0

@Stinger_ Ale jakie narzekanie? Mezntzen to może robić co chce. Ale jak ktoś wierzy w opowieści o 100 konkretach albo inne takie to powinien mieć zabrane prawo głosu.

Wybór prezydenta to powinno być jak wybory MISS. 5 min prezentacji, 5 minut na pomysł jak uratować świat. Jakie masz zainteresowania. I głosowanie.

0

@ShawnC Chłop w 5 lat kariery zagrał tyle w CL co Cubarsi w 2 sezony. :)

0

@July_6_BcN @draxidox Tu nie ma żadnej dyskusji. Trzaskowski wypada lepiej bo jest bardziej reprezentatywny. A to jest główna rola prezydenta. Świecić gębą i czytać co Ci ktoś napisze. Do tego znać języki aby się dogadać z innymi.

I tu Rafał wypada lepiej. I dlatego wybór prezydenta w Polsce powinien być jak Miss Polonia. W garniturze, na sportowo i 5 min na opowiedzenie jak byś chciał uratować świat.

0

2025 rok, a ludzie dalej myślą że jak Polityk cos podpisze to tak będzie. I że ogólnie ma jakieś znaczenie co on popiera a czego nie.
Chłopy swoich własnych postulatów nie potrafią spełnić a dadzą radę kogos. :)
Ręce opadają.

Prezydent ma być opalony, dobrze wyglądać w garniturze i posługiwać się sprawnie językiem Polskim i Angielskim
I to tyle i aż tyle.
Reszta jest bez znaczenia.

1

@directedbyfcb No a jak Trzaskowski nie podpisze tych postulatów? To gdzie wygrywaja Ci którzy na te postulaty liczą?

0

@ShawnC Christensen nie narobił. Bo akurat dyskomfort miał cały sezon.

0

@ShawnC Cubarsi będzie grał zamiast Christensena. Bez żadnych wątpliwości.

5

@Destroyer_of_Worlds Jak już liczymy tak. To też ten przychód może się utrzymać i być wzrostem stałym. Więc warto wydać 100. Żeby zwiększyć przychód miesięczny o 500tys.

0

@ricardo0705 Az ciężko uwierzyć. Przecież on tam nie będzie miał kim grać. A kasy na tranfery makaroniarze mają mało.

0

@Starrk Głupota? Oczywiście.
Ale dla mnie zawsze będą głupsi Ci którzy to kupują.

1

@Szlag No walczą jeszcze aby zająć 1 miejsce.

0

@KacperVEB Ma klauzulę 25. @ShawnC To nie jest dużo przy obecnym rynku. Na pewno zarabiałby też mniej od Niemca.

Jak spadną to i klauzula spada do 15.

0

@BORO_12 Raz że ma klauzulę 25. Dwa że zarabialby mniej bo i ma mniejsze Nazwisko obecnie.

0

@lithotripter A powinni mieć gorzej. A że są skrajnymi debilami to druga sprawa. To akurat bez głosowania wiadomo.

0

@BORO_12 Garcię. Bo dużo tańszy, do tego zna język i łatwiej o porozumienie z obrońcami. A że talent ma to pokazał w tym sezonie.

0

@kamilop Nas stać. Wystarczy brać tego z Espanyolu który jest młody, ma niska klauzulę i bronił w tym sezonie świetnie.

0

@Lewy952468xx Szczęsny ogólnie to mało co wybronił. Chłop co 2 strzał wpuszcza.

4

2 tura za pasem , zostało w końcu dwóch kandydatów.
Nie patrzcie na to który ma więcej mieszkań i więcej ludzi z własnych wywalił. To nie konkurs na najlepszego dewelopera.
Nie ma znaczenia który co powiedział. I kto mu kazał.

Powinien wygrać ten który będzie bardziej opalony i lepiej wygląda w garniturze. Bo to są rzeczy ważne dla prezydenta w tym kraju.

0

@escarabajo Ja nigdy nie chce pracusia w Barcy. Już mieliśmy Griezmanna ktory gyl chwalony głównie za powroty. I pracuje jeszcze więcej niż Lautaro.
A chlop psychicznie i jakościowo nie dał rady.
Praca? Owszem Ale tylko jako dodatek do goli. Bo to golami sie wygrywa mecze. I 9 przede wszystkim musi umieć strzelać co sezon ponad 30goli. A tego Lautaro NIGDY nie dokonał.

5

@Matheu12 Bo ludzie mają dość wciskania poglądów lewicowych na siłę. Tolerancji na siłę i pokazywania tego w filmach czy serialach. Nakazów odgórnych itp.
Oni sami się wykończą.

0

@lajcior Kluby PL to już kuszą pełno zdolnej młodzieży nawet z Barcy oferując om milionowe kontrakty i biorąc za "frytki".

Masz przykład Fabregasa, Bellerina czy Garci od Nas.

1

@kuz Trzeba mieć na uwadze że piłkarze z tamtad odchodzili za więcej bo płaciło się też za potencjał. Tu chlop ma już 27 lat.

0

@Stinger_ Lautaro jest przeceniany i to bardzo. W kadrze wieczny rezerwowy. Wyszedł mu 1 turniej Copa. Do tego w ważnych meczach znika.
Gość nie będzie nigdy wymieniany wśród najlepszych na swojej pozycji w historii. I to też zamyka temat ZP

0

@tbas Nie ma tu nic o wspieraniu Nawrockiego. Tylko o prawej stronie. A już na pewno nje ma namawiania.
Każdy powinien zrobić jak uważa.

Dla mnie sam Bosak gdyby startował byłby najlepszym wyborem.

0

@D10SLEO @Kgorecki2500 77 do 33 będzie w 2 turze

0

@MesQueUnClub96 Nawet w wyzywaniu jest lepszy od Holowni i to dało efekt.

0

@tbas A Bosak startował? To jak ma przekazać poparcie?
Powiedzial za kim będzie i tyle. To chyba różnica niż namawianie na głosowanie na Rafała przez Holownie. Który jak zwykle nabrał ludzi w balona.

0

@tbas Jak Ty nie widziałeś to co ja na to poradzę. Było to właśnie w czasie gdy Mentzen miał wygrać z Nawrockim. Siła rzeczy z matematyki wynika, że wtedy gdy 2 się bije tam trzeci korzysta.

1

@escarabajo Tak samo czerwone dla Inzaghiego i Baroniego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?