0

@Czajka90 @escarabajo Tego nie rozumiem bo to głupota.

Ale po akcji Tibo z KDB bym mu w kadrze dożywotnio podziękował. Bo atmosfery nie można udawać

2

@Eklerek @SinMistico Chyba ostatni blamaz 0:4 z City sędziował.

1

@arasz1819 No jest. Ale to czemu USA miało by ich odciąć i zrzec się kasy?

0

@Cobra303 Od lat? Chłopaki mają 1 mistrzostwo z rzędu :)

2

W poprzedniej kolejce Juve walczyło o scudetto. Motta był bezpieczny.

Po tej walczą o top4 i Motta na wylocie.

0

@Mitch_Atleta Na pewno się świetnie rozwinął. Ciekawe jaki byłby koszt.

0

@Criss18Barca Najlepsza atmosfera a na szarym końcu jeżeli chodzi o umiejętności piłkarskie.

2

@Piotrek1993 Tam jest taki ścisk że do końca będzie walka o top4.

2

@matirix20 Ja zagrałem boosta że Arsenal wygra, obie strzela i powyżej 4,5 różnego. Po kursie 7,5.

0

@Lanosss Anka wstawia sobie tylko zdjęcia z trenerem.

Ter Sregena żona była wzorem. Żadnych zdjęć. I ooo

0

@mekston Mbappe jest tak dobry, że PSG wygląda bez niego lepiej. A Real z nim gorzej.

0

@takisobiektos O to to. Do tego marnuje setek na potęgę.

0

@mekston Ma kolejkę rozegrana więcej :)
A sam Lautaro to przehypowany kalafior.

0

@arasz1819 No doszli. Ale mieli akurat drabinkę życia. 2 razy ich Bayern wyjaśnił i wyglądali tam tragicznie. Potem trafili zespoły że swojej ligi :)
Ogólnie idzie im grać w Serie A. A w Europie co najwyżej średnio.

6

Wielki napastnik Lautaro 10 goli.
Niewypał transferowy Romy - Dovbyk 9 goli.

0

@Katalończyk 99 No oszczędzali się. W CL szło im bardzo dobrze.

1

@norbi77 No wjeżdżają stolikem jak z tortem. I dają klucz :)

2

@arasz1819 Przecież on cały czas jest pragmatyczny. Tam widowiska nie ma. Do tego jeden ciągle ten sam system gry.

@norbi77 Bo tak jest. On gra toporny futbol. Skuteczny ale toporny. Bardzo fajnie ze piłka z Monzą tak chodziła. Ale kogo poważnego oni ograli w ciągu ostatnich lat?

8

Nie rozumiem ludzi którzy chcieli bu tu grać. I się powoluja na obecnych kibiców czy prawa tv czy brak terminów....
Albo że Osasuna mogłaby się nie zgodzić.
No dramat.

0

@MichalZZZ Wszytkie te rzeczy są niczym przy ludzkiej tragedii. Nie pierwszy i nie ostatni raz to się zdarzyło. Tak samo jest jak wydarzy się jakaś tragedia na trybunach z kibicem np.

0

@PIWOSZ89 Tak się nabrało że go wypożyczyli za frajer i dalej wrócił Nas golić.
Nikt mu tyle nie zapłaci. Chyba że Arabia. On będzie ciągnął ile wlezie.

1

@ViscaelBarca2007 Puiga np chyba ze 30 trenerów odstawiło, a dalej miał zwolenników :)

0

@PIWOSZ89 No ostatnio nawet tacy go nie chcieli. Wylądował w Brighton i nawet tam nie grał. Więc jak ma się ktoś nabrać?

2

@fart Już widzę ten pierwszy pobor i turnus meneli :)

0

@maroon I to w benefitach.

4

Bardzo dobry pomysł rządu. Żeby takie szkolenie było efektywne i miało sens. Będą ćwiczenia na Ukrainie :)

0

@Aragorn33 Przymus a dobrowolnie to jednak subtelna różnica :) .
A postulaty o szkoleniach z obsługi broni np to mieli dawno. Więc nie trzeba nic przypisywać.

Jak chcieli kwoty wolnej od podatku i mówili że to pomysł rządu to jednak było inaczej? :)

0

@Blantozaur Cudzoziemskiej

0

Piniemu to coś na mózg uciska.

3

@tbas I co w tym złego? Czemu nie można krytykować obecnego rządu, Tuska czy innych cymbałów? Dlaczego jak Tusk powie albo zrobi coś głupiego to trzeba przywoływać Mentzena? Za każdym eazme jak ktoś z jakiegoś ugrupowania zrobi coś głupiego to widzę argument, że tamci też tak robili. Albo A ten to dopiero zrobił....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?