PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gibbon_FCB Prsede wszystkim to nie oni znaleźli sposób. Tylko mieli furę szczęścia i mu im podarowaliśmy kilka goli.
Wynik nie wynikał z tego co się działo na boisku. Nie zneutealizowali naszego ataku bo XG mieliśmy dużo wyższe w dwumeczu.
0
@MesQueUnClub_87 Tu akurat wina Flicka. Nie cofnęliśmy się i było ciągle dużo miejsca pod nasza bramka i między liniami. Nie wyciągnięte zupełnie wnioski po 4:4 z Atletico.
2
@gumaz Inter vs Barca a on by ich o Ekstraklase pytał ;)
1
@Barcafan2020 Ogólnie całkiem spoko. Wiadomo ze im dalej tym trochę na siłę ciągnięte. Ale jak na serial o lekarzach to znośny.
0
@ShawnC Nie mógł wejść bo miał doskok 2 rywali. I każdy mądry trener by tak zrobił. Wyłączasz Pedriego i gra stoi. Trzeba liczyć na przebłysk indywidualny.
0
@MesQueUnClub_87 I każdy prezydent do tej pory z jakiego obozu by nie był. Wetował kilka ustaw. A i tak przyjmował co trzeba pod presją społeczeństwa. Bo wiadomo że by go nie wybrali ponownie.
Ułaskawienie to akurat o kant dupy. Bi nikogo nie obchodzi jakiś pojedynczy przypadek.
Tak samo jak jakieś aborcję i inne zastępcze tematy.
Ludzie to by chcieli mniejsze podatki placici. Mniej za rachunki itp.
A potem dopiero cała reszta.
0
@kuz Presją na pewno ogromna. Ale potencjału tam na 9 z prawdziwego zdarzenia nie było.
Najlepsza jego cechą była waleczność...
Trochę mało jak na LL. Ani fizycznie mocny. Ani jakiś super szybki. Drybling podwórkowy. Strzał słaby, gra na małej przestrzeni tragiczna.
0
@Seledynowy Jak dla mnie to on jest rozpracowany przez rywali. Widać to w ostatnich meczach. Że jak jest doskok to rywal czeka czy nie przyjmie piłki od razu kierunkowo. I nic z tego nie ma.
1
@blakkudium Będzie kolejny Sancho akurat.
0
@MesQueUnClub_87 To jest pol żartem pół serio.
Prezydent ma dobrze wyglądać. Składnie mówić i w sumie to tyle.
Bo każdy parafkę potrafi postawić.
Każde przemówienie ma napisane przez ludzi i sprawdzone przez kolejnych. Jak zaczyna coś gadać sam to zazwyczaj są wpadki. I te oczywiście się zdarzają każdemu.
Ale prócz funkcji reprezentacyjnej to nie jest do niczego potrzebny.
0
@MesQueUnClub96 Toalety są potrzebne. Widać tu postep i nie trzeba dzisiaj zakopywać takich rzeczy w rowie.
A ja tu nigdzie nie bronie cymbała Nawrocekigo. Uważam że od niego Trzaskowski jest lepszy. Właśnie przez opaleniznę, garnitur i ogólna prezencję. Plus znajomość języków.
0
@pt9 No jak kłamcy są skończeni. To tylko nie iść. Albo isc na wybory przewodniczącej koła gospodyń wiejskich.
1
@Roobo Stawiam Garcia, Araujo , Cubarsi , Inigo.
Lepsze zabezpiecznie tyłu. I lepsze warunki przy bronieniu stałych fragmentów.
1
@gumaz W Rumunii.
12
Prawda to jest taka że każdy powinien mieć w dupie ile mieszkań ma Nawrocki, Trzaskowski czy Tusk. To nie jest głosowanie na najlepszego dewelopera.
To czy któryś skłamał, to akurat też nie wiem czy powinno się brać pod uwagę. Bo każdy ma na koncie tyle że trzeba by sumować co 10.
Najważniejsze to jest aby prezydent był opalony i dobrze wyglądał w garniturze. Cała reszta bez znaczenia.
1
@GTBTP Rower jakby spłonął z hulajnoga to nic. Ale wódki szkoda.
1
@Veysel Możemy się wymienić za Lengleta :)
1
@Sysia11 Najwybitniejszym pomocnikiem w historii był XAVI. tu nie ma żadnej dyskusji. To on "wprowadzał" Inieste do składu. To od niego zaczynała się linia pomocy. Grał więcej sezonów w Barcelonie niż Gerrard w Liverpoolu.
I u każdego trenera grał. Do tego odszedł w chwale po tryplecie, chodz kontrakt mu proponowali.
0
@Irmscher10 A mogli się nauczyć regułek na pamięć jak kandydaci. Wtedy byłoby ciekawie.
1
@Nazio_87 Szklanka whisky mogła by rozwiązać problem.
0
@Cule1234 Ja tam wolałbym tego Pavarda bo to kaszaniarz jest.
0
@messi33 Doceniam chęć usamodzielnienia po szkole. To ważne aby ludzie byli samodzielni.
0
@Zoker Na pewno rotację mogły być lepsze. Przekombinowanie i za dużo na raz przed Osasuna. Czy za późne ściąganie gwiazd.
Ale piłkarze dzisiaj są tak monitorowani. Poziom regeneracj jest kontrolowany. I Flick wie co robi.
1
@messi33 A to będąc w szkole nie trzeba gdzieś mieszkać?
4
@Faro Mu się zawsze odbija. Wystarczy aby te nogą czy głowę 2 razy przyłożył, wcześniej znajdując się w odpowiednim miejscu i czasie.
0
@Faro A co Ty masz do darmowych transferów. Tu akurat każdy mógł negocjować z Trentem.
Sami braliśmy za darmo Christensena.
2
@Kgorecki2500 Większy pożytek jakbyś zapomniał jednak.
1
@Comentateiro No bo jak staruszka miała oddać mieszkanie starszemu od siebie? To bez sensu.
1
@Gaucho Aby umieć łapać na spalonego nie trzeba znać żadnej filozofii. To kwestia czytania gry, ustawianie i umiejętności reakcji w odpowiednim tempie.
0
@DonCarletto Czyli niezależnie od trenera już wiesz ze będzie grał tak samo jak w Liverpoolu. I miał identyczne zadania? To weźcie na ławkę taboret. W sumie tak samo elastyczny taktycznie jak Ancelotti.