4

@FcPortoFan1999 Polecam mecz United kontra Wolves. Pierwsi XG 0,07 A drudzy 0,02.

3

To jest NIEMOŻLIWE!!!

1

@Lucyffffer1922 1:0 po samobóju biorę w ciemno.

0

@blakkudium W kreacji jest tragiczny. Taki przecinak z dobrym ustawieniem. Ale w kadrze zawsze zmiennik i w wielkim klubie będzie podobnie.

1

@blakkudium Bayern to kupuje i zaraz.oddaje tych SO. Jak De Ligta.

Tylko kalafiora Umapecano nikt nie chce.

1

@lucca87 Bo to nie chodziło że mieli więcej sytuacji. Tylko że sytuacje były i przy odrobinie szczęścia można było wykorzystać więcej.

Czasem jest tak że rywal ma 10 sytuacji i nie strzela gola. A Ty.masz 3 i 3 gole.

0

@Rastafarnianin Bo to zakupy w Lidlu były :)

0

@krol211 Ja to mu sie trochę dziwie. Chciał odpocząć od piłki. A przyjął ofertę bycia dyrektorem klubów Red Bulla.

0

@ViscaelBarca2007 Pewnie swego bo przedłużył kontrakt. I jak oni go nie puszcza to nigdzie nie pójdzie.

Ale wolałbym go niż Kloppa.

0

@blakkudium A niech biorą. Zwykły kalafior.

0

@ViscaelBarca2007 Możemy sprzedać z jeszcze większym zyskiem Christensena.
I to pewnie będzie priorytet.
A Araujo ma klauzulę. Jak ktoś wpłaci to tyle.

0

@BORO_12 Nie dostaną minut. W tym sezonie gdy graliśmy na wszystkich frontach i mieliśmy pełno kontuzji nie dostali. Więc jak mieliby dostać w przyszłym sezonie?

0

@BORO_12 W rezerwach które są krok od spadnięcia z ligi nie ma czego szukać. Trzeba albo go, albo Lookmana wziąć.

1

@Faro A Rodri jakie mial liczby?
ZP nie jest tylko za liczby przyznawana.

0

@Pin0chet Oby klaskacz wrócił.

1

@LatajacyHolender No i co ze przedłużył. Niewolnikiem nie jest, a Real stać.

0

@ranger3120 Najlepiej to jakby klaskacz wrócił.

0

Jak już muszą Carlo zwolnić. To oby zatrudnili Xabiego.

1

@blakkudium Ja mam w dupie symulacje i %. Weryfikuje boisko.

0

@takisobiektos Nie można za to nadużywać sobie obelg i pomawiać kogoś od tak dla zasięgów.

0

@Stinger_ Puchar Króla nie będzie miał wpływu na ZP. Ale tak obstawiam.

7

Kiwior : Atmosfera Bernabeu? W ośrodku treningowym Poloni Bydgoszcz jest lepsza.

3

@VegetaPolska Oby został. Dobrze robota jest zrobiona.

4

Kane to i tak wniebowzięty że ma ogromną szanse Bundeslige wygrać i coś do gabloty włożyć co? @Comentateiro

1

@Stinger_ Mogą wygrać złote kalesony. Mają słaby sezon. Nie istnieli w kluczowej fazie CL. Grali tragicznie z każdym większym rywalem.
Nie maja szans.

0

@Stinger_ Wiara umiera przedostatnia. Tyle że stawianie pieniędzy na "wiare" jest średnio dobrym rozwiązaniem :)

33

No i top3 ZP oficjalnie bez Mbappe i Viniego. Piękna sprawa.

0

Pamiętajcie że Real ma najlepszy i najszerszy skład. 11stu piłkarzy i każdego zmiennikiem jest Camavinga.
Dzisiaj go zabrakło i to dlatego.

19

Real klasycznie zamiast trypletu to naplet.

0

Trochę bezdomnych przybyło co staw8ali domy na zwycięstwo Realu. Byli też tacy co wierzyli w awans.
Nawet mi Was nie żal muszę szczerze powiedzieć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?