PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 Powinien skończyć od zastrzyku. Oczywscie po rzucie moneta. Aż do skutku aż wypadnie co trzeba.
Szkoda utrzymywać takie coś w więzieniu.
0
@escarabajo Rodri to klasa. Ale właśnie go zabrakło i się okazało że taki Doku, Savinho, Grealish , Kovacic czy wypalony Gundo to żadna siła rażenia.
0
@escarabajo A graja prawie ciągle Ci sami. Który klub z topu nie ma takiej kadry?
Przecież tam pomoc prócz Rodriego to kalafiory.
1
@escarabajo Cherki to następca De Bruyne. A Reijnders Gundigana ktory zaraz odejdzie. A już w tym sezonie nie grał w wyjsciowym.
0
@Frimpong Najważniejsze że okrągła
0
@Gaucho Za tyle to bym im Olmo sprzedał.
0
@blakkudium Proponuje kupić 3 nowych napastników. I potem grać 1.
1
Transfer Diaza coraz bliżej.
Trzeba tylko przekonać zawodnika do obniżenia kontraktu.
Przekonać Liverpool do obniżenia kosztów transferu oraz rat.
I znaleźć mieście w budżecie plac aby udało się go zarejestrować po kilku pierwszych kolejkach sezonu.
1
@mekston Wątpię aby chciał mieszkać na pustyni w takim miejscu.
0
@APTAPT No jest to najważniejszy mecz w tej grupie. Bo z bezpośrednim rywalem, który ma takie aspiracje jak my.
Również uważam że przegrana byłaby kompromitacja. Ale ja nie takie w ostatnich latach widziałem. I to z Lewym na boisku.
0
@APTAPT No Finlandia to właśnie obecnie nasz poziom. Przypomnij mi kiedy my ogralismy jakiś dużo lepszy zespół?
0
@Irmscher10 Ludzie czerpiący wiedzę z tego programu mózgu dawno nie mają. Ale to akurat śmieszne.
1
@PatrychoO Co go zezlomowali :)
1
@Messibestplayerintheworld Ja bym bral Sane. Wysoki poziom. Obskoczy oba skrzydła. I za darmo. Do tego w idealnym wieku.
1
@PatrychoO A komu i do czego jest teraz Trzaskowski potrzebny?
0
@Faro Plotki są zawsze o tym. Ale fakty są często różne.
0
I ma rację. Przez Tebasa dzieje się to że konkurencja odjeżdża. Inne ligi oraz zespoły aspirujące do pucharów.
Gdyby nie La Masia to bylibyśmy również w dużo gorszej sytuacji, i przykładowo jam jakiś Juve czy Milan musielibyśmy ściągać wypalencow albo odrzuty z innych klubów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Faro To nie jest Bramkarz dla Realu. To jest śmieszne że ktoś w To wierzy. I bardziej naiwne że on się zastanawia.
Real kupuje piłkarzy którzy mają Nazwisko. A przy Tibo to jest kalafior do tego.
0
@Starrk Będzie konflikt o morze i góry wtedy.
0
@Faro No to nie jedyna oferta jaka ma. Jest w tym wieku że następny krok jest ważny. Plus od niego zależy czy będzie się kierował ambicjami czy kasa itp.
0
@Bobo25 @mekston Miały znaczenie. Bo po 1 turze gdyby podzielić Polskę na prawo i lewo to tu różnica Nawrockiego była większa. Trzaskowski mógł dobrymi ruchami przekonać więcej wyborców niezdecydowanych. I tych którzy popierali innych kandydatów.
A nawet zmobilizować swój własny elektorat.
Ale jak ktoś widzi w tv kompromitującego się premiera. Albo ludzi ze sztabu Trzaska.
0
@Rewolucja123 Umiejętności lania wody. Składania obietnic bez pokrycia. Oraz brak kręgosłupa moralnego.
17
@Starrk Jakieś numery w lotto?
0
@tadzik447 Jak dożyjemy emerytury to żebyśmy w ogóle ja mieli :) Patrząc na pokolenie które na to będzie pracowało to śmiem wątpić.
2
Gdyby jedni wystawili Sikorskiego to by wygrał. Drudzy Tarczyńskiego to by wygrał. A prawda jest taka że największe szanse miało by wiadro z napisem Lewe albo Prawe.
0
Nie będzie kwoty wolnej od podatku. Ale w zamian 14 emerytura będzie :)
0
@Irmscher10 A w jaki sposób mieliby go teraz rozliczyć? Jak tu żadnych dowodów nie ma.
5
@macio_944 Dziwne żeby ludzie mający poglądy bliżej prawicy głosowali na gościa który ma je bliżej Lewicy. I to bez znaczenia czy był by to kandydat X czy Y. Bo samo Nazwisko ma tu ujowe znaczenie.
Weic o ile w wielu postulatach się nie zgadzają z nikim to ja tu widzę oczywistość w takim zachowaniu.
1
@zodiak_10 I tam można spokojnie żyć. Inflacja 200% ale kto by się przejmował.
Bo co ma wzrosnąć? Cena za wodę z rzeki?