PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wojciech123 Pić trzeba umieć. To nie jest takie hop siup.
0
@Sysia11 W Elevatorze Kaborno mógłby być gwiazda.
0
@FcPortoFan1999 Bo po polsku brzmi inaczej...
1
Chelsea właśnie pokazuje jak sfrajerzyc końcówkę sezonu I wypaść z top5.
0
@tbas Jest dużo szybszy. Ma lepsza zwrotność i balans.
I jest to ważne. Bo łatwo można kogos dogonić, minąć rywala. Albo naprawić swój własny błąd powrotem.
Natomiast jak błąd popełni zawodnik wolny. To już po obiedzie.
Nie mówię że Balde to klasowy obrońca. Ale dużo swoich braków może ukryć właśnie szybkością.
1
Ludzie narzekają na Pedriego. A chlop gra sam w pomocy. Fermin z przodu. A Garcia to podania na 3 metry do najbliższego jedynie.
0
@Faro Różnica jest taka że Pedri sam trzyma naszą linie pomocy. A De Jong to jest gość który potrzebuje kogoś koło siebie. Byłby wzmocnieniem bo by odciążył Hiszpana. Ale sam to mało kreuje.
0
@sergio5 Biedny Payet. Zlozyl bym doniesienie na policji. Że przed pocałunkiem niczego nie świadomy zostałem zmuszony do całowania kogos kto pił mocz albo wodę z toalety.
0
@Adran360 Ale on o poważna piłkę pytal.
0
@Criss18Barca Zostaną z 50letnim Modriciem który nie biega dużo. Ale kontrakt chce. @VegetaPolska
0
@Azi Jest jeden przedstawiciel klubów które przegrały swój mecz.
1
Real zupełnie nie ma środka pomocy. Dlatego oni muszą grać bezpośrednio piłkę do napastnika i liczyć że in coś sam wykombinuje. Albo na jakieś wrzutki czy dobitki Bellinghama.
Odszedł Kroos który trzymał im cała pomoc. A dziadek Modric chodz grał mniej to chce przedłużyć kontrakt :)
Do tego Ceballos kontuzjowany, chodz na nim to niczego nie zbudujesz.
Camavinga to jest najlepszy w faulowaniu i bieganiu jak poparzony, tylko w piłkę mu średnio idzie.
Touchmeni to co chwile jakiś wylew.
I jedyny dobry Valverde rzucany po pozycjach ,którego mocna strona nie jest konstruowanie akcji.
6
@FCB24 Flick chyba pokazał na ten moment że trzeba mu ufać?
Wie co robi. I więc jakie zadania będą mieli obaj gracze.
Lewy w powietrzu jest lepszy. A nie będzie ich głównego zawodnika który wygrywa pojedynki - Schlotercośtam
1
@JimMorrisonFCB No to będzie przebudowa LFC...
3
@Faro Kiedyś na Arsenal się mówiło "mała Barcelona" . Grali tam fantastycznie piłkarze jak choćby Henry czy Bergkamp.
0
@MessiForeverTheBest Nawet przerwa na ten czas jest benefitem.
0
@MesQueUnClub96 To tylko opinia :)
Jaki kraj takie problemy.
0
@insp1re Liverpool grał rewanz u siebie :) co by to zmieniło?
0
@Safrani A mam gdzieś czy legalnie czy nielegalnie. Są Ważniejsze sprawy w państwie niż zapraszanie imigrantow do Sejmu. I wyjaśnianie czy ktos był tam legalnie czy nie.
1
@arasz1819 Ja też nie. Ale widzę że ma to kluczowe znaczenie dla Polski. Bo poruszenie niezłe.
6
@Safrani Za 4 razem kupiła paszport. :)
3
@arasz1819 Wielki sukces kampanijny Szymona. Brawo.
1
@fart Spotkał go wolny sąd państwa Polskiego.
0
@Popitek12 Cristiano nie uderzał tak piłki. On jakieś spadające liście robił. Declan uderzył jak Messi z LFC.
0
@Comentateiro Wystaczy nacisnąć Kiwiora parę razy. Oni nawet u siebie mieli kilk akcji stykowych, gdzie szybkość Realu mogła stworzyć sytuacje.
1
@Vurt @fart Byłoby to piękne że względu na przeszłość Emeryego w PSG.
0
@konrad1661 Zizu mógłby wrócić. Jego fart już się wyczerpał. Samo klaskanie nic nie da.
A Xabi perspektywiczny. Ake nikt nie wie jak on sobie poradzić z szatnia z takim ego.
28
Kiwior: Real Madryt? To jakieś pierdółki a nie Real Madryt. Bardziej spociłem się wchodząc na 15 min z Southampton.
1
@takisobiektos Oni nawet z 2 miejsca nie mogą spaść. Tam nie ma komu ich gonić.
1
@VegetaPolska Oni mogą sobie jeździć na dupie. Jeżeli Arsenal zagra swoje to nie da to nic.