PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro No Yamal liczb robi mniej. Na razie najwięcej to drybluje. Ale nie zawsze są to dryblingi zyskujące przestrzeń. Czasme właśnie sztuka dla sztuki. Nawet w kierunku własnej bramki.
Franck był bardziej konkretny.
0
@Comentateiro Ja to jestem gotowy na: "znowu Nas oszukali" , " sędziowie w Europie się zepsuli" , "nie widziałem tam karnego" , "to nie była czerwona kartka" ,"żądamy wyjaśnień"
3
@tbas Chłopie. UE uwierzyła że jak przyjmie taka ilość imigrantow to wzbogaci ich to kulturowo :)
Jedni i drudzy to naiwniacy.
3
@tbas Może inaczej. Co zrobiliśmy żeby uniezależnić się od USA I ich humorów? Może było więcej zrobić? Czy dobrze jest i dobre chłopaki robią?
2
@Comentateiro Ribery mało robił sztuki dla sztuki. Zupełnie jakoś mi to nie pasuje.
0
@bartekvisca A dopiero jakim bezsensem jest wybór papieża.
0
@Danny Gaucho W świetle przepisów to każdy jest piratem drogowym.
1
@Tomato_Sun Mezo patrząc na dzisiejsze nowe pokolenie raperów to byłby absolutny top. I nie jest to komplement.
0
@clyde Ja to się dziwię że ktoś wierzy w takie awarie.
1
@Danny Gaucho Co go statystyki obchodzą. Zdjęcia z pucharami ma? Ma i może wnukom pokazywać. :)
1
@fart To może jednak nie zwolnią tego Motty? :)
0
@SinMistico PKSem pojedzie.
0
@fart Oni to sami się wyjaśnia. Niech lepiej top4 pilnują.
0
@AxelF No to skoro przestępczość u nich spada. To dlaczego mieliby wpuścić takie kwiatki żeby znowu wzrosła?
9
@Comentateiro @Lola120 Kobiety są jak wino. Im starsze tym dłużej powinny siedzieć w piwnicy.
0
@BORO_12 Dziwne żeby nie posadził 59letniego Buffona.
Chlop jest dobry ale na pewno nie lepszy od Ter Stegena. Uważam że to podobna półka. Z tym że Niemiec ma lepszy dla Nas profil.
15
Flick ma wątpliwości?
W rzeczywistości to by mu środkowy palec pokazał.
0
@BORO_12 A co Wojtek wygrał w tych swoich wybitnych sezonach? On w Juve to był w CL kwestionowany co chwile.
0
@mekston Repka zdecydowanie Mbappe.
Drużynowo zdecydowanie Haaland. Tytuły w lepszej lidze. Plus 2 lepsze ligi na koncie.
0
@maroon Wiele. Natomiast post był z przymrużeniem oka. A Dembele jako odwrotność nie pasuje :)
0
@mekston Wiem. Ale Haaland ma jeszcze więcej lat gry pewnie. A CL już ma. Tytuły z znacznie lepszej ligi. I drużynowe i indywidualne. A z repka to wiadomo.
1
@Kapitan hawk Kupiłem bezpośrednio od Niemca. Pewnie według niektórych słaby ze mnie patriota. :)
3
@Kapitan hawk Ja widzę zło u wszystkich którzy robią źle. Uważam że w każdym kraju są cymbały i zwyrole. I każdego za popełnione przestępstwo bym karał tam samo bez względu na narodowosc. Natomiast gdy poziom takich zdarzeń ma się podnieść przez imigrantow, no to dziękuję za takie benefity i współczuję każdemu kto na siebie coś takiego ściąga.
0
@BorzyKrzys W Ameryce Południowej noszą. Ale w takiej Francji to też tego pełno.
1
@Derean Ter Stegen przy Szczęsnym to profesor dalej.
6
@Kapitan hawk Takich wiadomości to ja mogę znaleźć o każdej nacji. Ale jak przeliczysz liczbę morderstw/gwałtów na % populacji. To już wychodzi nieciekawie dla takich obywateli co przypłynęli pontonem.
1
@Kapitan9 Klubu kokosa?
0
@Herato i to jest gość. Chłop jak będzie 30 lat kończył. To Lewy już 10 lat na emeryturze będzie.
1
@agaFCB To mu okaż taki sam brak szacunku. I po temacie.
2
@Kapitan hawk Czyli bez batów i na boisku i po za nim.