0

@Faro A co Ty masz do darmowych transferów. Tu akurat każdy mógł negocjować z Trentem.
Sami braliśmy za darmo Christensena.

2

@Kgorecki2500 Większy pożytek jakbyś zapomniał jednak.

1

@Comentateiro No bo jak staruszka miała oddać mieszkanie starszemu od siebie? To bez sensu.

1

@Gaucho Aby umieć łapać na spalonego nie trzeba znać żadnej filozofii. To kwestia czytania gry, ustawianie i umiejętności reakcji w odpowiednim tempie.

0

@DonCarletto Czyli niezależnie od trenera już wiesz ze będzie grał tak samo jak w Liverpoolu. I miał identyczne zadania? To weźcie na ławkę taboret. W sumie tak samo elastyczny taktycznie jak Ancelotti.

2

Trenty i inne takie. A w Klasyku i tak będzie Valverde na PO wychodził.

0

@Zoker Na papierze to Real wygrał tryplet w tym sezonie. Mbappe odbiera ZP w przyszłym roku. My jesteśmy przez nich zdeklasowani w klasykach i liga przegrana w listopadzie była.

0

@DonCarletto Czyli gdzie ten Trent będzie grał? :) Centralnie w środku pola?

4

@maroon Z jednej strony tak.

A z drugiej jest to obnazenie wszystkich kandydatów i uświadomienie ,chociaż części ludzi zaślepionych jacy to są hipokryci i co zrobią dla stołka.

0

@Safrani Jednak od czasów Rzymu ludzie powinni być trochę bystrzejsi.

2

@Safrani Mnie to bawią ludze którzy chodzą na te wiece/spotkania któregokolwiek polityka i czują emocje. Jak ten drze łapę, opowiadania jakieś frazesy od czapy. :)

0

@escarabajo @Zoker Tyle że Isak Ti napastnik który potrafi i rozegrać i zejść do skrzydła. Dużo lepiej się czuje z piłką przy nodze.

On jest dużo lepsza opcja. Ale pewnie i droższa.

0

@escarabajo No ogólnie dramatyczna. Tam następców nie widać. W topowych klubach francuskich graja obcokrajowcy tam i stanowią o ich siłę. Młode talenty jak Zaire-Emery graja ogony. Nie wróżę tam sukcesów.

1

@MSN30 Dwonisz na infolinię Inpostu. Trwa to minute, i możesz włożyć jeszcze raz do większej skrytki.

0

@escarabajo Chodziło mi o ligę Arabii. Konkretnie Kante, odrzuta takiego jak Rabiot. Wiecznie rezerwowego Camavinge. No tam ciężko znaleźć 3 pomocników. A gdzie 3 składy...

0

@escarabajo Oni co turniej maja 3 jedenastki. A potem się okazuje że w pomocy goście z Arabii, i jakieś odrzuty z klubów.

1

@arasz1819 Tu bardziej chodzi o to żeby sąsiedzi myśleli że tańczycie.

2

Kane dalej ma klątwę z pucharami. Bo w Bundeslidze dostal talerz.

1

@escarabajo Te wilczki to jednak 2 klasy niżej od byłych MŚ.

0

@tbas No chodzi o to że tam mogą anulować za każdym razem jak się im kandydat nie spodoba.

0

@tbas Wiadomo przypadek 14 razy z rzędu może tam być :)

1

@kuz Tibo to jest Bramkarz klasę lepszy i od Matsa i od Wojtka.

2

@Douglas Gotowy będzie torby nosić.
A tak na serio to chlop w ważnych meczach nie istnieje.

1

Chelsea dzisiaj ważny krok ku CL. W następnej kolejce Newcastle na wyjedzie. I zwycięzca tego pojedynku będzie praktycznie w CL.

0

@michal26 Za Araujo nie weźmiemy więcej niż 60 bo taka ma klauzulę. Ale dla klubów z PL to tyle co frytki.

Dunczyk spokojnie może pójść za 40. To i tak dobra cena bo przychodził Za darmo I nie ma amortyzacji. Wiec czysty zysk. Więc biorąc Taha , masz 40 mln na wzmocnienia innych pozycji.

0

@kuz Za odstępne z klauzuli? A niech idzie.

0

@Arden @michal26 Dunczyk jest za to dużo słabszy fizycznie. Chłop ma warunki ale w takich sytuacjach stykowych gdzie obaj piłkarze idą ja całość. To on ma zawsze dyskomfort.

1

@Rewolucja123 Ten taki lobik na bezradnym Ikerem?

0

@RosjaninBut Jeszcze wolniejszy jest Inigo. I właśnie o to chodzi. Ścigać i asekurować boki zawsze może SO. Ale boczny nie nadąży za akcja ruszając z pod swojej bramki

0

@RosjaninBut Eric i Inigo jako boczni to akurat powinni umieć trzymać linie spalonego, ustawiać się i asekurować.
Problem może być z stworzeniem przewagi czy dawaniem opcji skrzydłowemu.
Więc musimy grać wysoko bo inaczej ustawiony Inter ciężko będzie zaskoczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?