2

@Frimpong To zdecydowanie lepszy Garcia czy Chevalier.

1

@mkord Mógł się umówić z swoim klubem że sadaa mu po prostu odejść. Nie przy wpłaceniu klauzuli ale np w ratach. 3x20. Skoro nie odszedł za darmo to i tak by zarobili.

0

@Sysia11 Za to że pobił kilka rekordów w PL. Niestety nie takich o jakie kibicom chodziło. I wydał na transfery 700mln! A grali z sezonu na sezon I meczu na mecz coraz gorzej.....

0

@jacobFCB Jakbyśmy mieli wziąć za niego 50. Dołożyć drugie tyle i wziąć Isaka. To już Ferran byłby spakowany.

0

@Pnog37 Komentuja na ślepo jak chłopy machają kijami :)

5

@OBSERWATOR2021 On żartował i to wyrwane z kontekstu.

A nie czekaj to nie ten....

0

@ViscaelBarca2007 Mało wyksplatowany? Weź biegaj po tych kartofliskach kulumbijskich.

0

@D10SLEO Nie widzę nic złego w tym żeby byl szatniarzem.

0

@Bykunn Fakty są takie ze my jako Polska, jako Europa. Odpowiadamy za tak mały % emisji CO2 że moglibyśmy nic z tym nie robić. Bo to i tak nic nie zmieni. Prócz wzrostu rachunków i niezadowolenia ludzi.

0

Tak naprawdę to tylko dzięki szczęściu wygrali i losowaniu drugiego finalisty.

1

@Kapitan hawk Dodatkowo Ajax i Pogoń Szczecin.


Mocno liczę jeszcze na spadek Espanyolu i Inter przegrywający wszystko.

0

@norbi77 No Nico mógłby być na lata. Bo ja widziałem u Nas transfery które miały być ma lata. I nawet były, tyle że zadowolonych było mało ( Dembele ) wcześniej Alexis.

Nico do tego kosztowo wychodzi drożej. Bo musisz zapłacić wszystko na raz. A Diaza szwagry kupią na raty jak telewizor.

0

@APTAPT A dlaczego? United ma XG 0,7. Z jakiego powodu oni mieliby tutaj wygrać?

0

@mekston Jak w grze? Jak oni szans nie maja?

1

@norbi77 No ja też nie jestem fanem Diaza. Ale przy Alcacerach, Denisach, Gomesach itp to Pan pilkarz.

Ja to uważam że powinniśmy mieć z 3 opcje. I dać wybór Flickowi. I jeżeli on chce Diaza to ma być Diaz.

0

@ProMILs Przecież tu tylko jakiś debil by nie skorzystał.

0

@barteq A niech kupują Nico. Będzie na LS u nich z Viniciusem i Mbappe biegał za rękę.

36

@Aragorn33 Hahahaha. To uczucie kiedy 158 letni dziadzia z pampersem ciśnie z Ciebie bekę na platformie społecznościowej.

0

@Roobo Nie ma sensu go brać. W tym wieku. Po za tym gość bazuje na szybkości. Jest najlepszy w kontrach. A u Nas gramy praktycznie zawsze na zamkniętego rywala. Pomijając już kwestie finansowe.
Do tego kwestią wieku. Chłop bazujący głównie na fizyczności będzie coraz słabszy.
Teraz to tylko Arabia albo Elevator Kaborno mu został.

0

@Jacob94 Czyli jak Tibo mógł być nalepszy w Europie. A w swojej lidze nie :)

0

A ta przyszła gwiazda światowej piłki Savinho to nie został powołany? Na flashscore jest ze decyzja trenera.

1

@Ptasior No za frajer byłby dobry. Ale chłopa zaraz 30lat. Główne jego atuty to szybkość, zwinność i balans. Gdzie zaraz będzie z tym gorzej. Plus ta cena.....

2

@NeroTFP1 Się w dupach tym uczniom poprzewracało, że teraz mogą nawet nauczycieli zwalniać.

4

@RosjaninBut I tu ma rację akurat patrząc po wynikach głosowań.

3

@escarabajo No i jak Kluivert się odbudował w wisienkach.

0

@Gibbon_FCB No właśnie o to chodzi. Że strzela ogórkom a jak trzeba było w CL albo w finale to po Chłopie.

2

@michal26 To samo co wyborcy Kukiza.

1

@July_6_BcN No właśnie tu trzeba by chyba zamienić na strój klauna. Żeby oczy mniej bolały.

0

@Stinger_ Ale jakie narzekanie? Mezntzen to może robić co chce. Ale jak ktoś wierzy w opowieści o 100 konkretach albo inne takie to powinien mieć zabrane prawo głosu.

Wybór prezydenta to powinno być jak wybory MISS. 5 min prezentacji, 5 minut na pomysł jak uratować świat. Jakie masz zainteresowania. I głosowanie.

0

@ShawnC Chłop w 5 lat kariery zagrał tyle w CL co Cubarsi w 2 sezony. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?