PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A Glik już się wypowiadał o powrocie Lewego i odzyskaniu opaski? :)
0
@daniel32778 No więc jak nie kupi to i tematu nie ma.
0
@blakkudium Wszystko rozumiem. Ale na jakiej podstawie pozbawiają go wynagrodzenia?
0
@Bobo25 @4drian0 w LL nie ma tematu. Są klauzulę na które pilkarz się zgadza. Jak ktoś przyniesie równowartość klauzuli Yamala. To sam go osobiście spakuje.
0
@SkN Będzie mógł grać i w pierwszej ekipie. Wątpię aby przepisy były tak skonstruowane aby La Liga mogła sobie wybierać kogo jak traktuje w sprawie rejestracji.
0
@SkN Już jest zarejestrowany w rezerwach. A okres zgłoszeń się skończył. To co ma być?
2
Kibice Liverpoolu przy transferze Isaka, że nie można robić niewolnika z pilkarza.
Że ambitny I co nie tylko.
A jak Torres chciał do Chelsea albo Suarez do Nas to jakoś inaczej to brzmiało....
0
@FcPortoFan1999 Do jutra czy dłużej?
0
@Safrani Wielki sukces podniesienia wysokości mandatów.
0
@Aragorn33 Niczego by to nie zmieniło.
Uważam takie posty za bezsensowne. I że mamy większe problemy czy Mas powitało 5 czy 10 osób na lotnisku. Czy z ambasada czy bez. To każdy ma Nas w dupie. I tak samo miałby w dupie Tuska czy Trzaskowskiego.
0
@Aragorn33 Czyli sam siebie by przywitał? Genialnie.
3
Komentarz usunięty
3
@MesQueUnClub_87 No i ulubiony film mojej żony- PAMIETNIK.
0
@Eklerek Ile kilo on tu wyrwał?
1
@fcbarcafan19 Chociaż łatwo zapamiętać. I się człowiek nie pogubi.
0
@RozowaPantera Nie slucha się ksywek, tylko muzyki.
A dalej jest sporo na scenie osób które wydają dobra muze.
@MesQueUnClub_87 Ale klasyków nie słuchasz?
Plus wychodzi dużo dobrej muzyki jak Pezet i kilka nowych numerów. OSTR i numer z Eldo.
Małpa i jego nowa płyta. No jest czego słuchać.
0
@Aragorn33 Eh. A mógł lecieć Tusk , to by go witała orkiesrta dęta, a Trump by kwiaty sypał.
0
@maroon No wcześniej powoływali Bulke bo bronił świetnie w Ligue1. A Grabara htl świeżo po transferze.
Teraz Grabara jest pewniakiem w Bundeslidze. A Bulka broni w lidze wielbłądziej.
Ja tu niczego niezwyczajnego nie widzę.
3
@MesQueUnClub_87 The Lucky Man.
The Vow
3
@Comentateiro Odda ja na WOŚP, żeby ludzie myśleli że ma wielkie serce.
2
@Hasszz No przy Kane to pogra ale na skrzypcach.
3
@Rifek Terminy rejestracji są narzucone z góry. Tak samo w UEFA. Więc taki pilkarz musiałby czekać do nowego okna aby móc go zarejestrować.
0
@Criss18Barca Portugalskie wino to nasi do szorowania patelni używają co najwyżej.
2
Świątek wygrała pewnie mecz.
To teraz trzeba zapytać ja na konferencji czy planuję zrobić sobie trwałą.
Albo dlaczego Darek to Dariusz, a Marek to nie Mariusz.
2
@ojWojtek Można się nie gryźć w język i mówić mądrze. To akurat nie kest żadna zależność. On często się wypowiadał jak buc jakiś. I to jeszcze w momencie gdy był nikim .
0
@arasz1819 Ja tam nie jestem fanem żadnego z nich. Ale śmieszy mnie gloryfikowanie Ten Haaga bo mu kiedyś jeden sezon w Europie wyszedł, gdzie dostal w cymbał od Tottemhamu. :)
A w wyścigu który jest większym nieudacznikiem uczestniczą obecnie obaj.
3
Po przeczytaniu aż ciężko uwierzyć że to Grabara. On jak się wypowiada to rzadko z sensem.
1
Jeszcze przed chwila @arasz1819 się śmiał z United i Amorima.
A tu Ten Haag zwolniony z Leverkusen po 2 kolejkach...
A chilwe temu Leverkusen wbijało szpile przy losowaniu CL.
3
Pep pomyslal że jak graja tak tragicznie. To chociaż kupi Donnarume żeby mniej z tyłu wpadało. Sprytne.
5
@fart Głos rozsądku. Do tego ciężkie treningi i forma ma przyjść dopiero.
I nikt jeszcze mistrzostwa we wrześniu nie zdobył.