PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Who_you_mam Wyciąganie piłkarzy że szkółki to cześć naszej filozofii. Inaczej bez sensu byłaby La Masia. Która przygotowuje graczy pod pierwszy zespół. Taktykę i kulturę gry też pod to.
0
@BORO_12 No ale bez jego liczb w zeszłym sezonie mogły by tych 3 pucharów nie być. Nie o to chodzi aby się osłabiać. Bo żaden Dro go nie zastąpi. Jakby był lepszy albo porównywalny to by grał
0
@Galactico777 Ciężko to będzie wytrzeć zły po kolejnym wpierd... w Klasyku.
0
@mkord Na sprzedaży oczywiście. Ale jak bym sprzedał Christensena gdy był moment na przykład. Nie jesteśmy FC Porto żeby musieć sprzedawać wychowanków którzy się nadają do gry w pierwszym zespole.
@Who_you_mam
0
@Who_you_mam Jakby któryś był już tak dobry jak Fermin. To by grał zamiast niego albo w rotacji. Flick daje szansę młodym.
A skoro są slabsi to nie graja. I jest ryzyko że na ren poziom nie wskoczą. A na pewno nie od razu.
0
Fermin - z jednej strony sprzedaż wydaje się korzystna. Spora kwota, pilkarz grający na pozycji gdzie mamy kilka opcji. Nie będący graczem Once De gala.
Z drugiej jednak to wychowanek który zrobi dużo dla klubu. Nie potrzebuje żadnej dodatkowej motywacji. Pilkarz który nie zarabia dużo. Dajacy zawsze impuls z ławki, czy walczący od początku.
Jest on czasem niewidoczny. Ale daje ważne liczby. Takie które często otwierają bądź zamykają mecz. I to jest rzecz której by brakowało. Bo żaden talent ze szkółki z miejsca takich liczb nie zrobi.
5
@BulaKG A ludzie tu pisali o top3 Villarealu. :) na koniec sezonu.
0
@JohnKennedy Nikt tego nie napisał. Napisałem że fart bo awansowali tylko dzięki tej pomyłce. Dostając srogie lanie.
A teraz odpadli nie potrafiąc strzelić ani jednego gola. Więc no taki jest futbol.
5
@fart I bardzo dobrze. Już raz fartem awansowali kosztem Legii.
1
@4drian0 A byś chciał ja wnukom zostawić płacąc 40zl?
1
Celtic większe szanse w karnych. Bo jednak mają fachowca w tym elemencie na bramce.
0
@Gaucho Hincapie z Martinem na SO?
A co my w Ligę Konferencji celujemy?
1
@626 Tyle że taki Dro nie da Ci liczb Fermina. A to właśnie on "wygral" na kilka meczów w zeszłym sezonie.
1
@kanver_ Przecież jest wyraźnie napisane że transfer i wypożyczenie do innego klubu LL. Właśnie po to aby grał. Rozwijał się i rosła jego cena.
0
@kanver_ Może i łatwiej. Ale chlop będzie grał w pierwszym składzie Villareal od teraz i potrwa to pewnie dlugo.
A za rok o tej porze będzie warty 30mln.
0
@tbas Jak Stanowski już nagrywał gdy rządził PIS. I śmiał się z nich tak samo.
0
@Safrani Widzew chce spełnić swoje zapowiedzi z Czubakiem na ławce?
0
@kanver_ Ile razy Guiu czy Pau wyszli na pozycji nr 9. W pierwszym składzie zespołu La Liga?
1
@Safrani Gdyby wyborcami Konfederacji byli emeryci to mogłoby się tak zdarzyć. Jednak to jest onnych mechanizm niż przejście z 2050 czy PSL do KO. Bo tam grupy wyborców to są głównie ludzie o zbliżonym statusie społecznym i grupie wiekowej.
A między PIS i Konfederacją jest przepaść. Nie chcę mi się produkować.
Ja uważam że oczywistym jest ze PIS chciałby wciągnąć kilku posłów Konfy, plus spełnić kilka obietnic dla zamydlania oczu i zgarnięcia % poparcia. Ale to nie pójdzie tak łatwo.
0
@draxidox A w jaki sposób realizacja postulatów Konfederacji po podpisaniu deklaracji u Mentezna, ma spowodować spadek ich poparcia?
3
@clyde Zaraz Ci @Aragorn33 wyjaśni że to wina Nawrockiego i Pisu. I źle kot tam gdzieś przeczytał bo to nie o to chodzi.
2
@kanver_ No na Victora ani Guiu żaden klub w La Liga postawić nie chciał. Stąd jeden odszedł do kilka razy słabszej portyglaskiej. A drugi gra ale na skrzypcach.
No i zobacz jak się rozwijali napastnicy w VIllareal i jak ich sprzedawali.
1
@Comentateiro Karateka z XG 0,07?
@blakkudium
To raczej jak walka Mirka z pijanym Wieśkiem. I Wiesiek przypadkiem śmiertelny cios wyprowadził
1
@Safrani Stary tu by piali z zachwytu jakiej decyzji by nie podjął.
Tak samo jest z Tuskiem/Trzaskowskim i ich pomysłem 800+ dla Ukraincow. Wcześniej nie do pomyślenia. Obecnie bardzo dobra decyzja popierana przez wyborców nagle. :)
0
@Encore Najlepsza skillowo akcją Mbappe w tym sezonie.
0
@Faro Trenera i taktyki jednak trzeba przestrzegać.
0
@MessiForeverTheBest @BHAFCB A jakie składy maja Sunderland czy Leeds?
2
@Faro Soecjalny plan pół roku bez gry żeby kontuzji nie zlapal :)
0
@aspr1me Simeone musi mieć pretekst do wydania kolejnych 300mln. Brak pucharów podobno nie wystarczy.
4
@takisobiektos Że coś jest normalną procedura w jakimś sporcie. Nie oznacza że jest normalne.