PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AbelKabel A rząd Meksyku przyjmuje Białorusinów?
0
@AbelKabel A Ci Meksykanie to się kiedyś skończą?
0
@norbi77 Olmo to nie jest profil Pedriego w rozegraniu. I nie schodzi tak nisko. Zupełnie nasza pomoc jest uzależniona od kanaryjczyka bez znaczenia kto w niej gra.
2
I Nottingham właśnie wypada ze strefy CL. Praktycznie cały sezon się tam utrzymując.
0
@norbi77 Ale to nie można tak patrzeć. Zawodnik powinien dać radę zagrać 90 minut.
0
@lucca87 Tu nie ma dyskusji bo tak było. Gdyby atakował piłkę glowa to sędzia musiałby użyć gwizdka że względu na wysoko uniesioną nogę. Nie musiałoby być kontaktu wcale.
1
Wynik słaby. Zdecyduje mecz na wyjeździe. Pomijając BVB bo tam jechaliśmy bez potrzeby zwycięstwa.
To Ateltico czy Real na wyjedzie potrafiliśmy ograc. Więc nie ma co się martwić na zapas, bo nje ma o co.
Trzeba wyciągnąć wnioski i jazda.
2
A myślałem że wyjdzie Inigo na lewej i Araujo w środku.
0
@Astad Fizycznie jest całkiem dobry. Ale technicznie jest surowy. Gra na małej przestrzeni również leży. On najlepiej się czuje atakując wolna przestrzeń w ataku. A tej u Nas nie będzie.
0
@Encore A kto zagra za niego na PS? :)
I jak ma im to wyjść na dobre?
0
@tadzik447 To kupujesz na tv sobie pakiet Canal + Sport i masz Eleven, Canal Plus za 70zl. Uważam że to śmieszna cena. Żeby się bawić w jakieś srtreamy.
1
@Gibbon_FCB A jaka stacja puszczała CL w otwartej telewizji?
Kupujesz C+ i masz wszystko. Jak dla kogoś 60zl miesięcznie to dużo. To mnie to śmieszy.
1
@VamosRakieta Olmo praktycznie nie wykonują żadnej czarnej roboty w środku pola. On szuka miejsca, półprzestrzeni. I jest ważny jak najbliżej pola karnego. Ważniejsi będą Pedri z De Jongiem. Bo prócz przerywania kontr. Będą mieli 3-4 rywali koło siebie bo Inter gra praktycznie 5 w pomocy.
0
@Bobo25 Ja sam mam 2. Zdziwiłbym się gdyby Polityk miał mieć jedno. To by znaczyło się jakiś deb...
0
@Pawel13sz Wygraną 1 golem biorę w ciemno.
0
@JimMorrisonFCB PSG zabierając piłkę w środku pola zabiera im argumenty.
1
@norbi77 Enrique to klasę lepszy trener od Artety.
0
@ShawnC No właśnie Real to kalafiory przy tym PSG.
1
@Mankind Matczynym liściem.
2
1 bramka w takim meczu zupełnie niczego nie przesądza. Ale PSG u siebie jest mocne. Świetnie wychodzi z pod pressingu. I ma ludzi idealnych pod kontrę. Dla mnie wynik dla Paryża idealny patrząc że rewanz u siebie.
5
@norbi77 wyglądali dzisiaj jak kalafiory. Nie widzę tego. Paryz u siebie jest mocny. A Arsenal na wyjeździe nie dominuje.
0
Partey zawieszony ze nie gra? Ostatnio był kluczowy w środku pola. Bez niego może być ciężko tam wygrać.
0
@bartekvisca Bez Panoramixa uja zrobią.
1
@Rastafarnianin Moja żona też nie pracuje tylko zajmuje się dziećmi i domen. I z tego powodu jest gorsza?
Co ma za znaczenia czy to mija, Twoja, Tuska czy Mentzena żona?
Niech kazdy robi co chce ze swoim życiem i żyje jak chce.
Niewolnictwa w Polsce nie ma ,więc musi to być zawsze wspólna i świadoma decyzja.
0
@parpe Ten cały Thuram jest średni.
2
@partymaker Tyle że nie jako rozgrywający...
1
@buglikos Tak spartolił ze aż na skrót się nie nadawalo.
1
@sergio5 Oraz pierwsza gdzie wszystkie sekcje piłkarskie mogą zgarnac tryplet
0
@Ghostface Bardziej chodzi mi tu o to że mądra osoba nie dala by się zmanipulować głupia gadka obiecująca że lekarz będzie do Ciebie dzwonil np.
Nie chodzi mi tu o samą wiedzę polityczna. Ale tu połowa nie zna pojęcia inflacji....
A że wszyscy są w państwie potrzebni to wiadomo. Tyle że w głosowaniu nje są. Tak samo jak ich się właściciel biznesu nie pyta w pracy jak prowadzić firmę.
0
@arasz1819 Nie jest to nic obronnego.
Tylko śmieszy mnie ze z pośród wszystkich kandydatów i z pośród wszystkich ich wtop wybrałeś akurat tą.