PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 Z drugiej strony nie można lekceważyć. Komitetu Technicznego zwłaszcza.
0
@Faro Kupa czasu do meczu. Chlop może się nawet w autobusie dowiedzieć. Laporta lubi trzymać w niepewności.
0
@Hosh Beniaminek. Więc w razie spadku nie przedłuża. A jeseli zostaną to pewnie tak.
0
@Walpiano West Ham to bez żadnych szans.
I stawiam że Chelsea będzie najniżej z wymienionych.
1
@DonCarletto Jak zabory. Tylko teraz Rosja, Bialorus I Węgry
2
@Luciano99 Tak to teraz jest. Eaz piłkę prosto kopnął i 50mln. A koper pod nosem wyrósł i kolejne 20....
0
@FcPortoFan1999 Boso na stadion.
1
Gavi zupełnie bez formy, poszedł donieść na kolegę tak się nie robi.
Usunięto news.........
Zawsze wiedziałem że Gavi by nic takiego nie zrobił.
0
@michalgajdek Ile pułapek ofsajdowych będziemy mieli na koniec sezonu.
0
@FCB24 W PSG obrzydliwe jest to że jak oni nie chcą. To trzymają piłkarzy w klatce....
3
@kamiVeB No taka prawda że artykułu już nie ma.
0
@ProMILs Z tym że Garcia grał w słabym zespole. Nie grał nigdy w pucharach. I to był jego pierwszy sezon ogólnie na takim szczeblu.
Powołanie musi dostać. Ale nie wskoczy do składu od tak.
0
@Faro Haha. Będzie Simonowi ręcznik podawał.
Hierarchia w kadrze to coś co funkcjonuje od lat.
Nikt nagle nie postawi sobie na jakiegoś zawodnika bo ten fajne 2 interwencję w sparingach miał.
Masz przykład Asencio że wskoczyć do składu od tak ciężko.
0
@pt9 W presezonie Gavi wypadł bardzo dobrze
4
@fart Tym bardziej nie rozumiem oszołomów spierających się kto kradł lepiej :) I dlaczego Tusk albo Kaczyński.
4
@Safrani Brzmi jakby łaskę robił. A chlop ligę mistrzów wiedział w tv.
1
@DonCarletto Tani jeżeli chodzi o samą cenę transferu.
Ale drogi jeżeli chodzi o utrzymanie i prowizję.
1
@michal26 Przykład Rakowa pokazuje że można szybko kilka lig awansować.
0
@partymaker Guardiola to potrafił ze Sterlinga zrobić króla strzelców PL.
0
@Sysia11 On był nazywany Angielskim Iniestą a nie Messim.
11
Fajnie ze poszli w ilość zamiast jakości.
1
@Faro Lepiej zawsze jest strzelić gola lub zaliczyć asystę.
Niż ograc 2 rywali żeby nic z tego nie było.
0
@DonCarletto Nie jeden pilkarz zamienił średniaka na klub gdzie presja jest zupełnie inna i przepadł.
4
Gramy Superpuchar w kraju trzeciego świata. A ludziom 1 mecz w USA przeszkadza.
0
@DonCarletto Tak samo perspektywiczny jak Hojlund, Antony i połowa tranferow z ostatnich 5 lat?
0
@cules100pro Większość? Proszę Cię.
0
@DonCarletto Jeszcze nikt. Ale takie newsy chodzą. Tak czy siak śmieszny pilkarz za takie pieniądze.
2
@Bykunn Przy wniosku o rozszerzenie działalności kebaba o noclegi to nie wiem czy oczywiste.
1
@Bobo25 Dostaną po 10% zniżki na klubowe gadżety. A Villareal zadowolony bo kasa wpadnie.
0
@Goralkov No maja dużo więcej kasy bo też przychody z praw tv są dużo większe.
A podpisanie kontraktu tak długiego z takim Nicolasem Jacksonem przez Chelsea może być nagle problemem :)