- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1638 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1638 Culés
1
Świat idealny
Załóżmy, że Pisu i Platformy nie ma.
Dwa pytania
Kto by został prezydentem
Ile by mieli tacy Trzaskowski i Nawrocki, którzy nie są popierani przez dwie największe partie w Polsce.
3
@Criss18Barca Tyle co Maciak i Woch.
1
@Criss18Barca Nawrocki ostatni.
Trzaskowski gdzieś między Zandbergiem a Biejat.
2
@Criss18Barca Bosak prezydentem
5
@Criss18Barca a ile miałby Sławek gdyby nie był w konfederacji? Oprócz Zandberga, od strony politycznej każdy kandydat jest beznadziejny. Od lewa do prawa
4
@tbas Bosak jest lepszy od wszystkich tych kandydatów.
A sam Zandberg miał tyle głupich pomysłów że daj spokój.
0
@Criss18Barca Bez tych dwóch partii wygrałaby skrajność lewicowa bądź prawicowa-proste.
0
@Criss18Barca Pan Robert Makłowicz, chyba nie ma osoby która go nie lubi
1
@PatrykBarca no to po za kandydatami, po za zasięgiem jest Radek Sikorski. Idealny dyplomata na tą funkcje. Sprawdzony w boju i szanowany na świecie, a co Bosak zagranica zdziałał? Gadkę ma i tylko gadkę, a prezydent to coś więcej niż gadana. Nie wyobrażam sobie Bosaka jako zwierzchnika sił zbrojnych
0
@Criss18Barca Ja już nic nie piszę, bo mnie znowu zgłosisz xd
0
@tbas Właśnie u prezydenta to jest potrzebna gadka i prezencja. Za całą resztę odpowiadają inni ludzi przez niego nominowani. Specjaliści w swoich dziedzinach.
1
@July_6_BcN what? Xd śmieszna historia bo nie zgłaszałem żadnego komentarza a dwa komentarze w mojej dyskusji tym twój został usunięty przez @Moderacja
0
@Criss18Barca A myślałam, że nie wyłapałeś żartu i mnie podkablowałeś XD
0
@PatrykBarca no i do czego mu ten wygląd i gadka?