- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1164 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
13
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
6
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1164 Culés
0
Szczęsny na kolejne 2 lata?
Z całym szacunkiem ale gość ma swoje lata. Nie daje żadnej perspektywy długoterminowej. Nie ma profilu potrzebnego w klubie. I co najważniejsze nie daje nic ekstra. Ilość jego spektakularnych interwencji ratującej od gola jest mniejsza od ilości błędów!
Fajnie ze kolejny Polak i robi "atmosfere" Ale to nie kadra Polski gdzie się gości dla atmosfery powołuje.
2
@PatrykBarca przecież to będzie solidna dwójka to oczywiste raczej
0
@PatrykBarca To kogo chcesz jako rezerwowego? Może wywalić wszystkich bramkarzy? To ciekawe kto za to zapłaci.
0
@BorzyKrzys No zdecydowanie lepszy ten Joan Garcia którego obserwuja. 24 lata, lepszy profil i dużo miejsca na rozwój
0
@Szmulek No wiem że dwójka. Ale 2 lata dla emeryta. Do tego nie pewny Ter Stegen który też ma swoje lata. Ni ciężko widzieć przyszłość na tej pozycji.
1
@PatrykBarca Po tym co odwalił w końcówce sezonu kompletnie mnie nie przekonuje.
Zawsze kojarzył mi się z bramkarzem wyłapującym piłki nie do wyjęcia i z rzadka robiącym jakąś większą wpadę, np. karnego jak dzisiaj itp.
Wyszło na to, że cudów nie było, za to od cholery grubych baboli.
Jeśli Barca nie ma pomysłu na lepsze rozwiązanie, a jemu chce się być nr 2, to czemu nie. Ale ja bym takiego bramkarza nie chciał, co mi będzie nagle robił pod górkę.
Stagen jaki był taki był, ale takiej serii flopów jak Wojtek nie zaliczał.
0
@RosjaninBut Polak to był chwalony na wyrost. Chłop więcej karnych sprokurował w pół roku, niż Ter Stegen w 3 lata.
Miał kilka meczy bardzo dobrych. Kilka świetnych interwencji. Ale stosunek tego do błędów jest na jego niekorzyść.