PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Deco: Słuchajcie w sumie taka głupia sprawa jest....
0
@Stinger_ Mimo co?
Tego Ede za 11 to bym osobiście spakował i zawiózł do nowego klubu limuzyną.
1
@mordini123 Zagraniczni pilkarze kontuzjowani.
0
@Uukasz_93 I Legia ma takiego stopera i Lech teraz też. Obaj mogą stanowić przyszłość kadry.
0
@Encore W Polsce dostałby milion mniej.
3
@Lanosss 3 miesiące to jest plus minus. Z rehabilitacja podciągną do 4 i będzie gitara.
1
@clyde @NeroTFP1 Tak na prawdę to ratownik z dowódca powinni płynąć łódka obok niego i nie było by sytuacji.
3
@Danny Gaucho Z drugiej strony chlop zawsze gdy był zdrowy to trenował dobrze. Nigdy się nie spoznial. Potrafił wyjść do dziennikarzy czy kibiców po porażce.
A zarząd wyoychal go z klubu nie rozmawiając z nim. I wypuszczając w eter plotki na jego temat.
0
@Kazragore Myślę że bardzo by chciał trafić do Madryli. Żeby Vinicius mu mówił że to on powinien ZP wygrać. I po tym jak zbojkotowali gole bo wygrał on.
1
@blakkudium Pod jej zdjęcie. To tak jakby byli razem.
0
@clyde Syn ma 2 z hot wheels ;)
1
@mordini123 Papszun by zawału dostal od samego czytania planu.
0
@Arn3th Tak byli dusigroszami. Że przyszedł Klopp i mówił pięknie o "tworzeniu" zqwodnokow. Po czym kupił 2 jedenastki l.
2
@fart Na luzie to robił. Jak piłkarze Liverpoolu niesli piłkę Abu zacząć od środka. To ten sobie w między czasie włosy malował.
0
@DonCarletto Kalafior którego nikt nie kupi bo i cena z angielskiego klubu będzie duża. Chyba że Cheslea dostanie zaćmienia.
Rash jest od niego dużo lepszy.
0
@Barca_Big_Moment Autobus też coś musi strzelić aby wygrać.
2
@DonCarletto Bo to imbecyl. Nie potrafi ustabilizowac formy ani mieć pewny plac w takim United.
0
Simeone nakupował jak co okno piłkarzy.
A potem dostanie wpierdziel w jakiejś wczesnej fazie CL I będzie gadał ze PSG kupiło sobie skrzydłowego zimą.....
11
@Walpiano Lewica Ci nie powiedziała że u Nas po prostu są nie zgłaszane? :)
0
@escarabajo Henry u Nas chodz tym wygrał. To jednak dawno był po swoim prime.
0
@Comentateiro Takie same puszki jak u Nas, nie widziałem różnicy.
0
@Lucyffffer1922 Jakbym miał oceniać zawodników po jednym podaniu albo strzale. To by co drugi kandydatem do ZP był.
2
@Luciano99 Ruszyła maszyna już nikt nie zatrzyma, kto wejdzie pod koła ten uciec nie zdoła.
0
@PIWOSZ89 Tutaj większość kibiców Barcy raczej ma Canal +....
0
@Gaucho Gdyby tak zrobil w meczu to mało kto by był zadowolony.
2
@Luciano99 I Golden Boy dla tego Oumy. Bo widziałem zachwyty dzisiaj na jego 1 podaniem i tym że biegał.
0
@michal26 Nie ma znaczenia ile razy. Nie ma znaczenia runda. Nie ma znaczenia pogoda.
Takie kalafiory jeżeli marzymy o czymkolwiek w Europie trzeba golić zawsze.
0
@michal26 Nie no daj spokój. Tu każdy Polski zespół miałby obowiązek wygrać. Gramy z kalafiorami gdzie od nich na mecz pół państwa przyjechało kibicować.
Golisz takich i tyle.
Zobaczmy jak pójdzie z Crveną. To jest rywal na papierze lepszy ale powinien być w zasięgu aby powalczyć. Bo top żaden to nie jest.
1
@Popitek12 Dlaczego Darek to Dariusz, a Marek to nie Mariusz?
1
@Greenalley Balans jest ważny. Ale bez liczb byłoby gadanie o nieskuteczności. Że bramki przyjdą bo tworzymy sytuacje. I takie inne kocopoly. Musisz mieć gości którzy zrobią liczby. I takich którzy dołożą liczby z ławki .