0

@mint Tyle że Lewy będzie coraz słabszy. I zdobywa coraz mniej. Wielu nie oszukasz. A w przeliczeniu na minuty już to nie wygląda tak dobrze dla Lewego.

2

@blakkudium Mnie dziwi że on w Bayernie nie grał. Tam jest tartak w środku pola. No i jeszcze pieniążki wtopione.

0

@Lionel_Messi10 Co chlop De Paulowi karierę skończył.

0

@Lionel_Messi10 Nie wróci bo to nie ma sensu. Powinien dostać godne pożegnanie na nowym pełnym Camp Nou. Bo to obowiązek.

Ale piłkarsko to on nie ma już głodu. Ma dalej genialną wizję, technikę i potrafi zagrać na nos czy idelanie strzelić w wolnego.
Ale trzeba sobie jasno powiedzieć że on jest na emeryturze.

3

Przy obecnym Lewandowskim który motorycznie już jest coraz słabszy. Ma na to szanse aby grać tyle co on i mieć jeszcze większy udział % niż w zeszłym sezonie. Zwłaszcza w pressingu pasuje bardziej do stylu Flicka.

0

@JanZagloba Ten kanał kest irytujący więc pasuje idealnie.

1

@norbi77 Płacą to raz. Drugie tyle jest z gadżetów bo Azjatycki rynek to przychody dla klubu w różnej postaci. I trzeba się tam co jakiś czas przypominać :)

1

@bart_azz Dokładnie po 2 sparingach sprawa jest jasna.

0

Nie ma w artykule najważniejszej informacji. Czy 80% pensji Niemca stracyz na zarejestrowanie obu, jednego i którego:)

3

@LambiPL Nie porównuj go do Pugia. Bo Riqui to chciał grać w piłkę z seniorami, a Fermin gra.

Zrobił liczby o jakich Puig mógł marzyć. Ma zadziorność i waleczności o jakiej ten mógł marzyć.

0

@kaamil1910 Jak dla nich to 120mln i niech biorą.

1

@qbsonFCBarca Bardzo fajnie. Tyle że w samochodzie nie zamieszkasz. Nie jest też to inwestycja jak mieszkanie. Bo on co roku tanieje, a mieszkanie wręcz odwrotnie.

1

@Gaucho To akurat byłoby super. Gdyby poszedł do Arabii za dobrą kasę.

4

@gumaz urwy wino i pianino.

13

@Comentateiro Podobno bardzo szybko. Praktycznie od razu umiało chodzić i szczekać.

3

@Ojciec5tkidzieci Dźwiny to był ruch Przemka.

0

@ViscaelBarca2007 Tam pomocy to nie ma z 10lat.

0

@marcin62 Bardzej tragiczne jest to że zwykła reklama z fajna laską.
A wywołuje takie poruszenie.....

1

@NeroTFP1 Masakra. Nie mogli by na tym rytuale podac jej śluzu ślimaka i skasować 500zl. To się im żab zachciało. Amatorzy.

0

@Gaucho To trzeba sprzedać Christensena. Mamy 5 stoperów. Żadnego wkładu w 3 trofea nie miał.
A że sprzedaży czysty zysk bo przyszedł za darmo.

0

@FcPortoFan1999 Będziesz mógł się emocjonowac jak tutejsi kibice, że Polak w składzie.

2

@Gaucho Fermin to jest ogromna wartość dodana. Sporo liczb, ważnych goli. Prawie zawsze impuls po wejściu z ławki. Do tego wychowanek z niska pensja I walczak. Właśnie takich ludzi tu trzeba.

0

@Jakchcesz On jest idiotą i jego odbiory są idiotami.

Ale tak samo ludzie przyklejający się do drogi czy pikietujący albo przerywający jakieś wydarzenia z powodu ratowania klimatu również są idiotami.
Zarzadzjacy UE wprowadzający regulacje z tego powodu, gdzie cała UE odpowiada za mały % tych zmian i praktycznie nie ma to żadnego wpływu na "ratowanie planety" gdy Chiny się z Nas śmieją. Również są idiotami.

0

@macio_944 PIS dopiero co rządził. Od 2 lat rządzi kto inny. I jakoś dla szarych obywateli to się dużo nie zmieniło...

0

@MOLESTA Na pewno miał pewno lewizny ma innych kontach. I też w coś powkładane.

0

@DonCarletto Da się. Tylko trzeba mieć odpowiedni plan. Mogli wziąć takiego Durana ktory chciał sie wyrwać z Arabi.
I jest jeszcze kilku lepszych niż Sesko, zwłaszcza za 70-80mln o których się mówi.

1

@Stinger_ Największy problem z alkoholem to jest wtedy. Jak chcesz dalej pić a go nie ma.

0

@betonito Powiedział by w mediach publicznie że się nim brzydzi. I że nie zagra on więcej w koszulce Napoli.

1

@RosjaninBut Będzie miał dyskomfort od siedzenia w szkatułce.

2

@Sinirsey Ale to po co mu Laporta przedłużył kontrakt?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?