2

A Glik już się wypowiadał o powrocie Lewego i odzyskaniu opaski? :)

0

@daniel32778 No więc jak nie kupi to i tematu nie ma.

0

@blakkudium Wszystko rozumiem. Ale na jakiej podstawie pozbawiają go wynagrodzenia?

0

@Bobo25 @4drian0 w LL nie ma tematu. Są klauzulę na które pilkarz się zgadza. Jak ktoś przyniesie równowartość klauzuli Yamala. To sam go osobiście spakuje.

0

@SkN Będzie mógł grać i w pierwszej ekipie. Wątpię aby przepisy były tak skonstruowane aby La Liga mogła sobie wybierać kogo jak traktuje w sprawie rejestracji.

0

@SkN Już jest zarejestrowany w rezerwach. A okres zgłoszeń się skończył. To co ma być?

2

Kibice Liverpoolu przy transferze Isaka, że nie można robić niewolnika z pilkarza.
Że ambitny I co nie tylko.


A jak Torres chciał do Chelsea albo Suarez do Nas to jakoś inaczej to brzmiało....

0

@FcPortoFan1999 Do jutra czy dłużej?

0

@Safrani Wielki sukces podniesienia wysokości mandatów.

0

@Aragorn33 Niczego by to nie zmieniło.
Uważam takie posty za bezsensowne. I że mamy większe problemy czy Mas powitało 5 czy 10 osób na lotnisku. Czy z ambasada czy bez. To każdy ma Nas w dupie. I tak samo miałby w dupie Tuska czy Trzaskowskiego.

0

@Aragorn33 Czyli sam siebie by przywitał? Genialnie.

3

Komentarz usunięty

3

@MesQueUnClub_87 No i ulubiony film mojej żony- PAMIETNIK.

0

@Eklerek Ile kilo on tu wyrwał?

1

@fcbarcafan19 Chociaż łatwo zapamiętać. I się człowiek nie pogubi.

0

@RozowaPantera Nie slucha się ksywek, tylko muzyki.

A dalej jest sporo na scenie osób które wydają dobra muze.

@MesQueUnClub_87 Ale klasyków nie słuchasz?
Plus wychodzi dużo dobrej muzyki jak Pezet i kilka nowych numerów. OSTR i numer z Eldo.
Małpa i jego nowa płyta. No jest czego słuchać.

0

@Aragorn33 Eh. A mógł lecieć Tusk , to by go witała orkiesrta dęta, a Trump by kwiaty sypał.

0

@maroon No wcześniej powoływali Bulke bo bronił świetnie w Ligue1. A Grabara htl świeżo po transferze.

Teraz Grabara jest pewniakiem w Bundeslidze. A Bulka broni w lidze wielbłądziej.
Ja tu niczego niezwyczajnego nie widzę.

3

@MesQueUnClub_87 The Lucky Man.
The Vow

3

@Comentateiro Odda ja na WOŚP, żeby ludzie myśleli że ma wielkie serce.

2

@Hasszz No przy Kane to pogra ale na skrzypcach.

3

@Rifek Terminy rejestracji są narzucone z góry. Tak samo w UEFA. Więc taki pilkarz musiałby czekać do nowego okna aby móc go zarejestrować.

0

@Criss18Barca Portugalskie wino to nasi do szorowania patelni używają co najwyżej.

2

Świątek wygrała pewnie mecz.
To teraz trzeba zapytać ja na konferencji czy planuję zrobić sobie trwałą.
Albo dlaczego Darek to Dariusz, a Marek to nie Mariusz.

2

@ojWojtek Można się nie gryźć w język i mówić mądrze. To akurat nie kest żadna zależność. On często się wypowiadał jak buc jakiś. I to jeszcze w momencie gdy był nikim .

0

@arasz1819 Ja tam nie jestem fanem żadnego z nich. Ale śmieszy mnie gloryfikowanie Ten Haaga bo mu kiedyś jeden sezon w Europie wyszedł, gdzie dostal w cymbał od Tottemhamu. :)

A w wyścigu który jest większym nieudacznikiem uczestniczą obecnie obaj.

3

Po przeczytaniu aż ciężko uwierzyć że to Grabara. On jak się wypowiada to rzadko z sensem.

1

Jeszcze przed chwila @arasz1819 się śmiał z United i Amorima.
A tu Ten Haag zwolniony z Leverkusen po 2 kolejkach...
A chilwe temu Leverkusen wbijało szpile przy losowaniu CL.

3

Pep pomyslal że jak graja tak tragicznie. To chociaż kupi Donnarume żeby mniej z tyłu wpadało. Sprytne.

5

@fart Głos rozsądku. Do tego ciężkie treningi i forma ma przyjść dopiero.
I nikt jeszcze mistrzostwa we wrześniu nie zdobył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?