PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@macio_944 Hahahahaha.
Najlepsze że jej nikt bardziej nie obrazi niż ona sama.
0
@JohnKennedy No gość zagrał 50 spotkań w Porto.
A od Nas.jak ktoś odejdzie z Ekstraklasy to ma problem z zagraniem tyle w lidze belgijskiej.
1
@fart Za to Biczaczjan jest w genialnej.
1
@SirPeacefull To dla Ciebie to i Szczęsny jest legendom....
0
@martool2 To jest moje zdanie podparte argumentami.
Nikt Lewego z Barca nie kojarzy chyba że 5 latek.
2
@PietrasCoelho Ronaldinho nie tylko wygrał CL. Ronaldinho sprawił że miliony kibiców zaczęło się identyfikować z Barca. On był ambasadorem klubu w skali globalnej. Każdy próbował powtarzać jego tricki na boisku.
A przy Koeamanie to Robert nie stał nawet.
0
@kacperFCB_ Przecież nikt 500mln za niego nie zaplaci :) a gdyby chciał to Atletico by go już w papier prezentowy owijało.
1
@CLS63AMG To wina Nawrockiego na pewno. I konsekwencje tego że nikogo z Nas u Trumpa nie było.
4
@Danny Gaucho Takie zdanie powinien mieć każdy. Lewy to legenda Bayernu. I każdemu się kojarzy z tym klubem.
Dla Nas to zasłużony pilkarz który przyszedł tu pod koniec kariery i pomógł w trudnym momencie.
0
Robert nie jest i nie będzie legenda.
On jest legenda Bayernu.
Nikt nie identyfikuje Lewego jako legendy Barcy. To status który jest też w podświadomości każdego kibica.
Bardzo doceniam to co zrobił dla klubu. To ile strzelił goli. Że pojawił się w takim okresie i ewidentnie pomógł w powrocie na szczyt. Za jego profesjonalizm. Na pewni jest to gracz zasłużony dla klubu I każdy będzie go kojarzył dobrze ( przynajmniej powinien ) .
4
@Lanosss @Eklerek Darowali Evertonowi bo wzięli Grealisha od nich. A nie chcieli podwójnie karać.
15
Nigdy nie zrozumiem przedłużania kontraktu na początku sezonu, gdy piłkarz ma jeszcze kilka lat ważnej umowy. I nic w danym klubie nie wygrał
0
@Lanosss Brzmi dziwnie dobrze.
0
@Popitek12 Ja wiem ze Szymański jest większym talentem od Odegaarda.
2
@Nightraider A zeby to raz ktos sobie coś uroił. Jednak wiarygodniejszym żrodłem jest Romano niz jakiś placek z gazety. Ostatnio nwes o tym ze Gavi chciał aby sprzedac Fermina szybko zniknął , a ktos to napisal...
0
@Cules69 Sam Fermin powinien wygenerowac gdzieś koło 60mln spokojnie. A chodzily wieksze kwoty od klubów PL
0
@BORO_12 Oczywscie że jest.
Ale ja mówię że Fermin jest warty więcej. I dlatego to jest fejk.
A jeżeli trzeba kogos sprzedać dla zysku księgowego.
To Fermin albo wcześniej Christensen.
2
@LambiPL @Pomimo27 Jeszcze Malcom. Emerson czy Arthur Melo za 80 dla kreatywnej księgowości. :)
2
@Pomimo27 Paulinho i
Semedo.
0
@BORO_12 Bo Fermin to jest gość który pokazał się na arenie międzynarodowej. Ważne gole w kadrze i medale. Bardzo dobre liczby w Barcelonie.
To jest gość obecnie dużo więcej znaczący niż Casado. Który zagrał świetny jeden niepełny sezon bez kluczowej fazy.
1
@marcin62 Już dawno znaleziony i po sprawie. Dostal pochwałę i wstawili post aby go nie szukać :D. Nasza policja.
1
@macio_944 Ogólnie uważam że Canal+ za taką ofertę gdzie obejrzysz każdy mecz Barcy. Plus PL I CL oraz kilka innych lig. To kwota jest śmieszna jak na dzisiejsze czasy.
1
@draxidox A nie biega tam nikt z reklamówkami aby pomóc tym biednym ludziom pod murem?
5
Dajmy my spokój z takimi kalafiorami i wynalazkami z Brazylii. Tam 2 razy ktoś piłkę kopnie prosto i kosztuje 30mln + agent skasuje kilka.
0
@BORO_12 To musi hyc fejk. Bo za Fermina były dużo lepsze oferty odrzucane.
0
@MichuZ44 Nie można od tak sobie rozwiązywać kontraktu. Byśmy musieli mu wszystko wypłacić. A to każde Euro liczą.
2
@tomek8756 I to są konkretne wymagania. Bez jakichś fanaberii.
0
@Eto'o9 R10 Wymarzone to Real, Getafe i Espanyol.
1
@MesQueUnClub_87 Przeciez napisalem ze Casado potrafi zagrac super pilke przez 2 linię?
Ale to nie jest glowne zadanie pomocnika grajacego na tej pozycji.
Raz ze my tyle przestrzeni co zostawil Real to mamy raz na 15 spotkań.
A dwa ze Flick widocznie ceni wyzej inne rzeczy
0
@MesQueUnClub_87 Casado lepiej broni i pokrywa przestrzenie. Potrafi zagrac super miedzy 2 linie. Ale to De Jong lepiej sie utrzymuje przy pilce, potrafi rozegrac od tylu i napedzic akcje wejsciem z pilka wyzej.
Filck ma obie opcje i wybiera ta ktora woli