0

@Safrani A do jakiej prokuratury miała by to zgłosić? Do Polskiej? :)

1

@Safrani A jakie służby miałyby rozliczać tam władze?
Jeżeli te służby właśnie tej władzy podlegają :)

0

@Roobo Do Iniesty i Xaviego ma lata świetlne. Tytułów tam brak zdecydowanie. Sukcesów z kadra i nie był tak "dlugowieczny"

0

@Azazel_Pazuzu Sondy wyborcze to bardzo miarodajne źródło.

A na serio to Maciek Rybus z kilku kont.

3

@xvcWinterSoldier 1 bańkę? Może jakby mieszkać w szałasie i nosić wodę z rzeki to wtedy tak.

2

@esem91 No śmietankowi wczoraj genialnie odrobili straty

0

@Bykunn Nie no piłkarze nie biegają w kółko, plus nie wygrywa ten z najlepszymi korkami :)

0

@kuz A weź się rozpędź i znajdź ścianę jakaś.

0

@FCB24 Ja wiem ze Real będzie. Ale skoro widzisz szanse Arsenalu to się pytam czy pamiętasz dwumeczu w CL gdzie oni wygrali nie będąc faworytem. Bo to najstarsi górale nie pamiętają

1

@FCB24 A kiedy widziałeś jakiś dwumecz w CL wygrany przez Arsenal kiedy nie było on faworytem? :)

2

Kwoty wolnej od podatku nie mogli wprowadzić. Ale składkę zdrowotna obniżyć mogą :)

4

@wojopancer Na pewno nie byliby w żadnym finale CL. Szanse na mistrzostwo również znikome.

Ale uważam że chodz Diego wprowadził ich do światowej czołówki. To już jego pomysł się tam wypalił. I mimo iż ciągle co sezon dwa wymieniają kilku zawodników. To tu potrzeba świeżości i zmiany w podejściu.

0

@lithotripter Straszyć można. Ale jak się wprowadzi to wiadomo że nie zadziała bo tak funkcjonuje rynek.

0

@lithotripter Jak ktoś ma trochę oleju w głowie to wie że kest w tym racja. Odwet sprawi że ceny danego towaru w państwach UE wzrosną i starci na tym zwykły szary obywatel

1

@lithotripter Znasz jakaś osobiście co była w takiej sytuacji?
Odsetek takich zdarzeń jest tak częsty jak główne wygrane w lotto.

14

Na prawdę nie ma większych problemów w naszym państwie niż aborcja?
Czy ten % gwałtów w naszym państwie nke świadczy o tym że to raczej teamt zastępczy dla każdego innego?
Przecież większe prawdopodobieństwo jest ze dana kobieta zginie w wypadku samochodowym....

0

@Popitek12 Na Trzaskowskiego bo on ma wszystkie poglądy.

5

@Salchent Rzeźnicy z Getafe jak graja z Realem to są piekarzami.

0

@KrychaFCB @Comentateiro Najważniejsze że w imię dobrego :)

1

@luna666moon Dałby podobne. Ponieważ bramki Lewego nie wynikają z żadnych spektakularnych zagrań.

Dobre ustawienie, inteligencja w zgubieniu krycia i świetne wykończenie akcji.

8

Ale co zgodnie z zapowiedziami Simeone ofensywie z 5 obrońcami wyszedł

0

A gdzie w Wiśle Rodado? Jak oni mają wygrać?

0

@musli1989 Szansa na to jak trafić 6 w totka.

0

@takisobiektos Z drugiej strony polaz mi drugiego prezesa jakieś liog który mówi wprost ja każdym kroku z kim sympatyzuje. I opowiada w mediach kto co robi źle, jak ma robić.
I że będzie go karał :)

0

@Mankind Czyli podsumowując obaj zmieniają zdanie. Obaj są populistami.
Wiec w czym problem?

5

@Deathwing112 Bo uważają że lepsze znane zło niż nieznane. Taka Polska mentalność. Można narzekać ale po co coś zmieniać.

1

Alaba musisz znowu to zrobić.

1

Alaba co za powrót. Genialna forma i oby był starterem.

0

Ten trener Sociedad to już chyba a wypalony co? @Kapitan hawk

Swego czasu fajnie grali, były puchary nawet. Ale teraz im dalej tym gorzej.

2

No strasznie się to ogląda. Mecz nudny, emocje jak na rybach. I jeszcze jakiś kalafior z Laskowskim komentuje. Dramat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?