0

Mysicie ze Trzaskowski weźmie do tego kanału żonę za sobą ,żeby mu cebulę pokroiła?

4

@Xaviball Rafał by z żoną przyszedł żeby mu cebulę pokroiła.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@tbas Na prawdę wybitnie wyciągnięte wnioski. PIS mający ostatnio najlepszy wynik w wyborach dogadal się z Konfederacja ktora miała wynik dużo słabszy od oczekiwań. Że oddadzą im prezydenta.

1

@FcPortoFan1999 O kromkę chleba.

2

@Luciano99 Ale to nie można umyć?

0

@VegetaPolska Program o polityce zniszczył program sportowy? Niesamowite.

2

@VegetaPolska W darciu japy jest mistrzem.

0

@Destroyer_of_Worlds Ja bym nie miał nic do polityków jeżeli by spełniali swoje obietnice. Robili wszystko aby komfort życia obywateli wzrastał. I przy tym jednocześnie zgraneli sobie pokaźne sumy pieniędzy.

1

@Kapitan hawk 6 bramek w 6lat. Systematyczność jak Milik swego czasu.

3

@Borneo A ilu polityków siedzi i zostali "rozliczeni"?

0

@NeroTFP1 A jak można wejść w Koalicję przy wyborze prezydenta?

0

Zadne straty. Guereirro zdecydowanie porównywalny. A Umapecano w ważnych meczach odcina prąd.

0

@4drian0 No bo final CL jest co roku. A MŚ co 4 lata. Więc łatwiej zapamiętać jedno spotkanie niż 4...

0

@Czajka90 Ale kto miałby gwizdac? :)

0

@Encore A gdzie ja napisałem że było coś zle?
Na pewno przesadził. Bo nie moiw się pieprzyc ich" nawet gdy ktoś Cię podpuszcza.
Wiara w zwycięstwo i pewnośc siebie jest ok. Ale na koniec nadmierna pewność siebie daje Ci lekcje. I przy następnym wywiadzie już mas zz tyłu głowy że raz się wygłupiłeś.

6

Dajcie spokój z tym Raphinia. Chłop podgrzał atmosferę przed meczem. Na boisku dostał łomot. I po sprawie.
Jestem pewny że na kolejnym wywiadzie będzie bogatszy o takie doświadczenie.

0

@Transu96 Albo i za 4 lata.

Kvare po pierwsyxm sezonie w poważnej piłce nazywali Kvaradoną:)

0

@Eklerek Wycieczka to nie mecz. Zagra Araujo i Garcia

0

@Kgorecki2500 Takie kwoty potrafią ucieszyć?

0

@Miszcz Textu FCB Zupełnie nie wart takiej kasy.

2

@Criss18Barca Nie no daj spokój. My się cieszymy ze nasz skrzydłowy jest 2 w kolejce do wejścia w jakiejś trochę lepszej lidze niż Polska. Albo że strzela w Turcji czy Meksyku.....


Mamy gorsze pokolenie. Brakuje Glika na obronie, Piszczka i przede wszystkim skrzydłowych jak Błaszczykowski.

0

@Kapitan_SW Majecki to absolutnie nie zasługuje. Co chwile coc zawali. Fr aw tej samej lidze co Bułka i jest klasę gorszy. Więc tutaj nie ma polemiki.

Powinien być Bułka i Grabara.
Ale Kamil naoopowiadal kocopołow w mediach, z których się wycofał. Ale no....

1

@Gomess Na skrzypcach chyba. Bo niezarejestrowany jest.

0

@Kinginiesta Szkoda na prawa do tej kopaniny.

0

Pobierz- Ruszyła maszyna już nikt nie zatrzyma, kto wejdzie pod koła ten uciec nie zdoła.

1

@norbi77 @Bobo25 Jakby z takich kontr jakie miała Malta padały gole to mecze by się 15:10 kończyły.

1

@Kondziubarca Że albo wchodzi albo Janusza z USA nie będzie w Kanale Sportowym po meczu?

0

@mekston To nie były czasy wielkiej Probierzówki.

No i kto gra w Angli a kto u Nas.

5

Lewy wchodzi żeby Borka nie denerwować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?