0

@Filipem Ale były plebiscyty gdzie źródła się myliły. Więc to wróżenie z fusów. A że Dembele jest faworytem nawet u buków to każdy może takie coś podać.

2

@Encore Bo piłkarze nie powolani i kontuzjowani tradycyjnie siedzą razem.

0

@marcin62 Pep nikogo na siłę nie trzyma.

4

@marcin62 W każdym państwie, czy każdej grupie społecznej są cymbały.

Ale nie porównuj dziczy z Afryki do czegoś takiego.

4

@Destroyer_of_Worlds To trzeba zrobić skok o tyczce z rozbiegu 50m , rozbiegu 100m i stylem dowolnym. I na miękko.

1

@JohnKennedy Najprostszym sposobem jest żeby Mondo nie wystartował.

0

@takisobiektos Ta lepiej. W La Liga nie dojeżdżał. Więc jak poziom niższy to i gra lepiej. A jakby się fajnie z nim Ekstrakalse oglądało.

0

@FcPortoFan1999 Widać było że rodowity Niemiec.

0

@Eklerek Serie A to liga dla dziadków właśnie.

2

@Konradowskyy Ten Haag kupił zawodnika na każdą pozycję. Większości już dziś nie ma albo są na wylocie.
Przegrał rekordowo 0:7 z Liverpoolem.
Skończył cały sezon z ujemnym bilansem bramkowym.
I pobił jeszcze kilka pięknych rekordów.

1

@FcPortoFan1999 Rzucić butem?

On by nie pomógł. Bo małp kto wie że SAF był mówca, wybierał sklad.
Ale on treningu i taktyki byli innj.

1

@Comentateiro Pamiętam jak zaczął się problem z migrantami i atakami hybrydowymi na granicy z Białorusią.

I opozycja wytykała słabości naszej armii, oraz szczelności naszych granic. To były akcje.

0

@Gary Zaraz dostaniesz bana. Bo figo się pisze z małej litery.

0

@Jakchcesz Raz że nie te same. Bo co innego namalować komuś napis na samochodzie.
A co innego obrabować, zniszczyć i podpalić. To raz.

To jak porównać kogoś jadącego za szybko do kogoś kto jedzie pod wpływem. Oba są to przejawy wandalizmu i troglodyctwa. Ale jednak to nie to samo.

2

A otrząsneliście się już po odejściu Gundogana?

0

@Jakchcesz Czyli nie zrozumiałeś nic z mojego wpisu. Nikt nie może demoopwac czyjejś lub publicznej własności.
Natomiast gdy Ty tu nie widzisz różnicy w poziomie dewastacji. Albo uważasz że jakiś jeden cymbał = tysiącom dziczy z Afryki.
No cóż...

3

@Jakchcesz To akurat słaba akcją.

Ale jak Ty porównujesz Polaków do afrykańskiej dziczy i tego co się działo między innymi w Paryżu to gratuluję.

0

@kiper09 No pewnie Flick go chciał. I tak ma być.

1

@mordini123 Nasz księgowy pewnie miejsca liczył.

0

@Damiain Do słabej Valenci to każdy kibic La Liga powinien się już przyzwyczaić.

0

@Wojtelele17 Bo chlop by kosztował kupę siana, a miałby 30 lat

0

@JohnKennedy Napisać że Messi był w Barcy "tylko" playmakerem to zart.

1

Dziś kolejny mecz z tych gdzie brakowało Gundogana. Wszystko za szybko jakoś.

0

@JohnKennedy No ogólnie to łatwiej strzelać gdy jesteś główna strzelba. A trudniej gdy Messi ma kosmiczne liczby.

2

Pff ico z tego że 6:0. Teraz każdy szczęśliwy.

A tu Fermin powinien być w Chelsea.
Ferran dawniej sprzedany za połowę tego co wydaliśmy, bo to bubel od Pepa.
Raphinia po 1 sezonie sprzedany bo nie umie dryblowac.
Eric? Oddany za darmo.i nawet bo blokuje miejsce.
Także nie wiem z czego tu eksperci zadowoleni.

1

@FcPortoFan1999 @escarabajo Myślę że każdy Polak chcialby wygrywać 4:1 co mecz I to nieprzekonująco.

1

@BORO_12 Jak dla mnie Lewy. Raz że pokazał to co będzie ważne czyli skuteczność. No i CL to jego rozgrywki.

2

To jest właśnie Raphinia.
On ma gola, on ma liczby.
Można sobie kiwać obrońcę Elche albo robić wiatr dla sztuki. Ale bez konkretów to na nic.

0

@PuszkinFan Od Lewego? No nie żartuj.
Od Yamala owszem bo on jako jedyny potrafi zrobić przewagę dryblingiem z której cos wynika, w przeciwieństwie do Rasha.
Ale Lewy przy Ferranie to żadnej różnicy.

0

@ViscaelBarca2007 Oj tak. Często też mam wrażenie że jak mu pierwsze 2 dryblingi wyjdą to jest w miarę ok. A jak odwrotnie to mecz tragiczny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?