0

@Who_you_mam Wyciąganie piłkarzy że szkółki to cześć naszej filozofii. Inaczej bez sensu byłaby La Masia. Która przygotowuje graczy pod pierwszy zespół. Taktykę i kulturę gry też pod to.

0

@BORO_12 No ale bez jego liczb w zeszłym sezonie mogły by tych 3 pucharów nie być. Nie o to chodzi aby się osłabiać. Bo żaden Dro go nie zastąpi. Jakby był lepszy albo porównywalny to by grał

0

@Galactico777 Ciężko to będzie wytrzeć zły po kolejnym wpierd... w Klasyku.

0

@mkord Na sprzedaży oczywiście. Ale jak bym sprzedał Christensena gdy był moment na przykład. Nie jesteśmy FC Porto żeby musieć sprzedawać wychowanków którzy się nadają do gry w pierwszym zespole.

@Who_you_mam

0

@Who_you_mam Jakby któryś był już tak dobry jak Fermin. To by grał zamiast niego albo w rotacji. Flick daje szansę młodym.

A skoro są slabsi to nie graja. I jest ryzyko że na ren poziom nie wskoczą. A na pewno nie od razu.

0

Fermin - z jednej strony sprzedaż wydaje się korzystna. Spora kwota, pilkarz grający na pozycji gdzie mamy kilka opcji. Nie będący graczem Once De gala.

Z drugiej jednak to wychowanek który zrobi dużo dla klubu. Nie potrzebuje żadnej dodatkowej motywacji. Pilkarz który nie zarabia dużo. Dajacy zawsze impuls z ławki, czy walczący od początku.
Jest on czasem niewidoczny. Ale daje ważne liczby. Takie które często otwierają bądź zamykają mecz. I to jest rzecz której by brakowało. Bo żaden talent ze szkółki z miejsca takich liczb nie zrobi.

5

@BulaKG A ludzie tu pisali o top3 Villarealu. :) na koniec sezonu.

0

@JohnKennedy Nikt tego nie napisał. Napisałem że fart bo awansowali tylko dzięki tej pomyłce. Dostając srogie lanie.

A teraz odpadli nie potrafiąc strzelić ani jednego gola. Więc no taki jest futbol.

5

@fart I bardzo dobrze. Już raz fartem awansowali kosztem Legii.

1

@4drian0 A byś chciał ja wnukom zostawić płacąc 40zl?

1

Celtic większe szanse w karnych. Bo jednak mają fachowca w tym elemencie na bramce.

0

@Gaucho Hincapie z Martinem na SO?
A co my w Ligę Konferencji celujemy?

1

@626 Tyle że taki Dro nie da Ci liczb Fermina. A to właśnie on "wygral" na kilka meczów w zeszłym sezonie.

1

@kanver_ Przecież jest wyraźnie napisane że transfer i wypożyczenie do innego klubu LL. Właśnie po to aby grał. Rozwijał się i rosła jego cena.

0

@kanver_ Może i łatwiej. Ale chlop będzie grał w pierwszym składzie Villareal od teraz i potrwa to pewnie dlugo.
A za rok o tej porze będzie warty 30mln.

0

@tbas Jak Stanowski już nagrywał gdy rządził PIS. I śmiał się z nich tak samo.

0

@Safrani Widzew chce spełnić swoje zapowiedzi z Czubakiem na ławce?

0

@kanver_ Ile razy Guiu czy Pau wyszli na pozycji nr 9. W pierwszym składzie zespołu La Liga?

1

@Safrani Gdyby wyborcami Konfederacji byli emeryci to mogłoby się tak zdarzyć. Jednak to jest onnych mechanizm niż przejście z 2050 czy PSL do KO. Bo tam grupy wyborców to są głównie ludzie o zbliżonym statusie społecznym i grupie wiekowej.

A między PIS i Konfederacją jest przepaść. Nie chcę mi się produkować.
Ja uważam że oczywistym jest ze PIS chciałby wciągnąć kilku posłów Konfy, plus spełnić kilka obietnic dla zamydlania oczu i zgarnięcia % poparcia. Ale to nie pójdzie tak łatwo.

0

@draxidox A w jaki sposób realizacja postulatów Konfederacji po podpisaniu deklaracji u Mentezna, ma spowodować spadek ich poparcia?

3

@clyde Zaraz Ci @Aragorn33 wyjaśni że to wina Nawrockiego i Pisu. I źle kot tam gdzieś przeczytał bo to nie o to chodzi.

2

@kanver_ No na Victora ani Guiu żaden klub w La Liga postawić nie chciał. Stąd jeden odszedł do kilka razy słabszej portyglaskiej. A drugi gra ale na skrzypcach.

No i zobacz jak się rozwijali napastnicy w VIllareal i jak ich sprzedawali.

1

@Comentateiro Karateka z XG 0,07?
@blakkudium

To raczej jak walka Mirka z pijanym Wieśkiem. I Wiesiek przypadkiem śmiertelny cios wyprowadził

1

@Safrani Stary tu by piali z zachwytu jakiej decyzji by nie podjął.

Tak samo jest z Tuskiem/Trzaskowskim i ich pomysłem 800+ dla Ukraincow. Wcześniej nie do pomyślenia. Obecnie bardzo dobra decyzja popierana przez wyborców nagle. :)

0

@Encore Najlepsza skillowo akcją Mbappe w tym sezonie.

0

@Faro Trenera i taktyki jednak trzeba przestrzegać.

0

@MessiForeverTheBest @BHAFCB A jakie składy maja Sunderland czy Leeds?

2

@Faro Soecjalny plan pół roku bez gry żeby kontuzji nie zlapal :)

0

@aspr1me Simeone musi mieć pretekst do wydania kolejnych 300mln. Brak pucharów podobno nie wystarczy.

4

@takisobiektos Że coś jest normalną procedura w jakimś sporcie. Nie oznacza że jest normalne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?