PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Drastyczne kroki będą podjęte przez Real. Prócz braku udziału w konferencji i treningu. Nie będzie Pereza w loży honorowej, a kibice mają nie kupować hot-dogów.
0
Może pomyśleli że walkower to będzie niższy wymiar kary.
0
@mmaciass 40h, a nie 48 :)
0
@Eklerek No technikiem nie jest. Ale jest młodszy od Lewego. Ma lepszy timing, szybkość oraz bardzo dobre wykończenie. Więc jął widać po Lewym to wystarczy.
0
@Gaucho Sprzedać póki coś wart. Pan Dyskomfort.
0
@MesQueUnClub_87 W nowym sezonie zdecyduje pewnie presezon. I to jak będą wyglądali na treningach. Nikt nie powinien mieć miejsca za zasługi. Albo dlatego że pół roku temu dobrze bronił.
0
@Kinginiesta Xavi nakrywał czapka obu.
0
@July_6_BcN Czyli jak ludzie chcą się rozwieść bo coś się wypaliło. To nie mogliby? :)
1
@Antimadridista_WR Ale to każdy może opowiadać kocopoly aby przypasować największej grupie. No i ciekawe kto będzie te eypowoedzi wybierał i tematy która są ważne. Bo np połowa ludzi ma w dupie aborcję. A interesuje ich co innego.
3
@Solenya To żaden zjazd. On wcześniej osiągał wyniki ponad swoją przeciętność.
0
@Faro Pilkarz może mieć i kontrakt do 2085. Ale nke czyni go to niewolnikiem. Chyba że w PSG.
0
@tbas Mamy Superpuchar wiec na ten moment więcej niż reszta. Ale fakt, trzeba iść krok po kroku.
3
Jeszcze przed chwilą wielki Inter. A teraz zamiast tryplet to naplet jak Real.
Superpuchar w cymbał. W Pucharze Włoch to samo. I to jeszcze upokorzył ich 2 razy największy rywal.
W lidze kolorowo już tak nie jest.
0
@blakkudium Duże ryzyko jak na gościa który gra w średniaku. Tak czy siak.
0
@blakkudium Nakupują takich kalafiorów i później się dziwią że walczą o awans do CL.
0
@Jakchcesz To jakieś delikatne określenie. Więc Lewica.
0
@kuz Brzmi inaczej ale dalej ujowo. Jak każde zdanie wypowiedziane przez tego cymbała
2
@TR3YWAY Ja tam zdecydowanie wolę +30 stopni w lato. Niż mrozy w zimę.
Nie każdy się poci jak świnia. A w ogródku w samych kąpielówkach można sobie pogrillowac i piwko wypić.
2
@Andi18 Do najlepszego brakuje mu szybkości. Gra świetnie, ale zdarzało się wiele razy że rywal mi uciekał i pomogło szczęście albo centymetrowy spalony.
9
@RC28 Real nie może wygrać potrójnej korony. Oni zamiast trypletu mogą mieć trypla.
1
@BezglutenowyPedri Dybala i Lautaro przy Messim? Bliżej im było aby w światowym futbolu nie zaistnieć niż do Leo.
Fatiego czy Halilovicia to nawet nie komentuje. Im bliżej bo spełnienia Bojana.
0
@lucca87 Cubarsi to akurat dopiero co odpoczywał.
1
@FcPortoFan1999 Perspektywicznego Romańczuka do środka pola chciał zobaczyć.
1
@LOPEZ16 I Putina musiałby zagrać ciemnoskóry jakiś.
0
@Azazel_Pazuzu No właśnie na leczenie głowy za późno. Stąd zdecydowali się na kolano.
2
@PJ777 Remisem?
0
@ViscaelBarca2007 Maresca jako trener jest nikim. Nie ma siły żeby się postawić. I później musi tłumaczyć się na konferencjach. A ta praca to dla niego szansa.
1
Żeby Chelsea zagrała w Lidze Mistrzów to trzeba dać 7 miejsc angielskim zespołom w CL.
I to już od tego sezonu, bo w przyszłym jak kupią kolejnych 15 piłkarzy i zmienia trenera to mogą się nie załapać.
0
@Gibbon_FCB 5 miejsc w CL. A oni się na żadne nie załapią:)
3
@ToWinaSedziego Dla mnie za mało na czerwo. Żółta dla jednego i drugiego.