1

@wojopancer Czymś takim denerwującym by był. Komar albo coś takiego.

2

@Pawlak1992 A to żeś Amerykę odkrył

1

@ViscaelBarca2007 O ile Frimpong to dla nich dobra opcja. O tyle Baeny zupełnie tam nie widzę. Chłop nie umie grać w kontakcie....

0

@Katalonik97 Każda strata w tym momencie kiedy gra się toczy bezpośrednio i puchary to strata. To jedyny typowy DM w klubie obecnie. A brak alternatywy jest zawsze korzyścią dla przeciwnika.

0

@partymaker Gówno prawda
Sezon wcześniej bez Gundo 2 puchary. Przyszedł Niemiec i tyle ke widzieli

0

@Bocheno1 @NeroTFP1 @partymaker Śmieszne to brzmi jak przed sezonem pisali tutaj ludzie, że bez Gundo nasza pomoc nie istnieje....

0

@Criss18Barca Zaczną się artykuły o grzybobraniu. Tak samo ciekawe jak skoki.

0

@kanver_ Koledze widzę coś spadło na głowę.
Po prostu siemszy dalej ten lament gdy odchodził. Bo w obecnym systemie chlop by nie dał rady. I w pressingu i w fazach przejściowych.

0

@Starrk No w City genialny po powrocie. Świetny w pressingu, mocny w odbiorze. Tyle że na treningach.

0

@DonAndres*8 Pewnie jeszcze by sprinty robił za graczami Atleti.

9

Wczoraj genialne zwycięstwo. Ale znów zabrakło Gundogana. Nie było komu zwolnić i poczekać. Zagrać do tyłu. Wszystko tak za szybko.

0

@cules100pro Ernesto z tym swoim mentalem? Już widzę jak pilkarze z takim temperamentem i kibice zasypiają :)

0

@norbi77 One w 99% to babochłopy....

8

Ten gol Ferrana prócz dobicia rywala sprawia że mamy lepszy bilans z Atletico w lidze :)

2

Flick z Atletico nie wyciąga wniosków. Za każdym razem nas kontrują 2-3 podaniami i strzelają.

0

@insp1re w pojedynkach w powietrzu to on zawsze tak wyglądał i będzie tak wyglądał. Bo ma 150 wzrostu w kapeluszu i waży 60kg jak sobie kamieni do kieszeni wlozy.

1

@macio_944 Dla mnie może gola sękiem strzelić albo ze dwa.

0

@Pedri16Future Wyciągnęli wnioski i nie dali sobie 4 strzelić.

1

@4drian0 Jak samochodem to zależy gdzie mieszkasz i masz w miarę blisko. Bo 2-3 dni to szkoda by było połowę w samochodzie być....

Albo Litwa np i tam jest sporo do zobaczenia.
Albo jakaś Praga, Budapeszt czy jakieś miasto w Niemczech.

1

@Comentateiro Wlasnie na tym polega piłka. Można mieć super formę w październiku jako zespół, można robić statystyki indywidualne przez pierwsze pół sezonu. A to i tak bez wiekszego znaczenia, jeżeli nie potrafisz tego przełożyć na moment sezonu kiedy toczy się prawdziwa gra o puchary.

1

@Bocheno1 Było z tydzień temu :)

1

@Firestone Oj zgadza się. Nie ma wyborów które by nie siały wątpliwości. Tyle że Motte przed Bologna zwolnili z 2 klubów tej samej ligi.

Ja np wątpiłem w Flicka przed zatrudnieniem. Ale co mi zaimponował i zamkną gębę to jego.

2

@Messibestplayerintheworld Na ten moment wiadomo że nie Salah.

1

A pamiętacie jak Liverpool szedł po potrójna koronę, a Juventus się włączył do walki o Scudetto?

0

@blakkudium Arsenal tych bramkarzy ostatnio kupuje. I co jeden to lepszy ananas.

1

@fart Jest tragiczny. Jego gra nogami to zart. I na pewno nie będzie 1 w LFC.

7

@norbi77 A jaka jest alternatywa?
W sensie masz jakiegoś dobrego kandydata bez wad?
Może ten Trzaskowski się nadaje. Który w mieście w którym jest prezydentem nie wie że mają gaz z Rosji. Drzewa kupuje z Niemiec. Albo buduje kible za 600tys. I w kampanii ciągnie pomysły od Mentzena chociażby :)
On będzie git?

1

@blakkudium Jak Lewy zostaje to priorytetem jest LS oraz boczny obrońca.
David chodz fajne Nazwisko za darmo, nie da więcej niż Ferran Torres....

1

@norbi77 Pamiętam gosly komentatorów że mają genialną kadrę z 2 zawodnikami na każdą pozycję.

Zapomnieli dodac że to 11 piłkarzy i każdego zmiennikiem jak Camavinga.

4

@blakkudium Nie no chlop przed 30 za tyle kasy. Dajcie spokój z tym kalafiorem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?