Arkon Taktyk.
Ja oglądałem ostatnio Odliczanie. Na Prime Video. Całkiem dobry
2
@blakkudium Fajne w paincie narysowali.
1
@Criss18Barca A w ajko sposób ciekawsze? Przecież dalej możesz wylosować łatwiejszych rywali.
A przeciwnicy dobrani na podstawie wyników? Gibraltar z Andorą o awans czy jak?
0
@tbas No nie przesadzaj. Salah zresztą mało nie zarabiał. A status w LFC ma jaki ma. Liverpool spokojnie go sprzeda po tym sezonie bez problemu. A tak by odszedł za darmo.
0
@tbas Salah ma 2 lata do końca kontraktu. W zeszłym sezonie król strzelców PL. Tutaj akurat nie będą mieli problemu. Zwłaszcza że co chwile Araby go chcą kupić.
2
@Comentateiro Może na prezesa Bayernu go?
0
@Zoker Jak Real dostaje karnego z du....
Albo strzela gola po farfoclu dającego 3pkt.