- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1678 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1678 Culés
3
Rivaldo powiedział jedną prawdziwą rzecz i tutaj ma niestety rację. Abstrahując od oczywistego przekrętu jaki nas spotkał, to drużyna chcąca wygrać Lige Mistrzów nie ma prawa grać tak w obronie jak my. 4 bramy stracone z Benficą. 4 z Interem. 3 z Interem. 3 z Borussią. W CdR 4 z Atletico. W lidze 4 z Osasuna. Meczów, w których straciliśmy 3 gole nawet nie sposób na szybko zliczyć. Takie coś może się zdarzyć raz w sezonie a nie co chwilę z nadzieją, że Yamal z Raphinhą coś wymyślą.
Poza sędziowaniem najbardziej wkurza, że nie wyciągamy wniosków. Z Atletico prowadzimy 4-2. Są ostatnie minuty a na naszej połowie zostaje sam Cubarsi. To jakaś paranoja Flicka z tym, że ani chwili nie można się cofnąć. Z BVB jakby odrobili wcale nie moglibyśmy mieć pretensji.
Araujo jest do wywalenia na wczoraj. Christensen wiecznie kontuzjowany. Obu należy sprzedać i wziąć Taha.
W pomocy też ktoś doświadczony. Mówimy o oczywistym faulu na Martinie i fatalnym błędzie Araujo, ale zobaczcie co w tej sytuacji robi De Jong. Przecież to kryminał.
Tah, Partey, boczny obrońca to na te chwilę konieczność. Jakby do tego Rashford na wypożyczenie przyszedł z opcją wykupu, to byłoby super.
1
@Eto'o9 R10 jaki znowu wiecznie kontuzjowany christensen?
2023/2024 - 41 meczy
2022/2023 - 44 mecze
2021/2022 - 59 meczy
2020/2021 - 46 meczy
dopiero w tym sezonie wypadł na dłużej, wi
0
@Eto'o9 R10 jeśli mówisz o tej sytuacji przy golu na 3:3 to przecież tam De Jong był dobrze ustawiony
1
@Eto'o9 R10 Niestety, tracenie wielu bramek jest wpisane w filozofię ultraofensywnego futbolu Flicka. Może z lepszym bramkarzem dałoby się ograniczyć straty, ale nie stać nas na to. Dlatego trzeba się modlić, żeby Ter Stegen wrócił do najlepszej formy.
0
@Transu96 Niby dużo grał. Ale często przed najważniejszymi meczami miał sraczke albo dyskomfort.
0
@kanver_ Gdzie Ci ter Stegen wróci do formy, przecieżoin zawsze był i będzie ręcznikiem. :)
0
@PatrykBarca mój ulubiony mit. W Barcy odkąd jest poza tym sezonem. Na dwa sezony nie wystąpił w 2 z 4 meczów z Bayernem i Interem w pierwszym sezonie, rewanżu e cdr z Realem 0-4, a także klasyku z Realem przegranym na Bernabeu i PSG z powodu kontuzji. I nie były to dyskomforty, czy sraczki, tylko kontuzje. Teraz policzmy ile tego było łącznie. 4, 5 meczów z Realem, oba z Atletico, oba z United - 13 spotkań i opuścił 3 z nich w pierwszym sezonie z większymi ekipami. Drugi sezon przesiedział rewanżowy mecz ligowy z Atleti i nie był dostępny z powodu kontuzji na rewanż z PSG. Opuścił wówczas 2 mecze z 4 tych pojedynków. Doliczmy 3 z Realem oraz mecze z Napoli w 1/8. 9 spotkań, 2 opuszczone. W tym sezonie się zwyczajnie wysypał, ale jako piłkarz Barcy nie można powiedzieć, że sra w gacie przed ważnymi spotkaniami.