0

@MessiForeverTheBest Bo on jako pierwszy wytypował że Tusk spełni 3 ze 100 obietnic.

0

@BulaKG Ja to widzę inaczej. W Atletico nie masz 5 szans w meczu jak w Live. A z 2. I musisz buc skuteczny. Darwin tu ma ogromne problemy.

0

@abram3k Rodri przed wszystkim wygrał trofeum z kadra i był jej najlepszym zawodnikiem na turnieju.

0

@kamyk_23 Torre to zawodnik bez żadnej dyscypliny taktycznej. Już prędzej Gavi , Casado I De Jong by wyszli.

3

@kamyk_23 Nie ma szans. Sociedad lubi neutralizować środek pola. Mają tam między innymi Zubiego od tego. A my bez Pedriego w środku nie mamy żadnej kontroli.

1

@BulaKG Było też pełno 9 które sobie tam nie poradziły. A Simeone betonowy futbol. Ale zawsze 4 napastników miał.

0

@abram3k No Salah na razie na pewno prowadzi. Chodz na ten moment pucharu żadnego. A sama liga może nie wystarczyć.

0

@abram3k W Marcu tytułów nie przyznają. A i tak to Alvarez gra bliżej bramki i łatwej mu o liczby.

Na ten moment Raphinia jednym z kandydatów do ZP. A Alvareza nikt tam nie wymienia.

4

Laboga komentuje bo praca podobno dobrze działa na żałobę.

0

Jak to powiedział Valverde wpierdziel w Klasyku ich wzmocnił. Teraz po kolejnym to będą niezwyciężeni.

2

@Kapitan hawk Nie bo to przehypowany kalafior był.

Co innego taki Adriano. Tam głową nie dojechała. Bo Balo po prostu był tępy.

0

@PIWOSZ89 Za 75? To go spakować i związać, zakneblowac i wysłać kurierem.

7

Będzie po mieście chodzil i ludzi zaczepiał.

1

@Eklerek @tbas Się ludzie podpalali ze świetny trener. Bo zrobił dobry wynik z Bologna. To nic że w wielkim klubie nie zweryfikowany. I w poprzednich dwóch klubach Serie A zwolniony....

1

@Krzysztof1987 Xavi zrobił mistrzostwo I SPH. Zawsze to będzie dużo więcej niż nic.

3

@ranger3120 Kalafior. Daleko mu do Douglasa czy Keirrisona.

0

@Messiankaramessi Może dobrze kawę parzy. Co mnie obchodzi kto jest szefem ich Pentagonu. Dla mnie to może być gość sprzedający hot-dogi.

0

@mekston Blad już masz w samym działaniu VAR. Bo to główny gdy się konsultują musi podejść do monitora i ocenić jak nie widzial. A nie ze VAR sobie ocenia i mówi że bramka.

Tu nie potrzebna była celowość. To nie był też błąd techniczny który jest puszczany. To był ruch i korzyść z zagrania ręką. Bez której asysty by nie było.

2

@arasz1819 Mi koło uja lata Trump. Śmieszą mnie właśnie tacy dascynaxi którzy wierzą we wszystko co kto powie. Może z tym Putinem to jak z 100 konkretami było? :)

0

@Messiankaramessi A ten spiker może chociaż oszukał ze ma dyplom czy nie?

3

@arasz1819 Popeiram. Ale Ty widzę nie kupujesz tego. Bo naskrobałeś 1001 postów o Trumpie jaki to on jest.

Żeby mi Tusk chociaż plastkiwe słomki wprowadził. Ale to ze 3 kadencję pewnie trzeba.

0

@michal26 Tylko takim VARze że nawet do monitora nie podszedł.

1

A to Trump nie rozebrał i nie sprzedał tej Ukrainy? Bo czytałem tu z tydzień temu że już przyklepane i nowe granice z Putinem ustalają?

0

@Leooo Genialne jak pomysł Van Bastena o braku spalonych aby więcej goli było.

1

@escarabajo Ale co ma Felix do zaoferowania prócz jakiejś bezproduktywnej piętki?

1

@takisobiektos Dziwne ze sędzia nie podszedł do monitora i nie zdecydował sam. Bo to nie tak działa VAR...

Gdyby nie ta ręką to piłka pod nogi strzelca by nie spadła.

3

@KamQiX Najlepsze że czego by nie powiedział to ugrał dla siebie co chcial. I o to w polityce na końcu chodzi. Nie ważne jak, byle skutecznie.

2

@arasz1819 Figo to mógłby wrócić żeby tym razem go świńskim ryjem trafić.

0

@tbas No politycy są wyboerani przez ludzi. Skoro to ludzie sami to co Ci zależy kto będzie rządził? Skoro to bez znaczenia?

0

@tbas Czy źle? No mogłoby się żyć zdecydowanie lepiej. Tu nie ma żadnego ryzyka.
I nie mam na myśli tu zmiany władzy. Bo to nic nie da. Życie pokazało nie raz że czy prawa czy lewą stroną u władzy to nie zmienia się na lepsze nic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?