2

@Ghostface W świecie się udowadnia że jakieś zjawisko istnieje albo że coś działa. A nie że czegoś nie ma, albo że nie działa :)

Gdyby dzisiaj ktoś rozmawiał z płonącym krzakiem. Albo objawiło mu się coś w rosole. To by go w wariatkowie zamknęli.

8

@Kgorecki2500 To nie jest kwestia wiary. To pewność granicząca z przekonaniem tak samo jak t, że Yeti nie istnieje.

1

@Eto'o9 R10 A ile strzelił Rashford w Aston Villi?
W sensie Rash to nie jest gwarancja niczego.

0

@kiper09 Juve bierze kogos z wolnego transferu? Nie spodziewałem się.

2

Ale co teraz ta Serie A stała się mocarna.
Inter za Inzaghiego wziął piekarza. Juventus to w sumie kogo by nie wziął to sklad jak drewutnia.
Upadły Milan , a mistrzem ligi Napoli z Conte który w CL to nie potrafi ograc Elevatora Kaborno.

0

@Derean Oni szczęśliwi. Trener też bo jest sukces i progres. Nie dostali 5 , więc małymi kroczkami od porażki do porażki.

3

@RozowaPantera BVB to ma większe szanse w kosmos polecieć.

3

@mekston Bayern w meczu z Realem to zesrany by byl po pachy.

0

@Kasy To nie 9. A oni na tej pozycji co chwila mają jakiś wynalazek.

0

Jak Betis chce walczyć o najwyższe miejsca w lidze. Jak oni co sezon biorą jakieś kalafiory na 9. Jak nie jakieś Cucho , Roque to teraz Pau Victora....

Fajnie ze my się pozbędziemy zbędnego piłkarza. Ale dziw że Betis to tacy frajerzy.

1

@Derean Jednocześnie nie potrafił za wiele wygrać z takim Interem. Ligę dal wygrać Milanowi czy Napoli. Mając dużo większy budżet. W minionym sezonie 2 pucharów pozbawił go Milan eliminując ich.

0

@blakkudium Odejdzie z tego LFC w końcu Salah na emeryturę w Arabii. I nagle stanie się grupa kaszaniarzy ich atak.

0

@tbas Może źle rozklada te nogi...

1

@Safrani z małej litery się pisze to nazwisko.

0

@Lionel_Messi10 Ogólnie to wszystkim nigdy się nie dogodzi.

Lato jest od tego aby smażyło. A Zima aby mroziło. I tyle ;)

2

@Lionel_Messi10 Od tego jest lato żeby było ciepełko. Woda w jeziorku się nagrzeje. Można popływać i się poopalać. Nie ma co narzekać.

0

@D10SLEO Kontrakt do 2038?

0

@macio_944 Znaczy ja widziałem wielu "naukowcow" z papierami którzy głosili szurskie teorie.

0

@escarabajo No dostal. Tyle że teraz siana mniej. A liga dużo słabsza.

0

@ViscaelBarca2007 @BORO_12 Prawda to jest taka, że dla Marca to Barca może sprowadzić 15 bramkarzy. On ma ważny kontrakt, przedłużony za Laporty. I może sobie siedzieć na trybunach i grać na flecie. Oczywscie to on ustali co dla niego lepsze. Czy odejście i gra na MŚ. Czy zostać i sobie planować na spokojnie przyszłość.

0

@escarabajo Ale on mógłby nawet mieć wizję innego świata przez sen.

Kij w to co go kierowało...

Chodzi o to że wyszedł na tym jak cymbał.

0

@escarabajo Koledze bardziej chodziło że grał w Angli i zrezygnował z tego dla ogromnych pieniędzy. A Turcja to liga lepsza od arabskiej. Ale dużo gorsza od PL. A Pieniędzy mniej niż w Arabi. Więc w sumie wyszedł na tym slabo.

1

@Kgorecki2500 Obława na Mirka co wyniósł z Żabki harnasia.

2

@RinooniR W dupie mam samopoczucie Lewego. Trener kadry Polski nie jest od zadowalania Lewandowskiego. Druga sprawa że Brzęczek to akurat naplucie w twarz wszystkim

0

@OskP Świetna wiadomość.

0

@turhiay Ale prezesów było wielu i problem ciągle jest raki sam.
Mieliśmy przepis o młodzieżowcu. I jakoś efektów brak.

6

Ja się zgadzam z opinią Adriana Mierzejewskiego, że nasz problem z piłką jest nie z trenerem, ale od dołu ze szkoleniem.
U Nas każdy zawodnik który ma trochę techniki jak Zielu czy Zalewski się wyróżnia na tle innych. I nie przypadkowo są to zawodnicy szkoleni po za naszym systemem.
Nie może być tak że taki Zalewski średniak jeżeli chodzi o Serie A ma byc zbwaca reprezentacji jej czołowym zawodnikiem. W 40 milionowym kraju to my powinniśmy mieć 15 takich w średnich klubach Europy co potrafią minąć rywala i piłkę kopnąć prosto czy wymienić 5 podań na małej przestrzeni.

0

@FcPortoFan1999 Ale ma demencję i ekspertem jest bardziej jak Tomaszewski.

1

@KamQiX Debile, Nieuki i nieudacznicy z wszystkiego są niezadowoleni. Jak mają słabsze oceny z Polskiego to zachęca ich do udziału w lekcji?
Oceny sa potrzebne, bo świat tak jest skonstruowany ze jesteśmy wszędzie oceniani. A to podwyzka lub brakiem.

0

@Popitek12 A co zrobił?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?