0

@Kgorecki2500 A to mało ministerstw wymyślono aby komuś dać stołek? :)

1

@Koni8M 60 baniek za Fermina nie tylko oni jedni by wyłożyli. Fermin robi liczby i jest młody z dużym potencjałem.

5

@Roobo Strategiczny punkt dowodzenia to był.

0

@Stinger_ Obwiniać nie. Ale tak jak pisałem chwalony był za co tylko się dało bo Polak.

A na boisku żadnej różnicy między nim czy Penia.

0

@Stinger_ No pretensje są l to bo ludzie oceniają przez pryzmat Sommera. Który kilka piłek wyjął.

I właśnie dał coś ekstra. Ogólnie rzecz biorąc barmakarz w takim klubie musi dać coś ekstra. Bo jak będzie bronił to co każdy powinien to nic go nie wyróżnia. A podsumowując cały sezon Wojtka to miał on więcej baboli niż spektakularnych interwencji.

0

@doc Swoje dla klubu zrobił. Ale jednocześnie był symbolem upadku środka pola Barcy.

1

@kuz Raczej będzie gloryfikowanie Wojtka. I że Szczena by to wyjął.

0

@GTBTP Tam to debatują nawet co bybylo gdyby Marsjanie Nas zaatakowali. Niczego to nie zmienia.
Historycznie Iran Nam Polakom pomógł. Wielu naszych rodaków znalazło tam schronienie podczas II wojny światowej. @Kgorecki2500

0

@mekston Tak. O tym co był starterem w lidze. A i tak go Sorloth w bramkach wyprzedził

0

Włosi wzięli na selekcjonera Gattuso
To my weźmy Rumaka.

1

Tak na prawdę to Kompany ich tak ustawił i załapali jego pomysł.

13

W pierwszych rundach CDR jest wyzszy poziom gdzie z pasterzami się gra....

0

@FCB24 Ta ta. A w City po wpierdzielach w tym sezonie nie mówił nic.

0

@Coveta To kalafior bez techniki. W Totkach wrak piłkarza. Poszedł do Holandii i błyszczy. Ale tam nawet Moder jest dobry.

0

Kmś. I tak co sezon kluby graja jakieś turnieje typu Audi CUP itp. Więc czemu nie wygrać takiego turnieju skoro jest za to duża kasa.

0

@FCB24 No i prawidłowo. Pogoniony Gundo by grzał ławę u Flicka. Tak samo jak w City miał tragiczny sezon.
I jakoś po porażkach nie widziałem żeby kolegów krytykował.

0

@Aragorn33 Z jakich komentarzy? Chyba Tobie coś na łeb spadlo.

Wielkich konsekwencji z tego nie będzie. Akurat Republika to renomy nie ma za dobrej i ich to mało obchodzi
.Natomiast Tuska będą grzali w internecie srogo. Zaraz Mentzen , Stanowski i pełno dziennikarzy będzie pytało tylko o to. Bo sam Giertych już te rozmowy potwierdzil.

22

@Aragorn33 Piękna sprawa. Obrócić nazywanie ludzi zjebami przez Tuska w sukces.

0

@kanver_ A jaki miałby być to dowód?

8

Nico - Diaz

Marketingowo : Nico
Obecne umiejętności: Diaz
Liczby : Diaz
Potencjał: Nico
Aklimatyzacja : Nico

1

@VinDiesel Za każdym są argumenty. Nico np jest dużo młodszy. I gra na obu skrzydłach.

Diaz robi lepsze liczby. Gra do tego na 9.

1

@Frimpong Talizman

0

@MsBarca Zubi to kalafior.

1

@fart U Nas by były krzyki, płacze dlaczego w Warszawie jest a w Radomiu nie ma.

0

@tadzik447 Zaorać i pustynie tam zrobić. I nic byśmy nie stracili kulturowo :)

0

@Sulimo I gdzie wady?

1

@ViscaelBarca2007 Nie wiemy. Ale tak to powinno być że zdanie trenera w takim klubie musi być kluczowe. Kibice mają pamięć krótka. I często są jak chorągiewki.
A gdy trener zaakceptuje kilka opcji. To wtedy dyrektor może się wykazać i sprowadzić ta najlepsza.

0

@ViscaelBarca2007 Powiem tak

Z wiatru można zrobić konkret i dać liczbę, zfinalizować akcje itp.

Z braku wiatru liczby zrobić ciężej

2

@jacobFCB Do podawania ręczników świetny podobno.

0

Deco moze mieć swoje zdanie. Ale decydujące zawsze powinien mieć trener. Bo to on odpowiada za wynik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?