PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska Przy rywalach z którymi się mierzyli? To był śmieszny wynik. Pierwszy poważny rywal ich zezlomowal.
1
@Eklerek Progres względem ostatniego sezonu jest widoczny.
Pytanie czy to starczy. Bo ciężko też żeby progresu w grze nie było przy takiej padace.
0
@takisobiektos Pewnie tak.
Ale jak zobaczyłem Milan w ostatnim meczu i ich kadrę. To dawno takiego dramatu w topowym klubie nie widziałem.
2
Michel po tym jednym świetnym sezonie w Gironie mógł przebierać w ofertach.
Teraz może być co najwyżej strażakiem w jakimś spadkowiczu.
Na pewno ruchy transferowe nie pomagały. Ale są kluby z podobna kadra które wyglądają dużo lepiej.
0
@Roobo Moim zdaniem nie ma szans. Za wąska kadra.
0
@Faro I będzie tam na skrzypcach grał
15
Chciałbym pozdrowić wszystkich kibiców którzy już po 45 minutach wiedzieli ze mecz przegrany. Takich kibiców potrzebujemy.
0
@michal26 No wyszło źle. Ale ja bym nie wyrokował po jednych 45 minutach
0
@michal26 Mi się wydaje oczywsite że wyjdą Ferranem na szpicy. I Rashem na lewej. A Rapha na SPO. Bo grali to w presezonie.
6
Diego Ty się nie zatrzymuj. Rób to co robisz. Nie patrz na hejterow. Dobrze jest, dobrze graja chłopaki.
0
@Faro No Fermin w Pucharze Gampera nie pokazał faktycznie.
1
Tyłu pisało ze PL w tym sezonie będzie mega ciekawa. A tu za tydzień mecz o mistrzostwo już. Dajcie spokój...
3
@Faro Rashford za to ujowo ale pierwszy sklad w nagrodę.
0
@AlphaNumeric Obrona jest zabezpieczona na ten moment.
A wolałbym pożegnać Olmo, De Jonga i mieć za nich takich cracków
1
@HypeR Musiala, Rodri i Isak.
0
@daniel32778 Owszem. I Chelsea
5
@tomek8756 Ja to jestem pewny że jakbyśmy mieli mieć surowce z Rosji. I dzięki temu tańsze rachunki. To by większość Polaków chciała.
3
Ogólnie Totko wyglądają bardzo dobrze z nowym trenerem. W meczu z PSG, i ostatnich 2 wygranych, włączając dzisiejszą.
Ale ja bym z opiniami na temat pracy trenera i pochwałami poczekał
Jak poprzedni zaczynali to po kilku kolejkach ludzie tutaj o ich mistrzostwie pisali.
7
Pepula w zimie musisz kupić Ter Stegena i De Jonga w pakiecie za 100mln i maszyna ruszy.
1
@daniel32778 No to akurat bez znaczenia bo taki Arsenal czy United nie wydali w czasie "panowania" Pepa dużo mniej. A mistrzostwa żadnego.
1
@Comentateiro Tam jest straszny brak pomysłu. Zupełnie jak w Barcy gdy potrafiliśmy za jego czasów grać 200 podań w poprzek.
Każdy już to City zna na pamięć. I każda strata piłki to dla nich zagrożenie.
0
@draxidox Ludzie mieszkają w blokach z płyty na 50m z balkonem metr na metr. A tu problem?
1
@Kessie Mecz o mistrzostwo?
0
@norbi77 Ja nigdzie nie mówię że styl był miły dla oka.
Ale sprowadzanie mistrzostwa do roli Ter Stegena to ujma dla całej reszty zespołu. I po prostu brednie.
Za 2 puchary należy mu się szacunek.
Do tego przyszedł po Koemanie gdzie byliśmy na dnie. I sportowym i instytucjonalnym bo zespół był rozbity.
W sezonie mistrzowskim zarabiał śmieszne pieniądze i zgodził się na duże ustępstwa.
Zwłaszcza że chciał odmówić Laporcie mówiąc że to zawczesnie. Ale ugiął się bo go Laporta namawiał.
0
@Lanosss To raczej oczywiste było. Chłop dopiero co po transferze. Jeszcze pewnie imion wszystkich nie pamięta. A co dopiero mówić o jakimś zgraniu, rytmie meczowym. Czy załapaniu specyfiki taktycznej Gaspariniego.
1
@clyde No tak. Ale kto by chciał jakieś takie podrobki pić?
1
@Rustu86 Thiago to był pilkarz o zdecydowanie większym potencjale. Technika i wizja gry na poziomie dla Fermina nieosiągalna. Ten misi nadrabiać walecznością.
2
@BISHBASHBOSH A widziałeś że jakieś kluby zaprzeczały plotkom jakiś hiszpańskich dziennikarzyn?
0
@barteq @norbi77 Takim umniejszaniem to można każdy puchar negować.
Samo się nie wygrało. A przewaga w pewnym momencie była bardzo duża.
Do tego potrafił ogrywac Atletico czy Real wrzucając im po 4.
A w Superpucharze zmietlismy Real całkowicie kontrolujac mecz ,mimo że było tylko 3:1 na papierze.
3
@barteq Gdy Xavi przychodził do tego bagna. To każdy mówił że zajmuje nam lata powrót na szczyt.
A gość 2 puchary zrobił.
Nikt go jako złego nie powinien stawiać.