0

@PatrychoO Ale kto komu broni oglądać na codzień ligę w Kambodży np?

1

@PIWOSZ89 Ba. I nawet Włochów więcej.

1

A na PO to City kogos kupiło? Czy dalej zamierzają tam grać Nunesem?

0

@karci0 To jest bliższe prawdy.

5

@qbsonFCBarca Jeszcze jakby faktycznie zdanie matury oznaczało że ktoś jest mądry.

0

@Comentateiro Sorloth to akurat wyprzedaż Alvareza jeżeli chodzi o gole, a był rezerwowym. Będąc u Nas pierwsza 9 też miałby wiecej goli niż Lewy pewnie.

4

@MesQueUnClub_87 Zgadza się. Tu jednak reżyserem jest gość który na tym się zna. Oby się udało.

4

@Bocheno1 Siatkówka jest nudna

0

@Faro Najlepsza akcja Fatiego od 2 lat.

0

@takisobiektos No Ricci i dziadek Modric. To nie brzmi dobrze na klub aspirujący do pucharów.

2

@partymaker a to ta pomoc z tymi kalafiorami to będzie dobra? Przecież oddali swojego najlepszego pomocnika do City.

0

@Damiain Czyli każdy Polak odpada.

0

@doc Czapkę gruszek wart. To i za czapkę poszedł.

0

@Eto'o9 R10 Torre to do Femina może na Pan mówić. Bliżej mu na ten moment do Puiga.

0

@Gaucho Tam sam szrot i emeryci. Jedyny Cherki warty uwagi już w City.

0

@Astad Tak. Zaraz się okaże że lepiej na zleceniu pracować niż na umowie o pracę. Nic państwo z takich nie ma. Brak składek już widzę się całkiem w dupach poprzewracalo.

0

@JanneAhonen Bayern jednak patrzy inaczej na takie Flamenco.

0

Bayern wyszedł jakimiś kalafiorami rezerwowymi i myslal ze samo się wygra?

1

@blakkudium Idealne aby zająć 3 miejsce w lidze. I odpaść w pierwszym dwumeczu fazy pucharowej CL.

4

@Encore Łukasza Fabiańskiego na trenera bramkarzy.

Reszta się nawet na parkingowego nie nadaje.

0

@Bogan Odejście Fatiego. Lengleta z którym się bujalismy tyle lat.

Kupił Olmo. Przedłużył kontakty naszym najwazniejszym piłkarzom.

0

@tbas I to jest dla "zwyklych" ludzi. Zmniejszenie składki kosztem służby zdrowia i to tym bogatszym?

1

@escarabajo Juve lubi wszystko co za darmo.

0

@tbas Niech złoży koalicja rządząca jakiś projekt ważny dla ludzi. I wtedy będzie można sprawdzać Nawrockiego.
Bo nie rozumiem narzekania na Dude. Kiedy przez prawie 2 lata niczego nie mógł odrzucić bo i nic od tych nieudaczników nie dostał na biurko.

0

@Bogan Mnie tam kombinacje i praca w innych klubach Alemanyego nie obchodzą.

Gość płacił za piłkarzy tyle ile chciały kluby. I powyżej ich wartości rynkowej. Do tego nie sprzedał nikogo na fajnych warunkach. Tylko jakieś odroczenia i przedłużanie kontraktów.

0

@Eto'o9 R10 To farmazony dziennikarzy. Nikt nie wie ile będzie grał. Bi to zależy od formy i tego ile będzie strzelał. Od formy tego kto miałby grać za niego. Od trenera itp. Dużo zmiennych. A chryje ewentualne nikogo nie obchodzą.

0

@Gibbon_FCB W końcu się na coś przydał.

1

@escarabajo Atletico to każdy puchar odpuszcza.

1

@Bogan No a Alemany kogo kupił?
Raphinie za tyle ile chciało Leeds :)
I za każdego zaplacil tyle ile wynosiła albo powyżej ceny rynkowej. A odejścia takie że płacimy do tej pory.

1

@jotyn Tam nie trzeba było żadnej księgowości. Bo były dźwignie. Po za tym dyrektor jest od negocjacji i dopinania transferów w obie strony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?