PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ Nikogo ten wymyślony turniej nie obchodzi. Nie ma to żadnej renomy. Nie ma czego żałować.
0
@tristan87 Wszystkich lubi.
1
@RosjaninBut On nie wiedział :)
0
@messi33 A kogo obchodzą ostatnie 2 mecze? Tam trzeba wyjść młodych ogrywac.
0
@MesQueUnClub_87 A dlaczego mają go zaprosić?
0
@Michu94 I bardzo dobrze. PSV przy 40 więcej golach strzelonych zasłużyło bardziej.
1
@IAmLegend Jeżeli prorosyjskosc miała by oznaczać kupowanie od nich gazu i tańsze rachunki dla Polaków. To większość ludzi u Nas w kraju była by prorosyjska.
0
@Kengo A Alves winny czy nie? Bo mnie śmieszy że przed tą afera był najlepszym PO w historii i wymieniany przez wielu piłkarzy w swojej najlepszej 11stce. A teraz nagle nikt go nie wymienia.
0
@norbi77 Espanyol nawet przy porażce ma 5 pkt przewagi nad strefa spadkową na 2 kolejki przed końcem.
0
@Pressinho Milan jednak to upadły klub dalej. A i tak pozbawili Interu 2 pucharów. Więc tu akurat bym ich nie dał.
2
Konkurs na frajera sezonu;
Real, Pogon, Ajax.
Słucham państwa?
0
@kanver_ Z Arsenalem był kozak.
1
@Faro Olać go. Niech tam idzie. Za duże ryzyko taka kasa za gościa 1 sezonu. Który dodatkowo nigdy nie grał w dużym klubie.
0
Ustne porozumienie? A na jakiej podstawie miało by to być wiążące?
Może i kontrakty przedłużajmy na "gebe"
0
@Gall @MesQueUnClub_87 Raphinia grał świetnie na tej pozycji. Strzelał gole schodząc do środka. Umiał wejść w pole karne bo ma świetny timing.
Ale brakuje mu na SPO umiejętności rozegrania. Jakiejś piłki prostopadłej. Zejścia niżej by odciążyć Pedriego. Ja bym jednak wolał tam takiego Wirtza. Oczywiście jeseli finansowo się to zepnie. A Musiala to marzenie na tej pozycji.
0
@SeWo77 Zobacz jaki drybling miał CR przy Messim jak mu się udało wygrać ZP.
1
@beter2 Już negocjuje z Bayernem. Po drugie w Realu nie ma.miejsca bo jest Jude.
A chce go jeszcze City jako następcę Kevina.
1
@blakkudium Niech idzie do City. Szkoda ciągle żeby siedzieć w takiej Bundeslidze.
0
@Stinger_ Ja bym go chętnie zobaczyl na emeryturze. Żeby już nie kaleczył tego pięknego sportu swoją długowiecznością.
0
@fart A dlaczego nie masz kluczy do swojego mieszkania?
2
@Kondziubarca Mam wrażenie że on specjalnie rżnie takiego debila i mówi takie rzeczy żeby to komentować. Bo inaczej nikt by go nie cytował.
0
@matirix20 Real to nie ma po czym odpoczywać.
1
@pt9 Ale lepiej od piłkarzy :)
1
@Marcelinho99 Xabi to jest przy Ancelottim nikt. Tam każdy musi się zgadzać że to nie on odpowiada za tranafery.
0
@NeroTFP1 I nasi policjanci ja zauważyli i złapali? Dałbym medale.
9
Graliśmy z Realem i ludzie się dziwią że sędzia Nas przekręcił kilka razy.
Potem zdziwieni, że politycy nie robią tego co obiecali.
Naiwni Ci ludzie ze daj spokój.
0
@Kengo Najlepsze że cisza o tym padolino. Nawet komentatorzy podczas meczu bali się nazwać to po imieniu.
0
@norbi77 Mógłby zrobić co by chciał. A Cubarsi grał przy zdrowym Christensenie i Araujo.
Fermin zaś to jego pomysł.
3
@parpe W tym sezonie wyglądał dobrze na SO również. W Gironie też tam grał i to dobrze.
3
@Faro Akurat najemnikiem nie jest. Chłop w wolne dni chodził na mecze Barcy B.
Można mieć pretensję o błędy- i słuszne.
Ale nie można piłkarzy Barcy obrażać bo tak.