2

Gdyby jedni wystawili Sikorskiego to by wygrał. Drudzy Tarczyńskiego to by wygrał. A prawda jest taka że największe szanse miało by wiadro z napisem Lewe albo Prawe.

0

Nie będzie kwoty wolnej od podatku. Ale w zamian 14 emerytura będzie :)

0

@Irmscher10 A w jaki sposób mieliby go teraz rozliczyć? Jak tu żadnych dowodów nie ma.

5

@macio_944 Dziwne żeby ludzie mający poglądy bliżej prawicy głosowali na gościa który ma je bliżej Lewicy. I to bez znaczenia czy był by to kandydat X czy Y. Bo samo Nazwisko ma tu ujowe znaczenie.

Weic o ile w wielu postulatach się nie zgadzają z nikim to ja tu widzę oczywistość w takim zachowaniu.

1

@zodiak_10 I tam można spokojnie żyć. Inflacja 200% ale kto by się przejmował.
Bo co ma wzrosnąć? Cena za wodę z rzeki?

0

@BORO_12 Nie wiem czy w przypadku 1 bramkarza Barcy być trochę lepszym od Penii to komplement.

0

@BORO_12 Sens dyskusji jest taki że gdyby bronił Szczęsny, Pena albo Mats. To nikt by żadnej różnicy nie zobaczył

1

@KrwawiaceoczyVEB 2 razy z wolnego trafił na 148 prób.

1

@BORO_12 Daj spokój. Szkoda dyskutować o tym. Bronił wszystko co było do obronienia. Nic ekstra nie dawal. A karnych zrobił tyle co Mats w 3 lata.

0

@Criss18Barca Się dziwisz ze kogoś pilka nie interesuje?
Chłopie coraz więcej "facetów" jest których kobity nie interesują

0

@BORO_12 Już Ci powiedziałem. W fazie pucharowej pomógł. Był to jego bardzo dobry występ. Ape.biprqc pod uwagę wszystkie jego występy. To więcej wpadek niż spektakularnych interwencji.

0

@Bykunn Lol czy CS albo F1 to taka sama półka. Rozrywka dla tych co lubią owce przed snem liczyć.

1

@Pedri16Future Mówi o przyszłym sezonie. Wojtek na ten moment kontraktu nie podpisał.

0

@BORO_12 Nie powiem ze był słaby w tym dwumeczu. Ale ogólnie rzecz biorąc więcej miał baboli niż spektakularnych interwencji.

1

@Firestone Pena był i jest. Ma ważny kontrakt również na przyszły sezon.

A Wojtek nie.

0

@BORO_12 Z Benfica? Ten mecz gdzie popełnił tyle błędów? :) daj spokój.

1

@Firestone Nic z tych rzeczy. Można wiele mu zarzucić. Ale w tym sezonie Bramkarz którykolwiek punktów nam nie ratował. Można być ram każdego kalafiora postawić i byłoby to samo.


A póki Wojtek się zastanawia i kontraktu nie podpisał. To nie ma rywalizacji z nim

1

Idze psycha siadła jak zobaczyła jaki mamy wybór w Polsce przy glosowaniu.

0

@Faro Ale to piłkarze wewnątrz wybierają. Więc nie wiesz jaki byl w szatni. Co robił itp. Nikt nikogo nie zmuszał do tego.

0

@partymaker Ale na przyszły sezon nie ma. A teraz do 30 czerwca to nie ma rywalizacji nikt z nikim.

I póki go nie przedłuży. I póki kogos nie sprowadzimy to tak będzie. A mnie wcale nie zdziwi jak zostanie Niemiec + Wojtek i junior ze szkółki.

0

@Katalończyk 99 No Wojtek nie ma na ten moment kontraktu. Garcia to plotki.
Więc fakty są takie jak powiedział.

0

Większe szanse to ma Iga wygrać w lotto.

0

Przecież Ter Stegen póki co się o nic nie spłakał. Chłop powiedział jak jest. Nikt poważny plotek nie komentuje.

Klub nie powiedział że Pena odchodzi. Nje przedłużył póki co kontraktu z Wojtkiem. I nie podpisał Garci.

Niemiec ma ważny kontrakt. Oczywscie przepłacony jak 90%. I jak ma odchodzić jak nikt mi o tym nie powiedział ,że klub tego chce?

1

@Esteban_ Owszem. Ale wtedy obaj byli na podobnym poziomie. Z tym że Niemiec dużo młodszy z perspektywami. Więc i zarząd uległ.

Teraz to może się żalić ale do papieża.

0

@matirix20
Dla mnie bez Salaha czy Mbappe.

5 miejsce dla Donnarumy albo Vitinhy.

0

@Striker Takxto z tymi Wloskimi trenerami jest. Każdy po 5 klubów w Serie A. Wypad na rok albo dwa do jakiegoś zagranicznego klubu. I powrót do Serie A zakończony zsyłka na peryferie futbolu

1

Inter skończył sezon bez żadnego trofeum. A chwile temu gadali o tryplecie.

Myślicie ze Inzaghi się wypalił?

Może warto zrobić zamianę z Simeone? Oboje graja archaiczny futbol. To łatwo vy się w nowych ekipach odnaleźli. A też wypalenie mogłoby minąć.

1

Mbappe ich blokował. Odszedł samolub i od razu efekty.

0

@mr Barca Zależy od wyniku. Jak będą się musieli bronić. To murawy nie powącha....

0

Ale Al Nassr gdzie gra Mane na tej samej pozycji? Przecież to bezsens z obu stron.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?