PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mysicie ze Trzaskowski weźmie do tego kanału żonę za sobą ,żeby mu cebulę pokroiła?
4
@Xaviball Rafał by z żoną przyszedł żeby mu cebulę pokroiła.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@tbas Na prawdę wybitnie wyciągnięte wnioski. PIS mający ostatnio najlepszy wynik w wyborach dogadal się z Konfederacja ktora miała wynik dużo słabszy od oczekiwań. Że oddadzą im prezydenta.
1
@FcPortoFan1999 O kromkę chleba.
2
@Luciano99 Ale to nie można umyć?
0
@VegetaPolska Program o polityce zniszczył program sportowy? Niesamowite.
2
@VegetaPolska W darciu japy jest mistrzem.
0
@Destroyer_of_Worlds Ja bym nie miał nic do polityków jeżeli by spełniali swoje obietnice. Robili wszystko aby komfort życia obywateli wzrastał. I przy tym jednocześnie zgraneli sobie pokaźne sumy pieniędzy.
1
@Kapitan hawk 6 bramek w 6lat. Systematyczność jak Milik swego czasu.
3
@Borneo A ilu polityków siedzi i zostali "rozliczeni"?
0
@NeroTFP1 A jak można wejść w Koalicję przy wyborze prezydenta?
0
Zadne straty. Guereirro zdecydowanie porównywalny. A Umapecano w ważnych meczach odcina prąd.
0
@4drian0 No bo final CL jest co roku. A MŚ co 4 lata. Więc łatwiej zapamiętać jedno spotkanie niż 4...
0
@Czajka90 Ale kto miałby gwizdac? :)
0
@Encore A gdzie ja napisałem że było coś zle?
Na pewno przesadził. Bo nie moiw się pieprzyc ich" nawet gdy ktoś Cię podpuszcza.
Wiara w zwycięstwo i pewnośc siebie jest ok. Ale na koniec nadmierna pewność siebie daje Ci lekcje. I przy następnym wywiadzie już mas zz tyłu głowy że raz się wygłupiłeś.
6
Dajcie spokój z tym Raphinia. Chłop podgrzał atmosferę przed meczem. Na boisku dostał łomot. I po sprawie.
Jestem pewny że na kolejnym wywiadzie będzie bogatszy o takie doświadczenie.
0
@Transu96 Albo i za 4 lata.
Kvare po pierwsyxm sezonie w poważnej piłce nazywali Kvaradoną:)
0
@Eklerek Wycieczka to nie mecz. Zagra Araujo i Garcia
0
@Kgorecki2500 Takie kwoty potrafią ucieszyć?
0
@Miszcz Textu FCB Zupełnie nie wart takiej kasy.
2
@Criss18Barca Nie no daj spokój. My się cieszymy ze nasz skrzydłowy jest 2 w kolejce do wejścia w jakiejś trochę lepszej lidze niż Polska. Albo że strzela w Turcji czy Meksyku.....
Mamy gorsze pokolenie. Brakuje Glika na obronie, Piszczka i przede wszystkim skrzydłowych jak Błaszczykowski.
0
@Kapitan_SW Majecki to absolutnie nie zasługuje. Co chwile coc zawali. Fr aw tej samej lidze co Bułka i jest klasę gorszy. Więc tutaj nie ma polemiki.
Powinien być Bułka i Grabara.
Ale Kamil naoopowiadal kocopołow w mediach, z których się wycofał. Ale no....
1
@Gomess Na skrzypcach chyba. Bo niezarejestrowany jest.
0
@Kinginiesta Szkoda na prawa do tej kopaniny.
0
Pobierz- Ruszyła maszyna już nikt nie zatrzyma, kto wejdzie pod koła ten uciec nie zdoła.
1
@norbi77 @Bobo25 Jakby z takich kontr jakie miała Malta padały gole to mecze by się 15:10 kończyły.
1
@Kondziubarca Że albo wchodzi albo Janusza z USA nie będzie w Kanale Sportowym po meczu?
0
@mekston To nie były czasy wielkiej Probierzówki.
No i kto gra w Angli a kto u Nas.
5
Lewy wchodzi żeby Borka nie denerwować.