PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@blakkudium Sam bym go za darmo przygarnął. Gość obskoczy oba skrzydła i trzyma poziom
2
@blakkudium Genialny pomysł. Chłop zmieni taktykę o 180 stopni z dnia na dzień.
1
@Astad @Danny Gaucho Jest to wiek w którym gra się po 11. Stąd taki akurat wiek. Bo ciężko nazwać wychowankiem kogos kto nosił piłki jak miał 9 lat i grał na orliku....
0
@LambiPL No ale Fabs i Thiago to klasa niżej niż obecny Pedri.
0
@RosjaninBut Ale on nie wiedział. Bo mu nikt nie powiedział. Jak z ruskim paliwem w Warszawie.
0
@RoberDzik Pep zawsze cenił u Bramkarz grę nogami. Szczęsny by murawy nie powąchał.
Największe szanse miałby Pedri. Bo Pep często Inieste na lewym skrzydle ustawiał.
0
@Salchent Fakty są takie że jeden do ostatniej kolejki nie był pewny awansu. A drugi odpadł w pierwszym dwumeczu fazy pucharowej nie potrafiąc strzelić 1 gola.
0
@Salchent Ale jaka słaba jest PL. Że mistrz kraju w Lidze Mistrzów odpada tak szybko a i tak weszli dalej w ostatniej kolejce. A zespół który będzie mistrzem w tym sezonie odpada w pierwszej rundzie pucharowej z kelnerami z Francji....
0
@FcPortoFan1999 @gumaz No jak oni będą licytacje tak zaczynać to nie mają szans. Krzysiu im sugeruje ale chyba na marne...
1
Atletico jeszcze w cymbał w PK i wakacje.
1
@FcPortoFan1999 Co za niemoty matematyczne zgłaszają się na kapitanów....
0
@Gaucho No ale Torre w najbliższych meczach i tak szanse dostanie pewnie grając ogon.
Nie zdziwię się jak wyjdziemy Pedrim i Gavim i Ferminem.
0
@Eklerek Prędzej Leverkusen stracą punkty.
0
@arasz1819 Postawiłbyś że Donald jeden i drugi nie spełni nawet 10% obietnic i byłbyś bogaty.
3
@Filipem Nikt nie ma prawa myśleć o Atletico czy BVB. Gramy na wszystkich frontach. I najważniejszy jest najbliższy mecz. Każdy wygrany zbliża do trofeum.
0
@GTBTP Oni nie spadną.
2
@mmaciass To ja tak samo. Pezet, Peja , Sokol czy OSTR
4
Mi to by było wstyd za coś takiego jak zrobiła Osasuna. Przegrać 0:3 bezdyskusyjnie. I szukać jakichś luk prawnych aby móc dostać walkwera. Bo tu nie mówimy o jakimś typowej możliwości jego złamania. Jak np udział zawieszonego zawodnika...
0
@mmaciass Dorosli ludzie słuchają disco polo i Modern Talking?
0
I znów jest najlepszym PO w historii...
0
@RosjaninBut 75zl . To żaden pieniądz.
Ewentualnie do wyboru masz Palyer. Tam możesz wykupić pakiet za 90zl. I też masz wszystko plus treści Playera.
1
Nie po to Stefan z rodziną leciał na mecz. Żeby Lewandowski na ławce siedział. Tak się nie robi!
0
@ShawnC Ożywić grę to też srednio. Może dać jakiś konkret. Ale to tyle i aż tyle.
0
@lithotripter Ale tu chodzi o sektory gospodarzy. I jest to dobre rozwiązanie.
Przypomnij sobie mecz z Eintrachtem. Kibice Legii powinni mieć pierwszeństwo przy biletach zwłaszcza gdy tam ludzi pełni nawet na jakichś kalafiorach.
A kibice Chelsea niech siedzą w sektorze dla kibiców Cheslea.
0
@MesQueUnClub_87 Robben miał niesamowity feeling z Lewym .
0
@Herato San sobie wybrał ten kierunek. Nikt nie dostaje powołań z gwarancją grania. Zwłaszcza jakiś młody kalafior który dopiero do kadry puka.
7
@NeroTFP1 A my się "pieścimy" jako panstwo z podefilami i gwalcicielami , zamiast kastrować takie coś.
4
@NeroTFP1 @Nightraider Na pewno w takim przypadku nie da się nic przewidzieć.
Ale % urodzenia dzieci z gwałtu jest znikomy.
Mam wrażenie że ludzie ciągle o tym dyskutują, jakby nie było ważniejszych problemów.
To za każdym razem wywlekamy aborcję. I taka Lewica pokazująca kobiety w takim świetle jakby nic innego dla nich nie było ważne.
Są argumenty za I przeciw legalnej aborcji. Ja jestem za kompromisem.
0
@Eklerek Rapha Zagotowany był. Sportowa złość była i konsekwencje głupich słów. Ale ten gość co przebiegając specjalnie go zaczepił to debil.
3
@MesQueUnClub96 No dzień po gwałcie bierze pigułkę dzień po. Ktora jest legalna. I po sprawie.
Zupełnie nie popieram w kwestii aborcji Mentzena. Ale on ma taki pogląd i się go trzyma. Ja np jestem za kara śmierci ale no właśnie na tym polega demokracjia.