PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore No jak po co? Aby mieć 15 miejsce.
Zapytaj prawdziwego kibica United.
0
@Faro Ostatnio grał tam Martin.
0
@MesQueUnClub_87 Bo tam Flickowi przy naszym stylu potrzebny jest pilkarz lewonożny. Pewne automatyzmy jak zejście na lepsza nogę itp. Dlatego zawsze lepszym rozwiązaniem będzie Inigo.
1
@La Pulgaa A to Inigo nie przypilnuje Dumfriesa? Chlop lewo nożny a tak łatwiej mu i nam będzie rozgrywać piłkę od tyłu.
5
Zacięta i pasjonujaca jest ta walka United z Tottemhalem o 15 miejsce. Nikt nie odpuszcza.
Będzie ogień do ostatniej kolejki
1
@bagor34 Ale tu właśnie chodzi o to żeby nie trzeba było wydawać dużo kasy. Jak masz utalentowanych zawodników w szkółce którzy kochają ten klub, to nje potrzebujesz ściągać najemników z Brazylii jak Viniciusy i takie tam.
Yamal ma 17 lat. I zobacz jak zastąpiłeś Neymara który odszedł za 220.
2
@tbas Ja takiego ustawienia chciałem.
2
@mekston @Criss18Barca @FCB_dimiC Mnie ta sytuacja zdziwiła bo w LL wiele razy gdy linowy nie podniósł chorogiweki to i tak wkraczał półautomatyczny spalony. A tutaj to było dziwne.
1
@Azazel_Pazuzu Poprawnie i tyle. Ciężko wyciągnąć wnioski po 1 meczu. Zwłaszcza gdy przeciwnik się głównie bronił i nie miał piłki.
1
@FcPortoFan1999 No nie musi. PSG gra inaczej a są w grze i wszystkie trofea. Inter również przed chwilą hyl w grze o wszystko a styl zupełnie inny.
1
Fort dzisiaj pokazał dlaczego praktycznie nie grał i ciężko mu było odciążyć Kounde.
Chłopak ma technikę i finezje.
Ale wygląda jak gość tydzień temu ściągnięty z podwórka.
Błędy w czytaniu gry czy ustawieniu straszne.
0
@norbi77 Ale Pau miał kilka razy piłkę przy nodze i ciężko mu było dobrze przyjąć czy się obrócić.
Koledzy nie pomagali. Ale sam również niczego nie zaproponował.
1
@parpe Ter Stegen za to zupełnie bez formy. Więc tu nie ma świetnego wyboru.
9
Nie do końca udało się wszystkim odpocząć. Ale to nieważne. Dopisać 3pkt i zapomnieć. Najważniejsze że do Klasyku podejdziemy z przewagą.
Teraz misja Inter i jechać z makaroniarzami.
1
Arsenal nie dość że nie dał nikomu odpocząć. To jeszcze w cymbał zbierze.
0
@FcPortoFan1999 Simeone ma tak dopracowana obronę że ogarnia dla 2 zespołów od razu.
3
Atletico po 1 połowie ma XG 0,00. Wybitne osiągnięcie zespołu Simeone.
6
@Azazel_Pazuzu A jak ma być Trzaskowski z Holownia pijany jak oni od Biejat wzięli Lecha 0% limonkowego.
0
@Cule1234 Rozumiem rotację. Ale to już chyba przesada.
3
@Comentateiro Tyle że u nich rodzi się jednocześnie z 50 osób.
3
@Nazio_87 Piekranik to nie samochód. Każdy za 3-4 tys będzie dobry. Bo wszystkie są składane z takich samych komponentów i mają praktycznie identyczne funkcje. Wybierasz taki z funkcja pary i jakaś pyroliza czy coś i tyle.
0
@Irmscher10 No i tu się ceni za przedsiębiorczość oraz coaching.
1
@Romario87 Smutne jest to ze kiedyś wyśmiewany Mezo. W obecnych czasach byłby na szczycie list przebojów i miał zestaw w Mc-u....
0
@Gaucho No pełno komentarzy że wypłakał mecz albo że puści gola się nie rzucając. :)
7
Pod Narodowym odbyło się starcie kibiców Pogoni którzy pamiętają zdobycie ostatniego pucharu, z normalnymi kibicami Legii.
Nikt nie przyszedł.
0
Dajcie spokój z tym Ter Stegenem. Gramy z czerwona latarnia ligi. Tu powinniśmy i musimy wygrać, nawet jakby na bramce postawić torbę z butami.
3
@Faro Ale kiedy? Podczas tych 4 meczów które dostanie?
3
@norbi77 Skoro Lewy zostaje i Ferran daje rade. To skrzydłowy jest bardziej potrzebny. I boczny obrońca również.
0
@AbelKabel A rząd Meksyku przyjmuje Białorusinów?
0
@AbelKabel A Ci Meksykanie to się kiedyś skończą?