4

Chciałbym z tego miejsca przeprosić Arsenal. Zaznaczając że wycofam przeprosiny jeżeli się sfrajerzą w rewanżu.

0

@Comentateiro Nie ma Musiali i nie ma zabawy.

12

Tradycyjnie Real zamiast trypletu będzie miał naplet.

1

Ja to nie mam żadnych oczekiwań dzisiaj wobec Arsenalu.
Już nie chodzi o kontuzje. Ale ostatniego razu, kiedy oni by wyeliminowali ekipę będąca faworytem w dwumeczu to najstarsi górale nie pamiętają.

0

@kuz Betis z nami akurat nic nie pokazał. Mieli 2 strzały gdzie oba oddał stoper.....
I strzelili z tego gola po roznym

1

@Eklerek @takisobiektos Sciagnie paru Holendrów i akurat będą się bili o 7 miejsce.

0

@ProMILs @BORO_12 Z przydupasa Deco na dyrektora sportowego to jednak duży awans.

0

@Eklerek Saka to skończy jak Salah. Smutny z spuszczoną glowa.

3

@lithotripter Trzaskowski ze swoją drugą osobowością.

0

@MOLESTA Do sądu o odszkodowanie. Było i naruszyli przepisy? Naruszyli więc króciutko

0

@MOLESTA A ja się tu naczytalem ze walczą o mistrza do końca. I mają łatwy terminarz.

1

@MOLESTA Zapaliła się dupa widzę.

1

@Astad Z tym że Napoli ma dużo węższą kadrę. No i wyniki zawsze na styk.

0

@MOLESTA A kogo obchodzi City.
Awansują to awansują i znaczy że zasłużyli. Nie awansują to nie zasłużyli.

4

@escarabajo Różnica taka że ich na każdego stać.

0

@AlexDark00 Lookman to nie 9. A David może i byłby do wz8eciq za tą kwotę. Premia za podpis itp.
Ale no jest to wielka niewiadoma.
I można się osłabić zamiast wzmocnić.

2

@barcanawieki I co z tego skoro nie potrafią później znaleźć 11 piłkarzy potrafiących dobrze kopać piłkę?
I taka śmieszna Polska ich wyjaśnia?

2

@Who_you_mam I kogo kupimy za tą kwotę na następcę 9?

1

@Tasde Cześć powiedział, a druga część została w myślach.

24

Narzekali na tego Trumpa. A on zaraz może mieć duży sukces na koncie.
"Trzymam kciuki" za Espanyol.

14

Trzaskowski

Po co nam CPK jak jest duże lotnisko pod Berlinem?

Po co nam autostrady jak w Niemczech jest ich tyle?

Po co nam elektrownia atomowa jak jest w Czechach?

Po co odgrzewać temat aborcji jak można do Czech pojechac?

1

@tbas Fajnie jakby nasz rząd przez 2 lata zrobił dla szarych obywateli chociaż tyle. Ale wiem że to mało czasu.

No i są bardziej ważne problemy jak aborcja, zmiana władzy w tv czy wymiana zarządu w spółkach państwowych i nie tylko.

0

@lucca87 No graja o wszystko bo to jedyna szansa a uratowanie sezonu. Rok temu byli w finale.

0

@Safrani A czemu mi nie przeszkadza? Każdy z obecnej władzy opowiada głupoty. KAZDY.
Problem polega na tym że niektórzy zrobili już z ludzi idiotow 58razy a niektórzy dopiero chcą zrobić.

1

@Comentateiro Oni tyn dwumeczem graja o wszystko. To jest taka pułapka gdzie rywal nie ma nic do stracenia. Tam i tak potrzebna przebudowa.
Ale strzelać gole potrafią jak widać. No i na tym poziomie zdarzają się różne rzeczy. Pamiętasz jak Villareal cieniujący w lidze odesłał Bayern do domu?

0

@Gaucho Zawsze to straszak z ławki.

1

@Safrani Każdy może swoje zdanie wyrazić. Problem polega na tym że nasz naród jest tak glupi i tak próżny.
Że potrafiła by wyjść Edyta Górniak mówiąca że popiera kandydata XYZ bo ten ma dobrą aurę i ona czuje ze został wybrany przez siły kosmosu. I by znalazło się kilka tys ludzi którzy by za tym poszli.

0

@Safrani Jak mógłby się tym zająć sąd Węgierski? Jak taka UE mogłaby zarzucić że brak tam praworządności i zablokować środki Jak to było u Nas? :)

Tam nikt nie jest do ruszenia. Czy by ktoś chciał czy nje chciał.

0

@arasz1819 Niczym się nie różni. Ale napisałeś że kwestią dyskusyjna o wejściu Euro.
A tu nie ma dyskusji. Tak samo jak nie ma że Bosak napisał tak jak nie powinien.

Więc obie rzeczy bezdyskusyjne. I nje ma tu znaczenia czy ktoś go lubi czy nie lubi. Czy inne upodobania polityczne.

0

@arasz1819 Ani jedno ani drugie nie jest dyskusyjne.

Napisał dobrze, ale złym językiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?