PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro Przyszedł Rash. Więc chłopak by I tak bidony nosił.
A sam wzrost ma się nijak do walki z obrońcami. Bo w powietrzu to i Yamal każda piłkę z obrona przegra
0
@kiper09 Może nie dostali ofert z taką pensja jak tu. Wiec wola sobie trenować i zgarniać hajs.
0
@SinMistico Hak masz do wyboru wiatr w akcji albo gola lub asystę. To wybierasz gola lub asystę. Liczby zawsze są ważne. I Rapninia to pokazał w zeszłym sezonie. Bo wiatru dużo nie robił. Ale to właśnie jego liczby dały trofea.
0
@NeroTFP1 250zl za prąd? To w jaskini mieszkasz?
3
@bart_azz A Raphinia jest wolny?
1
@bartekvisca Więcej postoją te bloki niż te nowe teraz budowane. :)
22
@Michu94 Brzmi tak fejkowo że aż oczy kłują.
0
@lucca87 Lech to ma taka formę i kilka kontuzji. Więc niech skupią się na tym aby ogólne grać w Pucharze Konferencji na wiosnę.
0
@Pawlak1992 Parker to żadnych szans nie ma z Usykiem.
Tak samo jak Fury który nje dość że dostal 2 razy. To teraz jest tylko w gorszej formie, starszy i wolniejszy gdzie i tak ruszał się jak wóz z węglem.
0
@MessiForeverTheBest Lewy to też nie nasz profil. Wystarczy że skrzydłowy albo zawodnik za plecami 9 będzie wbiegał na wolne pole. My potrzebujemy też gościa który będzie akcje wykańczał. Bo nie zawsze rywal gra otwarta piłkę. A wręcz w 90% przypadków cała 11stka na swojej połowie.
1
@Chaoss No już w samym opisie bez wchodzenia jest ze jedno z największych w Europie i największe w Polsce. Więc to było wiadomo, że na tym drugiego Dubaju nie będą budować.
0
@mekston Nie podałeś żadnego piłkarza który by był świetny w LL I potem zaliczył ostry zjazd w PL. A o tkauch mi chodziło. A nie kaszaniarzy z średnich klubów. Czy kogos kto kiedyś tam miał epizod.
W transferach bezpośrednich gwiazd. Te z LL zawsze błyszczą w PL. Odwrotnie to nie działa. I to od dawien dawna.
0
@Schoogs Bardzo głupi ruch. Zwłaszcza patrząc na to kto obecnie rządzi Srokami. I gdzie ten klub już w tym momencie jest.
13
Rashford najbardziej to żałuję że nie mógł przyjść tydzień wcześniej i być na urodzinach Yamala.
0
@Faro Raphinia zjadał Olmo na SPO. Robil liczby i to najważniejsze. Wiele meczów nam wygrał w końcówkach. A tyle goli w CL samo się nie zrobiło.
Rash takich liczb nawet w swoim Prime nie mial.
0
@mekston No różne okresy. Ale pokaż mi jakiegoś czołowego piłkarza z LL, który sobie nie poradził w PL.
W drugą stronę było tego sporo.
Masz takiego Mate, Silve, Cazorle, Oezila
0
@aspr1me Żeby Fati kiedyś miał takie liczby jakie Rashford robił
1
@bart_azz La Liga tak słaba że odbił się od niej najlepszy gracz PL Hazard. Bale był słabszy niż w Totkach.
Coutinho przepadł.
A jak jakiś atakujący z LL idzie do PL to jest gwiazdą ligi. Torres, Aguero, Isak
0
Dopiero co narzekaliście na brak transferów.
Na to że przy każdej próbie dużo szumu.
To macie transfer bez szumu. Załatwiony raz dwa. Na dobrych warunkach bez obowiązku wykupu. Zawodnika którego chciał sam Flick
To i tak narzekanie...
0
@tbas Zaplaciiismy podobno 10mln brutto za wypożyczenie, i pensja też jest w brutto.
Bez obowiązku wykupu czego chciało United. Więc to uważam za dobry deal. Zwłaszcza tak szybko załatwiony przed Tournee. I na to że chciał go Flick.
0
@MichuZ44 A czemu jakikolwiek klub miałby coś mieć wspólnego z jakimś oszołomem? W sensie musi tak zrobić żeby gawiedz zadowolić?
0
@Schoogs Do United to nie chciał sam Szwed. Bo obecnie nie interesuje go brak gry w CL. I klub który jest fundamentalnie na dnie.
0
@escarabajo A za pasem mecz eliminacyjny w pucharach.
0
@Faro Autografy od Fatiego?
W jakiejś pączkarni?
2
@takisobiektos A Rebicia do Tojego Milanu?
1
@GeneralXavi No płacisz ale pewnie jakieś grosze zamiast wykupu za 40-50mln.
Zazwyczaj za samo wypożyczenie się płaci.
0
@escarabajo No Eintracht na pewno nie.
1
@escarabajo A ilu przepłaconych :)
2
@arkon____ Tyle że w berka.
0
@manero Dlatego w zeszłym sezonie zrobił 10pkt w Kanadyjce grając w Aaton Villi i notując gola czy asystę na 90min.