0

@Comentateiro No Yamal liczb robi mniej. Na razie najwięcej to drybluje. Ale nie zawsze są to dryblingi zyskujące przestrzeń. Czasme właśnie sztuka dla sztuki. Nawet w kierunku własnej bramki.

Franck był bardziej konkretny.

0

@Comentateiro Ja to jestem gotowy na: "znowu Nas oszukali" , " sędziowie w Europie się zepsuli" , "nie widziałem tam karnego" , "to nie była czerwona kartka" ,"żądamy wyjaśnień"

3

@tbas Chłopie. UE uwierzyła że jak przyjmie taka ilość imigrantow to wzbogaci ich to kulturowo :)


Jedni i drudzy to naiwniacy.

3

@tbas Może inaczej. Co zrobiliśmy żeby uniezależnić się od USA I ich humorów? Może było więcej zrobić? Czy dobrze jest i dobre chłopaki robią?

2

@Comentateiro Ribery mało robił sztuki dla sztuki. Zupełnie jakoś mi to nie pasuje.

0

@bartekvisca A dopiero jakim bezsensem jest wybór papieża.

0

@Danny Gaucho W świetle przepisów to każdy jest piratem drogowym.

1

@Tomato_Sun Mezo patrząc na dzisiejsze nowe pokolenie raperów to byłby absolutny top. I nie jest to komplement.

0

@clyde Ja to się dziwię że ktoś wierzy w takie awarie.

1

@Danny Gaucho Co go statystyki obchodzą. Zdjęcia z pucharami ma? Ma i może wnukom pokazywać. :)

1

@fart To może jednak nie zwolnią tego Motty? :)

0

@SinMistico PKSem pojedzie.

0

@fart Oni to sami się wyjaśnia. Niech lepiej top4 pilnują.

0

@AxelF No to skoro przestępczość u nich spada. To dlaczego mieliby wpuścić takie kwiatki żeby znowu wzrosła?

9

@Comentateiro @Lola120 Kobiety są jak wino. Im starsze tym dłużej powinny siedzieć w piwnicy.

0

@BORO_12 Dziwne żeby nie posadził 59letniego Buffona.
Chlop jest dobry ale na pewno nie lepszy od Ter Stegena. Uważam że to podobna półka. Z tym że Niemiec ma lepszy dla Nas profil.

15

Flick ma wątpliwości?
W rzeczywistości to by mu środkowy palec pokazał.

0

@BORO_12 A co Wojtek wygrał w tych swoich wybitnych sezonach? On w Juve to był w CL kwestionowany co chwile.

0

@mekston Repka zdecydowanie Mbappe.

Drużynowo zdecydowanie Haaland. Tytuły w lepszej lidze. Plus 2 lepsze ligi na koncie.

0

@maroon Wiele. Natomiast post był z przymrużeniem oka. A Dembele jako odwrotność nie pasuje :)

0

@mekston Wiem. Ale Haaland ma jeszcze więcej lat gry pewnie. A CL już ma. Tytuły z znacznie lepszej ligi. I drużynowe i indywidualne. A z repka to wiadomo.

1

@Kapitan hawk Kupiłem bezpośrednio od Niemca. Pewnie według niektórych słaby ze mnie patriota. :)

3

@Kapitan hawk Ja widzę zło u wszystkich którzy robią źle. Uważam że w każdym kraju są cymbały i zwyrole. I każdego za popełnione przestępstwo bym karał tam samo bez względu na narodowosc. Natomiast gdy poziom takich zdarzeń ma się podnieść przez imigrantow, no to dziękuję za takie benefity i współczuję każdemu kto na siebie coś takiego ściąga.

0

@BorzyKrzys W Ameryce Południowej noszą. Ale w takiej Francji to też tego pełno.

1

@Derean Ter Stegen przy Szczęsnym to profesor dalej.

6

@Kapitan hawk Takich wiadomości to ja mogę znaleźć o każdej nacji. Ale jak przeliczysz liczbę morderstw/gwałtów na % populacji. To już wychodzi nieciekawie dla takich obywateli co przypłynęli pontonem.

1

@Kapitan9 Klubu kokosa?

0

@Herato i to jest gość. Chłop jak będzie 30 lat kończył. To Lewy już 10 lat na emeryturze będzie.

1

@agaFCB To mu okaż taki sam brak szacunku. I po temacie.

2

@Kapitan hawk Czyli bez batów i na boisku i po za nim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?