0

@norbi77 Powinien skończyć od zastrzyku. Oczywscie po rzucie moneta. Aż do skutku aż wypadnie co trzeba.
Szkoda utrzymywać takie coś w więzieniu.

0

@escarabajo Rodri to klasa. Ale właśnie go zabrakło i się okazało że taki Doku, Savinho, Grealish , Kovacic czy wypalony Gundo to żadna siła rażenia.

0

@escarabajo A graja prawie ciągle Ci sami. Który klub z topu nie ma takiej kadry?
Przecież tam pomoc prócz Rodriego to kalafiory.

1

@escarabajo Cherki to następca De Bruyne. A Reijnders Gundigana ktory zaraz odejdzie. A już w tym sezonie nie grał w wyjsciowym.

0

@Frimpong Najważniejsze że okrągła

0

@Gaucho Za tyle to bym im Olmo sprzedał.

0

@blakkudium Proponuje kupić 3 nowych napastników. I potem grać 1.

1

Transfer Diaza coraz bliżej.
Trzeba tylko przekonać zawodnika do obniżenia kontraktu.
Przekonać Liverpool do obniżenia kosztów transferu oraz rat.
I znaleźć mieście w budżecie plac aby udało się go zarejestrować po kilku pierwszych kolejkach sezonu.

1

@mekston Wątpię aby chciał mieszkać na pustyni w takim miejscu.

0

@APTAPT No jest to najważniejszy mecz w tej grupie. Bo z bezpośrednim rywalem, który ma takie aspiracje jak my.
Również uważam że przegrana byłaby kompromitacja. Ale ja nie takie w ostatnich latach widziałem. I to z Lewym na boisku.

0

@APTAPT No Finlandia to właśnie obecnie nasz poziom. Przypomnij mi kiedy my ogralismy jakiś dużo lepszy zespół?

0

@Irmscher10 Ludzie czerpiący wiedzę z tego programu mózgu dawno nie mają. Ale to akurat śmieszne.

1

@PatrychoO Co go zezlomowali :)

1

@Messibestplayerintheworld Ja bym bral Sane. Wysoki poziom. Obskoczy oba skrzydła. I za darmo. Do tego w idealnym wieku.

1

@PatrychoO A komu i do czego jest teraz Trzaskowski potrzebny?

0

@Faro Plotki są zawsze o tym. Ale fakty są często różne.

0

I ma rację. Przez Tebasa dzieje się to że konkurencja odjeżdża. Inne ligi oraz zespoły aspirujące do pucharów.
Gdyby nie La Masia to bylibyśmy również w dużo gorszej sytuacji, i przykładowo jam jakiś Juve czy Milan musielibyśmy ściągać wypalencow albo odrzuty z innych klubów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Faro To nie jest Bramkarz dla Realu. To jest śmieszne że ktoś w To wierzy. I bardziej naiwne że on się zastanawia.

Real kupuje piłkarzy którzy mają Nazwisko. A przy Tibo to jest kalafior do tego.

0

@Starrk Będzie konflikt o morze i góry wtedy.

0

@Faro No to nie jedyna oferta jaka ma. Jest w tym wieku że następny krok jest ważny. Plus od niego zależy czy będzie się kierował ambicjami czy kasa itp.

0

@Bobo25 @mekston Miały znaczenie. Bo po 1 turze gdyby podzielić Polskę na prawo i lewo to tu różnica Nawrockiego była większa. Trzaskowski mógł dobrymi ruchami przekonać więcej wyborców niezdecydowanych. I tych którzy popierali innych kandydatów.
A nawet zmobilizować swój własny elektorat.
Ale jak ktoś widzi w tv kompromitującego się premiera. Albo ludzi ze sztabu Trzaska.

0

@Rewolucja123 Umiejętności lania wody. Składania obietnic bez pokrycia. Oraz brak kręgosłupa moralnego.

17

@Starrk Jakieś numery w lotto?

0

@tadzik447 Jak dożyjemy emerytury to żebyśmy w ogóle ja mieli :) Patrząc na pokolenie które na to będzie pracowało to śmiem wątpić.

2

Gdyby jedni wystawili Sikorskiego to by wygrał. Drudzy Tarczyńskiego to by wygrał. A prawda jest taka że największe szanse miało by wiadro z napisem Lewe albo Prawe.

0

Nie będzie kwoty wolnej od podatku. Ale w zamian 14 emerytura będzie :)

0

@Irmscher10 A w jaki sposób mieliby go teraz rozliczyć? Jak tu żadnych dowodów nie ma.

5

@macio_944 Dziwne żeby ludzie mający poglądy bliżej prawicy głosowali na gościa który ma je bliżej Lewicy. I to bez znaczenia czy był by to kandydat X czy Y. Bo samo Nazwisko ma tu ujowe znaczenie.

Weic o ile w wielu postulatach się nie zgadzają z nikim to ja tu widzę oczywistość w takim zachowaniu.

1

@zodiak_10 I tam można spokojnie żyć. Inflacja 200% ale kto by się przejmował.
Bo co ma wzrosnąć? Cena za wodę z rzeki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?