PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gdyby jedni wystawili Sikorskiego to by wygrał. Drudzy Tarczyńskiego to by wygrał. A prawda jest taka że największe szanse miało by wiadro z napisem Lewe albo Prawe.
0
Nie będzie kwoty wolnej od podatku. Ale w zamian 14 emerytura będzie :)
0
@Irmscher10 A w jaki sposób mieliby go teraz rozliczyć? Jak tu żadnych dowodów nie ma.
5
@macio_944 Dziwne żeby ludzie mający poglądy bliżej prawicy głosowali na gościa który ma je bliżej Lewicy. I to bez znaczenia czy był by to kandydat X czy Y. Bo samo Nazwisko ma tu ujowe znaczenie.
Weic o ile w wielu postulatach się nie zgadzają z nikim to ja tu widzę oczywistość w takim zachowaniu.
1
@zodiak_10 I tam można spokojnie żyć. Inflacja 200% ale kto by się przejmował.
Bo co ma wzrosnąć? Cena za wodę z rzeki?
0
@BORO_12 Nie wiem czy w przypadku 1 bramkarza Barcy być trochę lepszym od Penii to komplement.
0
@BORO_12 Sens dyskusji jest taki że gdyby bronił Szczęsny, Pena albo Mats. To nikt by żadnej różnicy nie zobaczył
1
@KrwawiaceoczyVEB 2 razy z wolnego trafił na 148 prób.
1
@BORO_12 Daj spokój. Szkoda dyskutować o tym. Bronił wszystko co było do obronienia. Nic ekstra nie dawal. A karnych zrobił tyle co Mats w 3 lata.
0
@Criss18Barca Się dziwisz ze kogoś pilka nie interesuje?
Chłopie coraz więcej "facetów" jest których kobity nie interesują
0
@BORO_12 Już Ci powiedziałem. W fazie pucharowej pomógł. Był to jego bardzo dobry występ. Ape.biprqc pod uwagę wszystkie jego występy. To więcej wpadek niż spektakularnych interwencji.
0
@Bykunn Lol czy CS albo F1 to taka sama półka. Rozrywka dla tych co lubią owce przed snem liczyć.
1
@Pedri16Future Mówi o przyszłym sezonie. Wojtek na ten moment kontraktu nie podpisał.
0
@BORO_12 Nie powiem ze był słaby w tym dwumeczu. Ale ogólnie rzecz biorąc więcej miał baboli niż spektakularnych interwencji.
1
@Firestone Pena był i jest. Ma ważny kontrakt również na przyszły sezon.
A Wojtek nie.
0
@BORO_12 Z Benfica? Ten mecz gdzie popełnił tyle błędów? :) daj spokój.
1
@Firestone Nic z tych rzeczy. Można wiele mu zarzucić. Ale w tym sezonie Bramkarz którykolwiek punktów nam nie ratował. Można być ram każdego kalafiora postawić i byłoby to samo.
A póki Wojtek się zastanawia i kontraktu nie podpisał. To nie ma rywalizacji z nim
1
Idze psycha siadła jak zobaczyła jaki mamy wybór w Polsce przy glosowaniu.
0
@Faro Ale to piłkarze wewnątrz wybierają. Więc nie wiesz jaki byl w szatni. Co robił itp. Nikt nikogo nie zmuszał do tego.
0
@partymaker Ale na przyszły sezon nie ma. A teraz do 30 czerwca to nie ma rywalizacji nikt z nikim.
I póki go nie przedłuży. I póki kogos nie sprowadzimy to tak będzie. A mnie wcale nie zdziwi jak zostanie Niemiec + Wojtek i junior ze szkółki.
0
@Katalończyk 99 No Wojtek nie ma na ten moment kontraktu. Garcia to plotki.
Więc fakty są takie jak powiedział.
0
Większe szanse to ma Iga wygrać w lotto.
0
Przecież Ter Stegen póki co się o nic nie spłakał. Chłop powiedział jak jest. Nikt poważny plotek nie komentuje.
Klub nie powiedział że Pena odchodzi. Nje przedłużył póki co kontraktu z Wojtkiem. I nie podpisał Garci.
Niemiec ma ważny kontrakt. Oczywscie przepłacony jak 90%. I jak ma odchodzić jak nikt mi o tym nie powiedział ,że klub tego chce?
1
@Esteban_ Owszem. Ale wtedy obaj byli na podobnym poziomie. Z tym że Niemiec dużo młodszy z perspektywami. Więc i zarząd uległ.
Teraz to może się żalić ale do papieża.
0
@matirix20
Dla mnie bez Salaha czy Mbappe.
5 miejsce dla Donnarumy albo Vitinhy.
0
@Striker Takxto z tymi Wloskimi trenerami jest. Każdy po 5 klubów w Serie A. Wypad na rok albo dwa do jakiegoś zagranicznego klubu. I powrót do Serie A zakończony zsyłka na peryferie futbolu
1
Inter skończył sezon bez żadnego trofeum. A chwile temu gadali o tryplecie.
Myślicie ze Inzaghi się wypalił?
Może warto zrobić zamianę z Simeone? Oboje graja archaiczny futbol. To łatwo vy się w nowych ekipach odnaleźli. A też wypalenie mogłoby minąć.
1
Mbappe ich blokował. Odszedł samolub i od razu efekty.
0
@mr Barca Zależy od wyniku. Jak będą się musieli bronić. To murawy nie powącha....
0
Ale Al Nassr gdzie gra Mane na tej samej pozycji? Przecież to bezsens z obu stron.