PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Świderski tym dubletem znalazl się w notesie scouta Elevatora Kaborno.
0
Narzekacie na Polskę a my mamy identyczny bilans jak wielcy Anglicy.
A oni grali z Albanią i teraz z Łotwą też oba u siebie......:)
6
Finlandię 1.0 to się na miękko bez zakąski robi.
0
@NeroTFP1 A np Anglicy już tylko 2:0.
0
@Criss18Barca Kreatywny Piątek z Buksą :D
0
@escarabajo O piłkarzy czy o klubie piszesz? :)
1
@arasz1819 Ja nie staje po żadnej stronie. Po prostu dziwi mnie ze ktoś pisee w stylu że Ameryka patrzy na siebie. To tak jakbyśmy my mieli się teraz martwić o konflikt w Zimbabwe.
Mamy problem przy naszej granicy i trzeba działać. A nie liczyć że Ameryka czy inne kraje Nas wyręcza. Mogą pomóc ale trzeba zrobić coś samemu.
0
@barcelonaLM A co na to Europa?
2
@bartekvisca Każdemu powinno najpierw chodzić o bezpieczeństwo własne. A dopiero potem innych
1
@fart Mogli 14ste podejście Allegriego zrobić :)
2
Jakieś aptekarskie te karne że aż wstyd.
Ten teraz to Depay jakby zasłabł.
2
@Comentateiro Wloska piłka to ma regres od lat.
0
Mówi się ze człowiek mądrzeje z wiekiem.
Ale widać że są cymbały które cymbałami zostaną.
0
@FcPortoFan1999 Ale oczekiwanie wygranych z Litwami i Maltami oraz reszta w tej grupie to nie jest pompowanie balonika.
1
@Who_you_mam Widziałem filmik nie nikt go nie przyjął w kadrze I był odizolowany. Ciekawe czy prawda.
1
@sergio5 Tylko 50? W Polsce to nawet w klubie wybitnego reprezentanta by nie był. Pff.
0
@Uukasz_93 Nawet jakbyś nie wiem jak poprawił. To takiej sprawy nikt nie rozwiąże. Policja nie szuka złodzieji. Przyjmują zgłoszenie i ono leży aż sam go złapiesz albo przypadkiem gdzieś trafi.
0
@Czajka90 Tak było nie zmyslam. Dlatego przed podjęciem decyzji chcieli żeby został.
1
@AssisMoreira To źle? Chociaż korków nie ma w święto zmarłych.
1
Pamiętam jak ludzie pisali ze Francja ma kilka 11stek piłkarzy do kadry i jest tak dobra.
A tam taki tartak w pomocy że dajcie spokój.
5
@Arkon Głosowanie razem przeciwko lub za to współpraca?
A pamiętasz jak wszystkie partie prócz Konfy głosowały za podwyżkami pensji polityków? :) PIS współpracował z KO :)
1
@Kapitan hawk Krótka piłka z przebierańcami.
4
@Arkon https://vm.tiktok.com/ZNddbp1X1/
Masz tu wszystko wytłumaczone.
Tyle z obronności. Sukces dla gawiedzi. I tychniej kumatych co wierzyli w 100 konkretów
1
@Kubsoleon Będziesz gościa który od momentu objęcia kadry wygrywał wszystko, uczył gdzie on kogo w swojej taktyce widzi :)
1
@TR3YWAY Każdy ma coś takiego co by chciał zobaczyć. Niektórzy by chcieli wielki kanion na żywo zobaczyć. Inni mecz Barcy ,a jeszcze inni Sławka na hulajnodze.
0
@Barcaa12 On nie ma po czym.
1
@fart Ja takich Janczykow w naszej lidze to widziałem z 50.
Ale spoko. Zabral 3 mecze na MS juniorów i został kupiony jako talent. I nie on pierwsyx po takich sukcesach odcina kupony.
3
@barteq Po pierwsze to nikt nikomu nie każe. I chyba żaden kandydat nie zbierał podpisów za karę :)
Każdy kto może to zrobić jest dorosly i powinien zrobić to co chce. Nje co mu ktoś mówi żeby zrobić. Właśnie na tym polega problem naszego społeczeństwa.
Że wyjdzie jakaś znana gwiazda showbiznesu to uja wie o życiu i powie kogo popiera. I później takie cymbały głosują jak im się wskaże.
3
@PIWOSZ89 O to to właśnie. Byle to przetrwać.
0
@fart Ale ile on tam tych goli strzelił?
Śmiech na sali.
Miałeś takiego Piątka który strzelał dla Milanu. I to zdecydowanie więcej.
A też to nie był jego kaliber.
Wiem że tamto CSKA było mocne. Ale tam by każdy tyle strzelił.