PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja rozumiem że w PL nie ma takich rygorystycznych zasad FFP jak La Liga Tebasa.
Mogą sobie wydać na zawodników ile chcą w zasadzie.
Ale pełno tych transferów jest przepłaconych. Kluby z innych lig potrafią ich doić z kasy jak trzeba.
Do tego kupowanie między sobą takich kalafkorow jak Baleba za ponad 100mln ligi nie wzmacnia....
0
@Goralkov Z drugiej strony to, że oni za takie kalafiory by płacili i po 300mln między sobą ligi nie wzmacnia.
0
@cules100pro Lenglet, Griezmann, Dembele, Coutinho, Umtiti, Song Chyhrynski, Hleb, Affelay, Ibrahimovic, Gomes, Roque, Keirrison, Pjanic, Braithwait
Do tego oddanie za frytki rywalowi Villi czy Suareza którzy wygrali z nimi mistrzostwo.
0
@AlexDark00 Ale u Nas masz tych przykładów 15 na ich 3....
0
@Faro Nikomu takie ogórki nie są potrzebne. Real nie ma gościa od rozegrania akcji od tyłu. My mamy przesyt na SPO.
0
@tbas W rejestracji to się stoi po zabieg na NFZ.
nie było na ten moment sytuacji aby się nie udało zarejestrować kogoś finalnie.
Może będzie trzeba sprzedać szatnie dla wróżki Anastazji aby prowadziła studio wróżby.
Ale pewnie Laporta dociągnie.
5
@JohnKennedy Alvarez przede wszystkim zjada Lewego w pressingu. I grze zespołowej. Potrafi wypełnić przestrzenie między liniami.
Nie jest to typowa 9 , ale byłby bardziej kompatybilny z pomocą. I nie potrzebuje aż takiego serwisu bo potrafi sytuacje stworzyć sam.
6
Wszystko fajnie. Tyle że chcieliby za darmo I żebyśmy my płacili połowę pensji pewnie.
0
@cules100pro W każdym klubie zdarzają się wtopy. Tyle że nasze są tak duże, że taki Griezmann przykrywa ich 3. I tak dalej.
3
Duza strata bo Camavinga był zmiennikiem całej pierwszej 11stki.
0
@Senstin No musieli się oboje na to zgodzić.
0
@Encore Obrona jakieś odrzuty. A pomoc taki dramat że będzie walka ale o 8 miejsce z Totkami.
0
@Criss18Barca Już 25 lat? A w Polsce dalej młody talent....
1
@Comentateiro Nilt mu nie odbierze kreatywności w zarządzaniu księgami.
Natomiast plamy wizerunkowe z odejściem Messiego, czy decyzje aby dyskredytować własnych ludzi w mediach oczerniajac ich dobre nie były.
0
@AxelF W momencie gdy to mówił w klubie bylo 2 bramkarzy związanych kontraktem.
0
@FCB24 Gundogan to akurat pokazał w City że nie było czego żałować. Posunął się strasznie fizyczne. Przy naszej dynamice w środku pola to by odstawał.
Inigo również jest bardzo zaawansowamy wiekowo. Do tego pełno kontuzji. I jeden sezon dobry w naszych barwach.
0
@CurryTheGoat30 @DariaFCB Nikogo. Bo i nie ma potrzeby. Mamy 4 środkowych bez niego.
Wraca Christensen i jest Eric.
0
@Nightraider Ja tu nie widzę problemu. Ostatni dzwonek na zarobek dla klubu I dla Inigo.
Chlop motorycznie odstaje.
Będzie już tylko słabszy. A i tak zagrał 1 świetny sezon.
0
@kuz Chłop zaraz karierę kończy. Patrząc na ilość urazów w ostatnich latach. To ostatni dzwonek żeby coś zarobić i dla Nas i dla niego.
4
Przecież sprzedaż 34 letniego Inigo w tym momencie to majstersztyk. Chłop jest wart 5mln według wyceny.
Bardzo często łapał kontuzje.
Zbudować na nim przyszłości nie zbudujemy.
Był świetny w zeszłym sezonie. Zaskoczył wszystkich. Ale no majac tylu stoperów to może być dobry deal.
0
@Eklerek No Isak nie grał w CL. Do tego Norweg więcej goli w kadrze.
0
@DonCarletto To akurat się okaże po sezonie.
Bo na dziś pieniądze wyłożone na Dunczyka były przesadzone.
0
@DonCarletto Nie jest warto obecnie tej ceny. Płaci się za "potencjal" jak w przypadku Hojlunda.
I jest to kwota przesadzona na obecne realia.
0
@Criss18Barca Dla mnie to on może obracać połowę celebrytek. Byle na boisku swoje robił i trenował jak trzeba.
0
@Filipem Nie dość że nic. To jeszcze w CL nie potrafili miejsca w pierwszej 8 zająć.
0
@DonCarletto Normalna Ale nie za takiego kalafiora.
Patrząc na to ile zapłaciło takie Atletico za Alvareza.
1
@DonCarletto A Inter z uakij wacni miałby być? Ich największe osiągnięcie to wyeliminowanie Barcy.
A tak to 2 puchary przegrane z największym rywalem. I największy oklep w historii finału CL. I jeszcze przegrane mistrzostwo z Napoli które miało śmieszna kadrę.
0
Prawda jest taka, że jakby się mialo postawić 5zl na wygraną Lecha w Belgradzie dwoma golami.
To bardziej się opłaca dać 5zl żulowi.
0
@Comentateiro Bayern z obecną kadra to o Puchar miast targowych może walczyć.
6
@Konradowskyy Wystarczy że pomyślisz logicznie i będziesz wiedział.
Konfederatom bliżej do Nawrockiego poglądowo.
Nawrocko podpisał deklaracje u Mentzena. I gdy się z tego nie wywiąże. To nie ma szans na zebranie zaufania później u nich. A ma szansę stracić zaufanie wśród swoich którzy również popierają większość tego co chciał Mentzen.