PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ Wiara umiera przedostatnia. Tyle że stawianie pieniędzy na "wiare" jest średnio dobrym rozwiązaniem :)
33
No i top3 ZP oficjalnie bez Mbappe i Viniego. Piękna sprawa.
0
Pamiętajcie że Real ma najlepszy i najszerszy skład. 11stu piłkarzy i każdego zmiennikiem jest Camavinga.
Dzisiaj go zabrakło i to dlatego.
19
Real klasycznie zamiast trypletu to naplet.
0
Trochę bezdomnych przybyło co staw8ali domy na zwycięstwo Realu. Byli też tacy co wierzyli w awans.
Nawet mi Was nie żal muszę szczerze powiedzieć.
0
@Popitek12 Szczęsny w Elevatorze Kaborno na stoperku
0
@Batys My też dostaliśmy szybko. A nawet ten wynik który mieliśmy my przy tak słabym meczu nie dałby im awansu.
1
@esem91 No dlatego że Bayern bez najlepszego piłkarza Musiali. Bez Neuera i ogólnie ich obrona wygląda jak Elevatora Kaborno.
1
Patrzysz na ten Bayern. A tam Bramkarz i obrona same jakieś kalafiory. W pomocy tartak bez żadnego gościa kreującego grę. No może Kimmich...
Ale no szału nie ma.
1
@MesQueUnClub_87 Ale 142 zł to żadna wygrana. Lepiej 20zl w kebaba zainwestować.
0
@sebo939 Ja mówię o wyniku na styk. Takiego nie było. Można to i 5 bramek w 9 min strzelić jak Lewy. Ale to gdybanie.
3
@Kai0 A jaka dobra piłkę Szczena wyjął?
Zupełnie nie był decydujący. Bo zrobił karnego, puścił 3 gole. A obronił to co leciało w niego.
23
Zagraliśmy wczoraj bardzo slabo i drużynowo i indywidualnie. Tu nie ma wymówek.
Ale jak ktoś twierdzi że mogliśmy odpaść ,albo że wynik był na styku to ręce opadają.
Rywale w swoim najlepszym momencie byli 2 gole od dogrywki. Od dogrywki. Jeżeli 2 gole w CL to mało. To prawie każdy mecz jest na styku.....
1
@cymanski15 No po za karnym nie miał czego spierdzielić w sumie.
0
@kamiVeB Zobaczyli drużyny i tak odruchowo poszło.
0
@Ryoumen Z tym że Gavi dzisiaj 2 klasy wyżej od Fermina i De Jonga.
0
De Jong ostatnio w dobrej formie. Ale ten mecz pokazuje że on potrzebuje Pedriego by błyszczeć, a Pedri to Pedri zawsze.
De Jong jest świetny jako ten drugi, gdy pomaga w asekuracji, w rozegraniu kogos odciąża itp. Ale jak chcesz oprzeć na nim wszystko to kicha.
0
@Pedri16Future Graliśmy z dużymi rotacjami. I właśnie tego dotyczył post aby z nimi nie przesadzać.
0
@ViscaelBarca2007 Już 2 razy tak Flick zrobił I dostaliśmy w cymbał od Osasuny.
1
@Lordzi Nawet to by im nie pomogło.
0
@Faro Mogą sobie chcieć. Spadli/Spadną z 3 ligi i mieliby dostawać szanse w pierwszym zespole. Podczas gdy w tym sezonie gramy dlaej na wszystkich frontach i mieli pełno okazji, a ich nie dostali?
0
Pamiętajcie że Holownia to Las Palmas albo Osasuna.
0
@NeroTFP1 Kibice Realu powinni być wykluczeni z mozliwosci kandydowania.
Jakieś granice być muszą.
1
@Bobo25 Zgadza się. Ale ja się nie dziwę. Bo nasze społeczeństwo to w dużej większości idioci. Są tacy którzy by poszli kandydować na kandydata XYZ,bo Edyta Górniak by powiedziała że wyczuwa od niego kosmiczna aurę.
Jeżeli chodzi o przekaz - dramat
Jeżeli chodzi o wynik - tak trzeba.
0
@FcPortoFan1999 Nuda dla Ciebie bo za dużo goli.
1
Czy jest ktoś z Was kto zmienił po tej debacie kandydata na którego będzie głosował?
No żaden racjonalnie myślący człowiek nie zmienil by zdania po takim kabarecie w TV dla ludzi gdzie ich światopogląd ustalają paski.
Mentzen gada głupoty i powtarza jedno w kółko. Bo to działa na grupę docelowa. Czyli właśnie wielbicieli takiej rozrywki.
1
@Stinger_ On jest z Lewej strony więc chciałby pojedynku na ruchy taneczne.
0
@Pawlak1992 A chciałeś na niego zagłosować?
2
Narzekacie na tych Niemców, a będziemy mieli wspólne lotnisko pod Berlinem. I mamy wspólne autostrady.
1
@tbas Jeszcze z Kiwiorem w roli "bohatera"