1

Drastyczne kroki będą podjęte przez Real. Prócz braku udziału w konferencji i treningu. Nie będzie Pereza w loży honorowej, a kibice mają nie kupować hot-dogów.

0

Może pomyśleli że walkower to będzie niższy wymiar kary.

0

@mmaciass 40h, a nie 48 :)

0

@Eklerek No technikiem nie jest. Ale jest młodszy od Lewego. Ma lepszy timing, szybkość oraz bardzo dobre wykończenie. Więc jął widać po Lewym to wystarczy.

0

@Gaucho Sprzedać póki coś wart. Pan Dyskomfort.

0

@MesQueUnClub_87 W nowym sezonie zdecyduje pewnie presezon. I to jak będą wyglądali na treningach. Nikt nie powinien mieć miejsca za zasługi. Albo dlatego że pół roku temu dobrze bronił.

0

@Kinginiesta Xavi nakrywał czapka obu.

0

@July_6_BcN Czyli jak ludzie chcą się rozwieść bo coś się wypaliło. To nie mogliby? :)

1

@Antimadridista_WR Ale to każdy może opowiadać kocopoly aby przypasować największej grupie. No i ciekawe kto będzie te eypowoedzi wybierał i tematy która są ważne. Bo np połowa ludzi ma w dupie aborcję. A interesuje ich co innego.

3

@Solenya To żaden zjazd. On wcześniej osiągał wyniki ponad swoją przeciętność.

0

@Faro Pilkarz może mieć i kontrakt do 2085. Ale nke czyni go to niewolnikiem. Chyba że w PSG.

0

@tbas Mamy Superpuchar wiec na ten moment więcej niż reszta. Ale fakt, trzeba iść krok po kroku.

3

Jeszcze przed chwilą wielki Inter. A teraz zamiast tryplet to naplet jak Real.

Superpuchar w cymbał. W Pucharze Włoch to samo. I to jeszcze upokorzył ich 2 razy największy rywal.
W lidze kolorowo już tak nie jest.

0

@blakkudium Duże ryzyko jak na gościa który gra w średniaku. Tak czy siak.

0

@blakkudium Nakupują takich kalafiorów i później się dziwią że walczą o awans do CL.

0

@Jakchcesz To jakieś delikatne określenie. Więc Lewica.

0

@kuz Brzmi inaczej ale dalej ujowo. Jak każde zdanie wypowiedziane przez tego cymbała

2

@TR3YWAY Ja tam zdecydowanie wolę +30 stopni w lato. Niż mrozy w zimę.
Nie każdy się poci jak świnia. A w ogródku w samych kąpielówkach można sobie pogrillowac i piwko wypić.

2

@Andi18 Do najlepszego brakuje mu szybkości. Gra świetnie, ale zdarzało się wiele razy że rywal mi uciekał i pomogło szczęście albo centymetrowy spalony.

9

@RC28 Real nie może wygrać potrójnej korony. Oni zamiast trypletu mogą mieć trypla.

1

@BezglutenowyPedri Dybala i Lautaro przy Messim? Bliżej im było aby w światowym futbolu nie zaistnieć niż do Leo.

Fatiego czy Halilovicia to nawet nie komentuje. Im bliżej bo spełnienia Bojana.

0

@lucca87 Cubarsi to akurat dopiero co odpoczywał.

1

@FcPortoFan1999 Perspektywicznego Romańczuka do środka pola chciał zobaczyć.

1

@LOPEZ16 I Putina musiałby zagrać ciemnoskóry jakiś.

0

@Azazel_Pazuzu No właśnie na leczenie głowy za późno. Stąd zdecydowali się na kolano.

2

@PJ777 Remisem?

0

@ViscaelBarca2007 Maresca jako trener jest nikim. Nie ma siły żeby się postawić. I później musi tłumaczyć się na konferencjach. A ta praca to dla niego szansa.

1

Żeby Chelsea zagrała w Lidze Mistrzów to trzeba dać 7 miejsc angielskim zespołom w CL.
I to już od tego sezonu, bo w przyszłym jak kupią kolejnych 15 piłkarzy i zmienia trenera to mogą się nie załapać.

0

@Gibbon_FCB 5 miejsc w CL. A oni się na żadne nie załapią:)

3

@ToWinaSedziego Dla mnie za mało na czerwo. Żółta dla jednego i drugiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?