4

@Marian_Pazdzioch A ja nigdy nie zrozumiem co obchodzi kogos zdjecie jakiegoś typa z czyjąś żoną.

1

@Messibestplayerintheworld Sam na pewno nie ponosi winy za wszelkie zło i porażki.
Ale gość ma po prostu za mało mentalu na takie granie. Często spuszcza głowę, odpuszcza krycie, boi się wstawić nogi. No i brakuje mu koncentracji w kluczowych momentach

0

@Hosh Znaczy kogo wiążąca? Bo grany ma być na stadionie Jagielloni nie policji. Nie widziałeś nigdy żeby jakoś klub nie wpuścił kibiców - Bo tak?

0

@Hosh Bo tu nie chodzi o opinię straży czy policji. Jaga nie chce wpuścić kibiców bo jest bojkot kibiców Wisły. I o to się rozchodzi.

0

@ViscaelBarca2007 To nawet jeżeli będzie trzeba wpłacić klauzulę, a Nas będzie stać na transfery. To 50mln jest cena promocyjna na dzisiejsze czasy.

0

@BORO_12 Ale dlaczego tranferu Nico nie można rozbić? Jął nigdy nje doszło do żadnych negocjacji. Chyba że plotki to negocjacje.

Po drugie Leao przed tym sezonem odnowił kontrakt.
Jest kilka lat starszy.
Nie widzę tu sensu sprowadzania kogos kto będzie miał problemy z aklimatyzacja, ze względu na inną ligę czy narodowosc.

0

@norbi77 @Gall Przede wszystkim przy wszystkich stykowych sytuacjach gdy oceniają ludzie są rozbieżności. Nawet pełno sędziów dana rzecz widzi inaczej.
Więc nigdy nie będzie to zero jedynkowe.

0

@Zoker A widziałeś wypowiedz Dudka że dzięki niemu Casillas był tak dobry i zmotywowany?

To pewnie Wojtek osiągnie takie liczby dzięki Peni.

0

@Hosh A kto jest winny temu że ma nie być kibiców Wisły?

0

@mcsarna Leverkusen dzisiaj weryfikacja z słabym Bayernem.

0

@Safrani Jak można napisać że nie ma szans na Nico , gdzie Leao jest droższy i zarabia więcej?

1

@MichalZZZ Dla mnie może być zablokowany do końca sezonu. Jeżeli będziemy wygrywali.

0

@norbi77 Oglądałem. Jak stracili 2 gola to żadnej akcji.

3

@Czajka90 I jedyny który to zrobił I nie wygrał nigdy CL warto dodać.

1

@norbi77 Atletico w ataku pozycyjnym? Oni wyglądali jak kalafiory. Nie potrafi żadnej sytuacji stworzyć i podejść bliżej niż 30 metr....

0

@F3DO Tak samo bramka Alvareza. Gdzie Camavinga poszedł na raz jak dzieciak.

1

@tbas No dokładnie. Nie ma miejsca na długa piłkę i nie ma nic. Żadnej sytuacji nie potrafili stworzyć.

1

@Luciano99 Ja trzymam kciuki.

3

@TR3YWAY Balotelli się cieszył jak mu bez problemu się udało założyć koszulkę treningową

1

@tbas Bo u Nas tego najważniejszego nie było.

0

@turhiay Atletico ma środek pola słaby cały sezon a zobacz.

0

@Encore On czy tam trafi czy nie to potrafi znikać.

0

@macio_944 Tak oni pewnie są gotowi już kilka lat. Tylko nie wiem czy są w stanie kolejne kilka poczekać.

0

@bartekvisca W zamian za 5 tirów wideł go gnoju.

1

@urbipl Jak zaczysz zdanie od wierzcie lub nie. To już wiadomo że prawdziwa historia :)

0

@macio_944 Może są bardziej gotowi. Na warunkach na których jeszcze tak gotowi nie byli.

2

@tbas Ale kto chce? Dlaczego piszesz chcecie? Dlaczego jak ktoś krytykuje UE to jest ruskim agentem? Jak można być takim ignorantem?

Co trzeba zrobić skoro USA robi co robi? Czekać i lamentować. Wysmiewanie Trumpa nam pomoże?

0

@Comentateiro Bardziej mi chodzi o to że Franck mało robił sztuki. Nie skupiał się na sztczkach technicznych. Raczej jak dryblowal to balansem aby kogos minąć i tyle. Nie wykonywał zwodów itp.

5

@Eklerek Urwy wino i pianino.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Ja nie mowie ze.on nie robi liczb wcale. Asyst ma dużo. Goli mniej. Bardziej mi chodzi że czasem się skupia na dryblingach gdzie nic tym nie zyskuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?