PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czajka90 @escarabajo Tego nie rozumiem bo to głupota.
Ale po akcji Tibo z KDB bym mu w kadrze dożywotnio podziękował. Bo atmosfery nie można udawać
2
@Eklerek @SinMistico Chyba ostatni blamaz 0:4 z City sędziował.
1
@arasz1819 No jest. Ale to czemu USA miało by ich odciąć i zrzec się kasy?
0
@Cobra303 Od lat? Chłopaki mają 1 mistrzostwo z rzędu :)
2
W poprzedniej kolejce Juve walczyło o scudetto. Motta był bezpieczny.
Po tej walczą o top4 i Motta na wylocie.
0
@Mitch_Atleta Na pewno się świetnie rozwinął. Ciekawe jaki byłby koszt.
0
@Criss18Barca Najlepsza atmosfera a na szarym końcu jeżeli chodzi o umiejętności piłkarskie.
2
@Piotrek1993 Tam jest taki ścisk że do końca będzie walka o top4.
2
@matirix20 Ja zagrałem boosta że Arsenal wygra, obie strzela i powyżej 4,5 różnego. Po kursie 7,5.
0
@Lanosss Anka wstawia sobie tylko zdjęcia z trenerem.
Ter Sregena żona była wzorem. Żadnych zdjęć. I ooo
0
@mekston Mbappe jest tak dobry, że PSG wygląda bez niego lepiej. A Real z nim gorzej.
0
@takisobiektos O to to. Do tego marnuje setek na potęgę.
0
@mekston Ma kolejkę rozegrana więcej :)
A sam Lautaro to przehypowany kalafior.
0
@arasz1819 No doszli. Ale mieli akurat drabinkę życia. 2 razy ich Bayern wyjaśnił i wyglądali tam tragicznie. Potem trafili zespoły że swojej ligi :)
Ogólnie idzie im grać w Serie A. A w Europie co najwyżej średnio.
6
Wielki napastnik Lautaro 10 goli.
Niewypał transferowy Romy - Dovbyk 9 goli.
0
@Katalończyk 99 No oszczędzali się. W CL szło im bardzo dobrze.
1
@norbi77 No wjeżdżają stolikem jak z tortem. I dają klucz :)
2
@arasz1819 Przecież on cały czas jest pragmatyczny. Tam widowiska nie ma. Do tego jeden ciągle ten sam system gry.
@norbi77 Bo tak jest. On gra toporny futbol. Skuteczny ale toporny. Bardzo fajnie ze piłka z Monzą tak chodziła. Ale kogo poważnego oni ograli w ciągu ostatnich lat?
8
Nie rozumiem ludzi którzy chcieli bu tu grać. I się powoluja na obecnych kibiców czy prawa tv czy brak terminów....
Albo że Osasuna mogłaby się nie zgodzić.
No dramat.
0
@MichalZZZ Wszytkie te rzeczy są niczym przy ludzkiej tragedii. Nie pierwszy i nie ostatni raz to się zdarzyło. Tak samo jest jak wydarzy się jakaś tragedia na trybunach z kibicem np.
0
@PIWOSZ89 Tak się nabrało że go wypożyczyli za frajer i dalej wrócił Nas golić.
Nikt mu tyle nie zapłaci. Chyba że Arabia. On będzie ciągnął ile wlezie.
1
@ViscaelBarca2007 Puiga np chyba ze 30 trenerów odstawiło, a dalej miał zwolenników :)
0
@PIWOSZ89 No ostatnio nawet tacy go nie chcieli. Wylądował w Brighton i nawet tam nie grał. Więc jak ma się ktoś nabrać?
2
@fart Już widzę ten pierwszy pobor i turnus meneli :)
0
@maroon I to w benefitach.
4
Bardzo dobry pomysł rządu. Żeby takie szkolenie było efektywne i miało sens. Będą ćwiczenia na Ukrainie :)
0
@Aragorn33 Przymus a dobrowolnie to jednak subtelna różnica :) .
A postulaty o szkoleniach z obsługi broni np to mieli dawno. Więc nie trzeba nic przypisywać.
Jak chcieli kwoty wolnej od podatku i mówili że to pomysł rządu to jednak było inaczej? :)
0
@Blantozaur Cudzoziemskiej
0
Piniemu to coś na mózg uciska.
3
@tbas I co w tym złego? Czemu nie można krytykować obecnego rządu, Tuska czy innych cymbałów? Dlaczego jak Tusk powie albo zrobi coś głupiego to trzeba przywoływać Mentzena? Za każdym eazme jak ktoś z jakiegoś ugrupowania zrobi coś głupiego to widzę argument, że tamci też tak robili. Albo A ten to dopiero zrobił....