0

Świderski tym dubletem znalazl się w notesie scouta Elevatora Kaborno.

0

Narzekacie na Polskę a my mamy identyczny bilans jak wielcy Anglicy.
A oni grali z Albanią i teraz z Łotwą też oba u siebie......:)

6

Finlandię 1.0 to się na miękko bez zakąski robi.

0

@NeroTFP1 A np Anglicy już tylko 2:0.

0

@Criss18Barca Kreatywny Piątek z Buksą :D

0

@escarabajo O piłkarzy czy o klubie piszesz? :)

1

@arasz1819 Ja nie staje po żadnej stronie. Po prostu dziwi mnie ze ktoś pisee w stylu że Ameryka patrzy na siebie. To tak jakbyśmy my mieli się teraz martwić o konflikt w Zimbabwe.

Mamy problem przy naszej granicy i trzeba działać. A nie liczyć że Ameryka czy inne kraje Nas wyręcza. Mogą pomóc ale trzeba zrobić coś samemu.

0

@barcelonaLM A co na to Europa?

2

@bartekvisca Każdemu powinno najpierw chodzić o bezpieczeństwo własne. A dopiero potem innych

1

@fart Mogli 14ste podejście Allegriego zrobić :)

2

Jakieś aptekarskie te karne że aż wstyd.
Ten teraz to Depay jakby zasłabł.

2

@Comentateiro Wloska piłka to ma regres od lat.

0

Mówi się ze człowiek mądrzeje z wiekiem.
Ale widać że są cymbały które cymbałami zostaną.

0

@FcPortoFan1999 Ale oczekiwanie wygranych z Litwami i Maltami oraz reszta w tej grupie to nie jest pompowanie balonika.

1

@Who_you_mam Widziałem filmik nie nikt go nie przyjął w kadrze I był odizolowany. Ciekawe czy prawda.

1

@sergio5 Tylko 50? W Polsce to nawet w klubie wybitnego reprezentanta by nie był. Pff.

0

@Uukasz_93 Nawet jakbyś nie wiem jak poprawił. To takiej sprawy nikt nie rozwiąże. Policja nie szuka złodzieji. Przyjmują zgłoszenie i ono leży aż sam go złapiesz albo przypadkiem gdzieś trafi.

0

@Czajka90 Tak było nie zmyslam. Dlatego przed podjęciem decyzji chcieli żeby został.

1

@AssisMoreira To źle? Chociaż korków nie ma w święto zmarłych.

1

Pamiętam jak ludzie pisali ze Francja ma kilka 11stek piłkarzy do kadry i jest tak dobra.
A tam taki tartak w pomocy że dajcie spokój.

5

@Arkon Głosowanie razem przeciwko lub za to współpraca?

A pamiętasz jak wszystkie partie prócz Konfy głosowały za podwyżkami pensji polityków? :) PIS współpracował z KO :)

1

@Kapitan hawk Krótka piłka z przebierańcami.

4

@Arkon https://vm.tiktok.com/ZNddbp1X1/

Masz tu wszystko wytłumaczone.
Tyle z obronności. Sukces dla gawiedzi. I tychniej kumatych co wierzyli w 100 konkretów

1

@Kubsoleon Będziesz gościa który od momentu objęcia kadry wygrywał wszystko, uczył gdzie on kogo w swojej taktyce widzi :)

1

@TR3YWAY Każdy ma coś takiego co by chciał zobaczyć. Niektórzy by chcieli wielki kanion na żywo zobaczyć. Inni mecz Barcy ,a jeszcze inni Sławka na hulajnodze.

0

@Barcaa12 On nie ma po czym.

1

@fart Ja takich Janczykow w naszej lidze to widziałem z 50.

Ale spoko. Zabral 3 mecze na MS juniorów i został kupiony jako talent. I nie on pierwsyx po takich sukcesach odcina kupony.


3

@barteq Po pierwsze to nikt nikomu nie każe. I chyba żaden kandydat nie zbierał podpisów za karę :)

Każdy kto może to zrobić jest dorosly i powinien zrobić to co chce. Nje co mu ktoś mówi żeby zrobić. Właśnie na tym polega problem naszego społeczeństwa.
Że wyjdzie jakaś znana gwiazda showbiznesu to uja wie o życiu i powie kogo popiera. I później takie cymbały głosują jak im się wskaże.

3

@PIWOSZ89 O to to właśnie. Byle to przetrwać.

0

@fart Ale ile on tam tych goli strzelił?
Śmiech na sali.
Miałeś takiego Piątka który strzelał dla Milanu. I to zdecydowanie więcej.
A też to nie był jego kaliber.
Wiem że tamto CSKA było mocne. Ale tam by każdy tyle strzelił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?